Jump to content

Ugryzienie i szarpanie pazurami przez futerkowe zwierzątko.


Haneczka71
 Share

Recommended Posts

W jakimś dziwnym domu,mrocznym ,w którym mieszkałam (chyba) złapałam zwierzątko podobne do "fretki",chciałam pogłaskać a ona mnie ugryzła ,uciekła.Złapałam raz jeszcze i raz jeszcze mnie dziabnęła ,wpiła pazurki i dosłownie jeszcze to teraz czuję - szarpała mi skórę dłoni ,palców. Nie pamiętam co dalej się działo .Wiem,ze byłam na zewnątrz i tam też było mrocznie i złowrogo ....

Link to comment
Share on other sites

Guest madziaCara

jeśli tak to wydaje mi się ale tylko wydaje bo ze mnie żaden specjalista ze :

1. masz przyjaciół kolegów lub kogoś kto przebywa w twym otoczeniu jest bardzo blisko ciebie jest bardzo miły a za twymi plecami cię oczernia i niedługo zrobi coś takiego ze zapłaczesz z bólu .

Generalnie ktoś fałszywy.

Link to comment
Share on other sites

W temacie futerkowego zwierzątka . Tak wyglądało jak tchórzofretka , a one są zwierzątkami domowymi .

Kolejna noc , kolejny zwierzak SEN : Moja córcia ( 1 roczek ) bawiła się "czymś" na podłodze , okazało się ,ze była to mysza ,która po chwili uciekła .W jej miejscu pojawiły się obrzydliwe robale !!! Cd.snu mąż nie wraca ze mną po imprezie do domu - po prostu wywiało go. Przez telefon informuje mnie (tj.nie chce poinformować mnie z kim jest ).

Pojawiaja sie również kominiarze tj. samochód pełen kominiarzy ...

Link to comment
Share on other sites

Ano relacje ,że tak powiem bardzo żywiołowe . Kłócimy się o drobnostki ,ale to ja jestem głośniejsza ,lecz jego słowa bardziej bolą . Szybko zaczynamy "normalnie " rozmawiać . Mąż nic sobie z tego nie robi ,a ja dla świętego spokoju nie wracam do sprawy .Nie ma między nami (tfu ! żeby nie zapeszyć),większych konfliktów.

Edited by Haneczka71
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...