Skocz do zawartości

osoba ,której się wróży-jak to własciwie jest?


suryya

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie!

w moim życiu byłam 2 razy u wróżki,raz w liceum(kupę lat temu) i w zeszłym roku

do pierwszej wrózki wybrałam się z ciekawości,bo dziewczyny z klasy mi ja poleciły-w iększosci zgadzało sie to co im powiedziała.

Mi jednak powiedziała same bzdury,nie spełniło się dosłownie nic...

po latach wybrałam sie do innej juz z konkretnym problemem,znów nie zgodziło się nic;a musze przyznac ze moja przyjaciółka i jej znajome korzystają od lat z jej usług i są zachwycone jej trafnością-potrafi okreslic datę nawet co do dnia.

Zwracam się więc do Was,wróżące ezo-damy,jak to własciwie jest?

czy wróżba może się okazac nietrafna bo byc może niewłaściwy dzień,albo sytuacja tej osoby nie jest zbyt klarowna?

jakie są inne czynniki?:co:

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

karty to taka tajemnica, że nigdy nie poznamy odpowiedzi jak i co steruje tym dokładnie.... z racjonalniejszych przesłanek to moze byc rozproszona mysl tarocisty np... lub tez.... niechec do wrozenia jak mniemam w dany dzien, czasami sie czuje,ze sie nie powinno siadac do kart no i moze gdy robi sie na przekro karty maja as gdzies.....

 

rownie dobrze moze byc to brak pojecia na temat kart...

 

...neiwiedza...

 

i tysiac innych... np..

 

zainteresowanie wylacznie zyskiem z seansu..

 

 

sa tak rozne przypadki, to dosc nienamacalne czemu karty czasami sie buntuja bez wiekszej przyczyny ;)

 

tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niewiedza w przypadku surrya'i dotyczyła kładzenia kart właśnie Jej. Koleżankom się sprawdziło. Problem w tym wypadku tkwi gdzie indziej :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc może Twoja energia nie "współgra" z Tarotem. Tak jak niektórzy się nie nadają do wróżenia, tak i inni nie są odpowiedni do kładzenia im kart;) Tarot sam wybiera, sprobuj innych srodkow dywinacji.

Edytowane przez tribalbellydancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

ja wskazałam tylko na rozne mozliwosci.. :)

 

moze wrozka akurat w jej przypadku natchnienia nei miala ;)

 

sa wyjatki od reguly ;P

 

moze jej sie nei chcialo ;p

 

ale ok,zalozmy,ze nie jej wina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

mam tak czasem - ze niezbyt dobrze mi sie czyta energie drugiej osoby

inna mozliwosc - nie zachowujesz sie przewidywalnie

 

nie uwazam, zeby wspolgranie czyjejs energii z tarotem mialo cokolwiek do rzeczy (osoby pytajacej)

- tarot to tylko narzedzie, wrozacy jest istotny - to on kontaktuje sie z druga osoba, nie tarot - i jego odczucia sa przenoszone na karty

nie nalezy demonizowac i za bardzo personifikowac tarota

 

 

mozliwe rowniez, ze cos do powiedzenia ma osoba pytajaca - jesli nie otworzy sie na wrozacego ze swoja energia,

moze wlasnie tak byc - i nie musi to oznaczac celowego tworzenia takiej blokady

 

podobnie jest przy uzdrawianiu - przychodzi ktos na seans, ale wewnatrz mowi "nie chce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Trina7

zgadzam się w 100% Bagheerą. Mojego męża kuzynka ma tak, że chodzi do wróżek i raz się jej sprawdza, a innym razem nie ma dla niej nic. Kilka razy ja stawiałam jej karty również, i wychodziło mi "odbicie lustrzane" na jej przyjaciół. Moim zdaniem jest to wynik blokady, czy rzeczywiście chce się wiedzieć co nas czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wlasnie dzisiaj czeka mnie pierwsza wizyta u wrozbity (prezent urodzinowy od mamy, ktora dokladnie w moim wieku miala postawiona wrozbe i wszystko sie spelnilo), boje sie...Nie wiem, czy jestem gotowa by mi jakis czlowiek czytal w glowie, w sercu, w duszy...Jezeli cos odkryje, czego ja sie wstydze?? Dlatego tez z drugiej strony boje sie, ze bede wlasnie zablokowana na cokolwiek.

 

Jak powinnam sie zachowywac?? Powinnam zadawac pytania, czy czekac na to, co on mi powie??

W ogole mam dostac jakis pelny odczyt - numerologie, czytanie z reki i twarzy i karty, nie jestem pewna, czy to bedzie tarot.

 

Czytalam, ze warto przygotowac jakas kartke z pytaniami, ale ja stracilam juz wszelka nadzieje na cokolwiek, wiec nie wiem o co go pytac, czuje, ze znow bede rozczarowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Izabela1990 przede wszystkim osobiście uważam, że Ty sama powinnaś być pewna, że chcesz do wróżki/wróżbity iść. Bo po co taka wizyta jak nie czujesz takiej potrzeby albo nie jesteś na to jeszcze gotowa. Ale zrób jak uważasz ja wyrażam tylko swoją opinie :) Sama wróżę i wolę jak ludzie przychodzą do mnie z własnej nie przymuszonej woli i nie boją się ani mnie ani kart a przede wszystkim są psychicznie gotowi na to, że mogą usłyszeć nie tylko miłe rzeczy ale także takie jak np to, że partner zdradza itd.

Co do drugiego twojego pytania. Powinnaś wiedzieć oczywiście o co chcesz pytać, najlepiej też jak pytania będą konkretne i precyzyjne aczkolwiek w trakcie stawania kart czy wróżenia z innej formy mogą wyjść inne okoliczności danej sprawy a więc wtedy Twoje pytania mogą nagle się zmienić także nie musisz trzymać się sztywno przygotowanych przez Ciebie pytań. Pozdrawiam serdecznie :)

Ps. Nie każdy jest gotowy na to by pójść do wróżki i dowiedzieć się prawdy o swoim życiu czy o swoich bliskich i nie ma w tym nic złego :) Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie, wiedzial, ze jestem zdenerwowana, wiedzial bez mojego mowienia, po co tutaj jestem i wiecie co? Jednak tego potrzebowalam...Dostalam takiego kopniaka pozytywnej energii, ze wystarczy mi to mam nadzieje na troche dluzej.

 

Poza tym, ten pan bez niczego zaproponowal mi zebym przychodzila do niego na nauki, bo mam bardzo duza intuicje i powinnam cos z tym zrobic, nie zmarnowac tego, bo moge pomoc wielu ludziom. Poza tym, zobaczyl siebie z dawnych lat we mnie, wszystko dokladnie opisal, pare razy naprawde mnie zaskoczyl. A co najwazniejsze, dal ta energie...Kto wie, moze powinnam skorzystac z jego nauk, powiedzial, ze mam wielki potencjal...W kazdym badz razie czuje, ze to nie bylo nasze ostatnie spotkanie, chociaz wychodzi na to, ze powiedzial mi juz cale zycie.

Nie zaluje, ze poszlam...Jednak fakt, mial problemy z odczytaniem paru rzeczy, bo moj umysl mial jakas blokade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Izabela1990 Cieszę się, że jesteś zadowolona ze spotkania z wróżbitą :) Skoro zauważył u Ciebie potencjał i silnie rozwiniętą intuicję to zaufaj mu i korzystaj z tego :) Życzę Ci powodzenia i mocno trzymam kciuki za Twój rozwój ezoteryczny :) Pozdrawiam Cię cieplutko :) Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...