Skocz do zawartości

Brzydki nieprzyjemny sen


51%Devil49%Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj śniły mi się same okropne rzeczy, nie wiem czemu...

Śniło mi się, że wracałam z bratem do domu (mieszkamy w domku) po powrocie zauważyliśmy, że nasz dom jacyś wandale pomazali sprejem. Napisy na ścianach naszego domu były w kolorach czerwonych, bardzo się tym przejęliśmy. Gdy weszliśmy do domu drzwi były otwarte i okna w domu pootwierane, mój brat od razu zadzwonił na policję oskarżając niewinne osoby.

W kolejnym śnie śniło mi się, że przechadzałam się z koleżanką z podstawówki po chaszczach, chciałyśmy popływać w jeziorze. Przechodziłyśmy obok jednego, w którym była brzydka brudna woda, poszłyśmy dalej, lecz na drodze spotkałyśmy dużego psa, który na nas szczekał więc wróciłyśmy nad brudne jezioro, gdzie koleżanka zdecydowała się pływanie.

Ostatni sen był ohydny... Śniło mi się, że piłam piwo z jakimś nieznajomym mężczyzną u mnie w pokoju, przyszedł ranek i musiałam się zbierać na uczelnię, a mężczyzna otworzył mi kolejne piwo na dobry początek dnia, w pewnej chwili drzwi od pokoju się otworzyły, stała w nich moja mama z moim bratem. Moja mama gdy zobaczyła mnie nad ranem pijącą piwo z obcym mężczyzną, spokojnie powiedziała, że już tu nie mieszkam. Ja się tym zbytnio nie przejęłam i poszłam do łazienki się odświeżyć. Uwaga! teraz najgorszy moment snu. W łazience zaczęłam zwymiotować do zlewu, co najlepsze zwymiotowałam gęstym kałem, czułam jak stał mi w gardle, mimo iż już dużo zwymiotowałam ciągle czułam ten kał w gardle i ciągle nim zwymiotowałam, wciąż czułam potrzebę, że muszę wydalić ten kał, a on wychodził mi przez usta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przychodzi jedno do głowy - czy Twoja rodzina nie ma czasem czegoś przeciwko towarzystwu w jakim się obracasz?

Może wręcz sama zaczynasz zdawać sobie sprawę, że coś nie najlepszego ostatnio sobą reprezentujesz?

Generalnie sądzę iż chodzi o jakieś problemy w sferze towarzyskiej - koleżanka pływająca w brudnej wodzie,

pomazany, zdewastowany dom (którym możesz być Ty - i brat oskarżający o ten stan rzeczy osoby, które w Twoim mniemaniu są niewinne),

Ty pijąca piwo z nieznajomym

i bardzo silna potrzeba oczyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówiąc nie mam dobrych stosunków z rodzicami. Moi rodzice nawet nie znają ludzi, z którymi się zadaję, ponieważ nawet nie myślę aby ich kiedykolwiek przyprowadzić do domu. A picie alkoholu z jakimiś obcymi dla moich domowników jest już w ogóle nie realne. Moi rodzice sami nie są gościnni, nigdzie nigdy nie wychodzą (nawet do rodziny), ani nikogo do domu nie zapraszają. Przyznam, że takie coś mi nie odpowiada, bo nie raz miałam chłopaka który po jakimś czasie chciał poznać moich rodziców, lecz nigdy do tego nie dopuściłam, gdyż jednego z moich partnerów wcale dobrze w naszym domu nie traktowali, a on również starał się unikać odwiedzin w moim domu. Obecnie bardzo mi zależy aby kończyć wykształcenie wyższe w innym mieście, bo to jest szansa, na życie jakiego sama pragnę, ponieważ lubię spędzać czas z miłymi mi znajomymi i chciałabym się kiedyś odwdzięczyć jak ktoś mnie ładnie ugości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...