Jump to content

sny sie spelnialje!!! i to wiekszoszc z nich


saba999
 Share

Recommended Posts

snilo mi sie ze moja siostra w ciazy ktora jest z natury przysobie byla chuda bardzo chuda.

a potem sie z nia klucilam

 

Pieszesz ze sny sie nie spelniaja to co sie przysni ze to nasza podswiadomosc tylko._Nieprawda

mam tyle dowodow na to ile snow mi i znajomym sie juz spelnilo.

 

Np:.. mojej siostrze snilo siie duze kobiet kolo jej chlopaka i co sie okazala paare dni puzniej ze ja zdradza a ona nic niepodejzewala a w podswiademosci tego miec niemogla. potem miala innego chlopaka i znuw ten sam sen i znow wyszlo ze ja zdadza moja mama miala to samo tez moj ojciec ja zdradzal i miala podobne sny kobiety kolo ojca.

 

sa ruzne znaki jak sie kolo chlopaka czy meza inne kobiety snia np w tramwaju albo w aucie albo ze on je broni to oznacza zdrade.

!!!

Edited by winteer
Link to comment
Share on other sites

Matko, jak ty piszesz! Naucz się po polsku i w ogóle do kogo kierujesz ten post? bo jest trudno zrozumiały. Sny są domeną podświadomości, a przecież nikt nie odrzuca snów prognostycznych.

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam od urodzenia w Niemczech , ciekawe czy ty bys umiala po polsku pisac jak bys tylko do Niemieckiej szkoly chodzila?

Do kogo tutaj jest tak strona prosba o intepretacje snu to tam pisze.

Link to comment
Share on other sites

Umiała? Wejdź na mój profil, to może się więcej dowiesz. Ja nawet jakbym siedział na wygnaniu na Kamczatce, to umiałbym pisać poprawnie.

Link to comment
Share on other sites

Hej nie kloccie sie ;) Faktycznie Saba czasem czytajac Cie jest trudno zrozumiec, ale z drugiej strony La Papesse jest wiele osob, ktore od urodzenia mieszkaja w Polsce, a sadza takie bledy, ze az raza po oczach...

Link to comment
Share on other sites

A tak wracając do tematu snu, to zwykle mężczyzna zdradza a jego partnerka wyczuwa podświadomie, że tak się dzieje. Mamy w końcu intuicję, czyli (może wytrenowaną) zdolność rozpoznawania różnych rzeczy po z pozoru nic nie znaczących drobiazgach. Oczywiście większość kobiet stara się nie dopuszczać do siebie jawnie myśli o zdradzie partnera, bo są one wyjątkowo przykre i wtedy podświadomość krzyczy we śnie, bo ignorujemy istotny przekaz i mamy wewnętrzny konflikt. Nieraz może to być sen "proroczy", bo mężczyzna rzadko zdradza jeśli nie poszukuje wcześniej okazji, więc możemy wyczuć jego nielojalność już przed faktem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...