Jump to content

Sen o przebitym balonie;


iks.y.zet
 Share

Recommended Posts

Witam!

 

Ostatnio bardzo pokłóciłam się z chłopakiem, jesteśmy ze sobą prawie 4 lata i planowaliśmy wspólną przyszłość. Podczas kłótni powiedział mi, że od teraz będzie mnie traktował jak zwykłą dziewczynę, a nie jak ukochaną, bo jestem taka jak wszystkie i nie jestem warta jego poświęcenia. Było mi przykro. Strasznie przeżywałam tę całą sytuację i przyśniło mi się coś takiego:

 

Jestem w jego mieszkaniu, na ścianach pełno zdjęć innej dziewczyny. Ona sama siedzi przy biurku i pisze zaproszenia urodzinowe. Chłopak wita się ze mną w zwykły przyjacielski sposób. Nagle tamta dziewczyna zamienia się w balonik, a ja go łapię. Chłopak krzyczy, żebym go zostawiła, ale ja ten balon przebijam, a później zdzieram zdjęcia ze ścian i wyrzucam do kosza. Chwila złości i znów jesteśmy razem szczęśliwi - ja i on.

 

Co to może oznaczać? Zerwanie, czy może jednak szczęśliwe zakończenie?

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest to sen pokazujący przyszłość. Te obrazy, które Ci się przyśniły, były umysłową kulminacją twoich negatywnych myśli i złości po kłótni. Dosłownie pokazujesz, co zrobiłabyś w złości, gdyby on zajął się inną dziewczyną, ciebie traktując jak powietrze - przebijasz balonik - uchodzi z Ciebie złość. To też oznaka twojej zazdrości - pokazujesz, jak Ci na nim zależy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...