Skocz do zawartości

zmarła i wypadanie zębów


kustrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prośbę abo ktoś pomógł mi z interpretacja moich snow... od jakiegos czasu bardzo szesto sni mi sie że wypadaja mi wszystkie zęby. dzieje się to znienacka.idę sobie i tu nagle zaczynam pluć zębami... strasznie dręczą mnie te sny... ale również sni mi sie często moja zmarła Ciocia która była dla mnie jak mama. i sen wyglada tak: przychodze do niej do domu siadam obok niej i mowie strasznie za Tobą tęsknie , i ona tez mowi ze bardzo za mna tęskni i zaczynamy płakać. Bardzo Proszę o pomoc. to dla mnie wazne. z Góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadanie zębow zazwyczaj przepowiada chorobe lub smierc.. mi sie osttanio snily wypadajace zeby i dzisiaj okazalo sie ze jestem powaznie chora.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mafciek

@Kustrus

Wypadające zęby mogą mieć wiele znaczeń dlatego opisz dokładniej jeden ze swoich snów.

Sny dotyczące Twojej Cioci wydają się być ujściem emocji, którymi się z nikim nie dzielisz. Pewnie bardzo tęsknisz. Polecam ci znaleźć kogoś do kogo można się przytulić i wypłakać się mu w ramię, to bardzo pomaga. ;)

 

@Atramm

Na co jesteś chora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kustrus, sny o zębach i cioci są powiązane. Świadczą o tym, że wciąż przeżywasz stratę (utrata zdrowych zębów praktycznie zawsze świadczy o utracie czegoś cennego, u różnych ludzi odnosi się to do różnych sfer i spraw - u jednych chodzi o utratę dóbr materialnych, u innych - jak w Twoim przypadku o bliską osobę, a u jeszcze innych utratę własnego zdrowia).

Mafciek dobrze prawi :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...