Skocz do zawartości

wydarzenia z przeszłości


cretacanoe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jako, ze uzbierałam już wymaganą liczbę postów, aby zamieścić prośbę o wróżbę, ponawiam moje pytanie w ramach ćwiczeń:

 

Chciałabym, aby ktoś spróbował odpowiedzieć na moje pytanie:

Dlaczego mój mąż wyprowadził się ode mnie?

moje imię - Katarzyna, ur. 31.03.1977

jego imię - Janusz, ur. 16.09.1977

 

Dziękuję , jestem ciekawa Waszych interpretacji, odpowiedź w weekend!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym, aby ktoś spróbował odpowiedzieć na moje pytanie:

Dlaczego mój mąż wyprowadził się- Ciazyly na nim wyrzuty sumienia,cos narozrabial,moze inna kobieta?

W kazdym badz razie ta wyprowadzka byla mu bardzo na reke,teraz jest panem sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 5 Buław Król Buław i 6 Kielichów

 

5 Buław mi się z czymś na siłę kojarzy.. może były kłótnie, albo ty go wyrzuciłaś..

Król Buław coś go gnało do przodu.. rozpędził się, może inna kobieta przy 6 Kielichów..albo nadużywanie alkoholu..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest dzial prosb o wrozbe...

tutaj zadajac pytanie, trzeba znac odpowiedz

i zalozyc osobny watek do tego

popatrz w regulamin warsztatow z tarota

 

Witaj Bagheera!

 

Ale to według Twoich wskazówek, założyłam tutaj ten temat, zajrzyj proszę: http://www.ezoforum.pl/aewiczenia-i-warsztaty-z-tarota/21549-wydarzenia-z-przeszlosci.html

 

Ja znam odpowiedź na zadane pytanie, tak jak napisałam, udzielę jej w weekend, odpowiednio wyjasniając kto był najbliższy prawdy,

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym, aby ktoś spróbował odpowiedzieć na moje pytanie:

Dlaczego mój mąż wyprowadził się- TO BYŁO MOJE PYTANIE ZACYTOWANE PRZEZ AZKAN

 

 

A DALSZY CIĄG TO ODPOWIEDŹ AZKAN NA MOJE PYTANIE:

 

Ciazyly na nim wyrzuty sumienia,cos narozrabial,moze inna kobieta?

W kazdym badz razie ta wyprowadzka byla mu bardzo na reke,teraz jest panem sytuacji

 

 

Więc to nie jest Pytanie Azkan... tylko odpowiedż na moje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć-królowa kielichów-paz monet

Dlatego bo buduję nowy związek z inna kobietą..może w grę wchodzi też dziecko.Jednym słowem zakochał sie znalazł sobie kogoś kto chwali go widzi w nim same superlatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mój mąż wyprowadził się ode mnie?

moje imię - Katarzyna, ur. 31.03.1977

jego imię - Janusz, ur. 16.09.1977

 

Paź mieczy,rycerz buław ,10 pucharów.......

 

kłótnie mogły rozpocząć Jego odejście,i albo to była bardzo szybka decyzja,albo też wykonuje zawód ,związany z ciągłym przemieszczaniem się,co też ten fakt był ważny w sprawie......bo może właśnie w podróży poznał inną kobietę i myślę,że jeżeli nie formalnie,to już ma rodzinę,czyli też dziecko........więc mogła być też zdrada....

mógł urodzić się chłopiec....

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisielec - 8 mieczy - 10 mieczy

Król Mieczy - Królowa Mieczy - Gwiazda

 

Zdrada jak nic, chociaż wygląda na to, że uczuć od dłuższego czasu między Wami nie było -takie karty "zimne", aż ciarki przechodzą.

Chyba obydwoje też macie silne osobowości, żadne nie odpuści pierwsze, chce żeby było po jego myśli -to mogło też być przyczyną.

I jeszcze dodam, że może mieliście problemy z poczęciem dziecka, jakieś nieudane próby, poronienie nawet, które gdzieś tam się zakodowały i odcisnęły piętno na relacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

dlaczego sie wyprowadzil?

