Skocz do zawartości

sen o kolorowej sukience


emma_r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mafciek

Prowadzisz ostatnio beztroskie życie, twoje dylematy dotyczą jedynie spraw błahych. Ciesz się i korzystaj puki możesz ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mafciek
no nie zgodziłabym się z tym,że prowadzę beztroskie życie....

Tzn? Im więcej wiem o osobie, której sen interpretuje tym dokładniejsza będzie interpretacja. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kolorowa, krótka sukienka kojarzy się z dziewczęcością, beztroską, seksualnością...może wchodzisz w jakoś nowy etap w życiu, albo chciałabyś czuć się beztrosko właśnie.

 

zgaduję. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to sie kojarzyc np,z chęcia polepszenia sobie sytuacji materialnej? jesli sie jest zależnym w całości od innej osoby......:( może to związane z marzeniami{gram w lotka:)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mafciek
może to sie kojarzyc np,z chęcia polepszenia sobie sytuacji materialnej? jesli sie jest zależnym w całości od innej osoby......:( może to związane z marzeniami{gram w lotka:)]

Mniemam, że skoro jesteś zależna to albo nie możesz sobie pozwolić na zakupy lub poczucie, że nie jesteś na swoim sprawia ci dyskomfort psychiczny. Jeśli tak to sukienka staje się symbolem twojego wyzwolenia, pozwalasz sobie na coś na co wcześniej nie mogłaś.

Taki mały offtop ;D. Moja przyszywana Ciocia rozwiodła się i w rok po rozwodzie kupiła sobie więcej rzeczy niż przez całe (nie wiem dokładnie ale 25 letnie) małżeństwo. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...