Jump to content

2 sny jednej nocy


elt_son
 Share

Recommended Posts

Witam, śniło mi się dzisiaj:

1. Jestem studentem i śniło mi się, że mam do zaliczenia 2 kartkówki z jednego przedmiotu, wszystko fajnie, napisałem obie, czułem, że dobrze, więc się nie martwiłem. Kiedy przyszedłem po wyniki okazało się, że dostałem dwie dwóje chociaż, na jednej z kartek widniała ocena 4, a na drugiej 5-, pytając czemu nie dostałem zaliczenia pomimo dostania dwóch pozytywnych ocen, dowiedziałem się, że nie przyswoiłem odpowiednio dobrze materiału, zacząłem się kłócić i to właściwie chyba tyle.

2. Drugi sen był trochę dziwny śniło mi się, że między włosami (nie za krótkie, nie za długie, normalnej długości), miałem pleśń czy innego grzyba koloru zielonego (piszę o kolorze bo był on bardzo wyraźny), chciałem się go pozbyć, byłem u lekarza, ale nic to nie dało, próbowałem rozczesywać tą pleśń, ale nic to nie dawało, aż w końcu się obudziłem.

 

Będę wdzięczny za interpretację, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest madziaCara

co do pierwszego snu:

 

wydaje mi się że w życiu bardzo sie starasz aby wszystkim wokół udowodnić że jesteś dość wart, że masz potencjał że jest z Ciebie dobry człowiek i cały czas odczuwasz że ludzie być możne bliscy, znajomi, koledzy rodzina ,pracodawcy Cię nie doceniają że stawiają cię zawsze na II miejscu i nie liczą się z twym uczuciem i z twym zdaniem. A to że zacząłeś sie kłócić może pokazuje ze zaczynasz się buntować że zaczynasz walczyć o swoje miejsce w hierarchii lub że powinieneś to zrobić. Generalnie jak śni się szkoła uczelnia świadczy to o tym ze "popełnisz błąd który nie raz popełniłeś" może to jest jakieś ostrzeżenie abyś więcej razy tego nie robił abyś np. nie dawał sobą manipulować abyś uwierzył we własne siły.

 

II sen:

 

może masz obok siebie osobę która hamuje twoje ambicje, która przeszkadza Ci w realizacji jakiś twych planów życiowych - byc może ty tego nie widzisz i dlatego we śnie uporczywie próbujesz się jej pozbyć

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...