 

IX pucharow/III monet; umiarkowanie/V pucharow; Rycerz monet wynik: Krolowa pucharow

 

do Rycerza monet dociagniete:

Swiat, X pucharow, Glupiec, III kije

do Krolowej pucharow: (to "ona", pani, dla ktorej sie wyprowadzil)

IX pucharow, II monet, Walet monet, V pucharow

 

partnerski:

wspolna karta: Slonce/IV mieczy

on

mysli: VI mieczy, Swiat

uczucia IV puchary (zona), X pucharow (ona)

co pokazal Diabel

ona (tzn, Ty)

mysli: Glupiec

uczucia: II monet

pokazala :Rydwan

pzrebieg byl taki: III kije, IX mieczy, Mag i wynik/ocena: Umiarkowanie

 

maz wyjechal zagranice, z chyba tez z kolezanka z pracy (delegacja???) - i tam sie to uczucie rozwinelo

nowa namietnosc - a z Wami juz chyba bylo troche obojetnie (Umiarkowanie)...

nie probowalas go zatrzymac (Rydwan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Musze powiedzieć, ze jestem pod wielkim wrażeniem. niektóre z Waszych odpowiedzi są wręcz tak trafne, że aż wciskało mnie w fotel, kiedy je czytałam...

 

Zgodnie z obietnicą podzielę się uwagami co do Waszych postów:

 

AZKAN:

 

Ciazyly na nim wyrzuty sumienia,cos narozrabial,moze inna kobieta? IDEALNIE

W kazdym badz razie ta wyprowadzka byla mu bardzo na reke,teraz jest panem sytuacji

 

OLKACOOL:

 

5 Buław mi się z czymś na siłę kojarzy.. może były kłótnie, albo ty go wyrzuciłaś.. IDEALNIE, TAK ZROBIŁAM

Król Buław coś go gnało do przodu.. rozpędził się, może inna kobietaTAK TO BYŁ POWÓD przy 6 Kielichów..albo nadużywanie alkoholu..

 

DEZIRE3:

 

Dlatego bo buduję nowy związek z inna kobietą..PODOBNO NIE MA NIKOGO, ALE FACETOM TRUDNO WIERZYĆ

może w grę wchodzi też dziecko. TO NA PEWNO NIE

Jednym słowem zakochał sie znalazł sobie kogoś kto chwali go widzi w nim same superlatywy. TEGO NIE WIEM

 

LOVELY:

 

ja bez kart stawiam na to ze ma inna babę..tacy sa faceci! NO TAK, TO JUŻ WIADOMO OD POCZĄTKU ŚWIATA:tak:

 

ARVIVO:

 

kłótnie mogły rozpocząć Jego odejście,i albo to była bardzo szybka decyzja,albo też wykonuje zawód ,związany z ciągłym przemieszczaniem się, IDEALNIE

co też ten fakt był ważny w sprawie......bo może właśnie w podróży poznał inną kobietę i myślę,że jeżeli nie formalnie,to już ma rodzinę,czyli też dzieckoNIE TRAFIONE

........więc mogła być też zdrada....ZDRADA MOGŁA BYĆ, CHOCIAŻ NIE "ZŁAPAŁAM ZA RĘKĘ"

 

SEHNSCHUT:

 

Zdrada jak nic, chociaż wygląda na to, że uczuć od dłuższego czasu między Wami nie było -takie karty "zimne", aż ciarki przechodzą.IDEALNIE

Chyba obydwoje też macie silne osobowości, żadne nie odpuści pierwsze, chce żeby było po jego myśli -to mogło też być przyczyną.TO PRAWDA, JA MAM BARDZO SILNA OSOBOWOŚĆ

I jeszcze dodam, że może mieliście problemy z poczęciem dziecka, jakieś nieudane próby, IDEALNIE

poronienie nawet, które gdzieś tam się zakodowały i odcisnęły piętno na relacjach.

mógł urodzić się chłopiec....

 

BAGHEERA:

 

maz wyjechal zagranice, z chyba tez z kolezanka z pracy (delegacja???) - i tam sie to uczucie rozwinelo

WYJECHAŁ DO INNEGO MIASTA

nowa namietnosc - a z Wami juz chyba bylo troche obojetnie (Umiarkowanie)...IDEALNIE

nie probowalas go zatrzymac (Rydwan) NIE PRÓBOWAŁAM I NIE CHCIAŁAM

 

Ślicznie dziękuję wszystkim za wróżby, jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem, chociaż byłam do tej pory bardzo sceptyczna co do wróżb...

 

Hmmm... może jeszcze poproszę o jakieś wróżby... może teraz dla odmiany na przyszłość, a nie przeszłość... chociaż tych na przyszłość to się boję, bo jeszcze wyjdą jakieś niekorzystne...

 

Raz jeszcze dzięki wszystkim, miłego weekendu!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...