Jump to content

Osoba

czarna131415
 Share

Recommended Posts

Czyli tak,na reszcie odpowiedz,mimo iz z lekkim poslizgiem:P

Jest to mezczyzna,nie wiem,czemu wiekszosci wyszla kobieta??:(

Skóra ciemna,brunet,dosyc wysoki,ciemne oczy,cialo wrecz porazajace,tak jak wam wyszo:diabel:)

jezeli chodzi o charakter,to jest to bardzo czuly czlowiek,bardzo rozumny,silny,czasem zarozumialy,inteligentny,pociegajacy,ale i troche zamkniety w sobie.

Ile temu widzialam ta osobe?

3 lata temu:)

Kim dla mnie byla?

Cóz,byl moim chlopakiem.

Czemu nasz kontakt sie urwal?

Poniewaz ja sama do tego doprowadzilam,ale tylko w malym stopniu,owszem troche zawiodlam sie na nim..w pewnym moemncie postanowilismy po prostu sie od siebie oddalic i zaczac nowe zycie.

Ahah i poznalismy sie w szkole.Dziekuje bardzo wszystkim za to cwiczenie:)

Edited by czarna131415

Koło fortuny-mam problem;( może to osoba innej orientacji seksualnej...

Włosy

2 mieczy-jasne,może nawet białe,raczej krótkie

Oczy

-4 kielichy-małe możliwe że nosi szkła lub okulary,niebieskie bądź szare

Ciało

Diabeł-chyba sexowne bardzo …

Charakter tej osoby

7 monet-królowa mieczy-inteligentna wygadana,cierpliwa

4 monet-sąd-trochę się izoluję zamyka w sobię,jest uparta nie lubi zmian

Ile temu widzialam ta osobe?

Papież-od 2 do 5 lat

Kim dla mnie byla?

8 monet-chyba prawie jak rodzina,może jak członka rodziny traktowałaś tą osobe,długo się znaliście na pewno możliwe że od podstawówki albo przedszkola

Czemu nasz kontakt sie urwal?

Księżyc-5 mieczy-2 kielichy-chyba ta osoba cie zawiodła w jakis sposób zdradziła,oszukała,może coś zataiła przed tobą

Kto to jest?

Mozecie okreslic wyglad:plec,oczy,wlosy,cialo oraz charakter.Królowa mieczy,GwiazdaKobieta,blondynka,niebieskie oczy,kształtne ciało,taka bardziej przy kości,ale niezbyt gruba,uda,brzuszek,nogi i piersi w tych partiach trochę okrąglejsza.Charakter:raczej stanowcza,sama decyduje o sobie,może rozwódka wdowa,albo osoba w separacji,raczej zdystansowana,a jednocześnie zrównoważona i kochająca naturę....

Ile temu widzialam ta osobe?Paź buław,Paź mieczychyba około 12 stu,trudno przy tych kartach określić czas:oczy:

Kim dla mnie byla?Królowabuławprzyjaciółką,kimś kto dawał wsparcie,do kogo miałaś zaufanie, można było a nią porozmawiać na każdy temat,mądra i sprawiedliwa,ale też przedsiębiorczai chwilami obie mogłyście poszaleć w zakupach,byłyście rozrzutne:_oczko:

Czemu nasz kontakt sie urwal?Paż monet,magMyślę,że któraś z Was wyjechała dalej się uczyć i pracować,zadecydowała o swoim losię,wzięła go w swoje ręce by żyć lepiej,a ta druga została na miejscu......myślę,że to TY wyjechałaś,wiadomo nowe środowisko,szkoła,praca........nie miałaś czasu i tak zeszło,chociaż ona też mogła się wyprowadzić do innego miasta...np za partnerem.........

Mozecie okreslic wyglad:

pleckrolowa bulaw kobieta

,oczy,as bulaw niebieskie

wlosy umairkowanie[/b ]naturalne, ciemny lub sredni blond,dosc krotkie max do ramion

,cialo diabel chyba bardzo seksowne, zgrabne,wszystko na miejscu:lol:

oraz charakter.

krol kielichow chyba ma problemy z wyrazaniem uczuc, wrazliwa, ale zyczliwa, zawsze mozna na nia liczyc, dlugo sie zastanawia zanikm cos zdecyduje

9 mieczy- pesymistka, lubi sie zadreczac problemami ktore wyolbrzymia

Ile temu widzialam ta osobe? 3 denary 3lata

Kim dla mnie byla? rydwan

mysle ze to ktos z bylej pracy albo ktos poznany na jakims wyjezdzie

rydwan to jak wyczytalam tez szef, wiec moze jakas byla przelozona/ale raczej nie wydaje mi sie

bardziej sie sklaniam ku komus z pracy

Czemu nasz kontakt sie urwal?krolowa mieczy-smierc

jedna z was zaczela zycie gdzies dalej, moze wyjechala z miasta do pracy gdzies dalej?

albo idac dalej tropem pracy moze jedna z was skonczylapracowac w danym miejscu i dlatego kontakt sie urwal?

Plec Król Kielichów Facet

Oczy Diabeł demoniczne, magnetyczne, piękne i pociągające, przykuwały uwagę, miały w sobie to coś

Włosy Sprawiedliwość, ciemne, dłuższe niż przeciętne

ciało Rycerz Kielichów Chyba normalne raczej, umięśnione w sam raz, ładne

charakter 8 Buław Rycerz Buław Paź Mieczy Szybki chyba, szybciej działa niż myśli, spontaniczny, wesoły, może nawet w tę drugą stronę, nierozważny, żywiołowy.. chyba dużo mówi, broni swojego zdania zaciekle, uparty te ktoś chyba był..

Ile temu widziałam ta osobę? 2 Miecze 7 Kielichów Może 9, bo 2+7 Albo między 2 a 7 lat

Kim dla mnie była? Paź Monet głupiec Nie wiem, może jakieś więzy krwi Was łączyły, albo jakaś młodzieńcza, szalona, romantyczna miłość :kwadr:

Czemu nasz kontakt sie urwał? 9 Monet 9 Kielichów Ty urwałaś kontakt raczej, czegoś zabrakło w waszej relacji, wyruszyliście na poszukiwanie nowego..

wygląd:

płeć -Moc -kobieta

oczy -3 denarów -brązowe, piwne, ewentualnie zielone

włosy -Królowa Denarów -do ramion lub dłuższe, brązowe

ciało -As Buław - raczej szczupła, atrakcyjna

charakter -Wieża -nieprzyjemna, łatwo wpadająca w gniew, może trochę władcza, albo po prostu bardzo impulsywna

Ile temu widzialam ta osobe? Królowa Kielichów - Księżyc

Wydaje mi się, że najprawdopodobniej to jak Ty miałaś 18 lat - odejmij sobie ;)

Bo chyba nie 18 lat temu, może też 1+8 = 9 lat, pierwsza wersja najsensowniejsza mi się wydaje

Kim dla mnie byla? Mag - nauczycielka, ewentualnie ktoś inny ale z nauką i szkołą związany

Czemu nasz kontakt sie urwal? As Kielichów - Sprawiedliwość - 3 buław

To była zwykła kolej rzeczy, normalny bieg życia -podjęłaś nowe wyzwania, zajęłaś się czym innym, może wyjechałaś

Hmm naprawde to nie bylo latwe,a na jedno pytanie to niewiele ludzi znalo odopwiedz!!:)

Chyb naprawde jest dosc trudne..ale sie zdziwicie:):lol:

Namaniro....już padła odpowiedź......w pierwszym poście......

Ola chyba najlepiej i dezire.jak tak posty przeleciałam.......Gratulacje dziewczyny :bukiet:

Namaniro....już padła odpowiedź......w pierwszym poście......

Ślepota nie boli :lol: Na szczęście nie rozłożyłam kart :)

Gratuluję innym :)))

Jest to mezczyzna,nie wiem,czemu wiekszosci wyszla kobieta??:(

Skóra ciemna,brunet,dosyc wysoki,ciemne oczy,cialo wrecz porazajace,tak jak wam wyszo:diabel:)

Też się zastanawiam... może on długie włosy miał ? Już kilka razy na faceta z dłuższymi włosami karty kobietę mi pokazywały...

Gratulacje Olu :kwiatek: