Jump to content

czarna woda--->szachy


marietka
 Share

Recommended Posts

śniło mi się ze razem z moja siostra poszłysmy nad staw w moim miescie. Biegałyśmy w około stawu(praktycznie chyba grałyśmy w gonito:D) ja uciekałam chyba przed kimś i nagle ujrzałam dwa jeziorka odgrodzone, ale obok siebie. w jednym była biała woda, w której kąpali ludzie, a w drugim czarna taka brudna gdzie myło się zwierzeta. Stanełam na chwile spojrzałam raz na jedno i na drugie ale wbiegłam do tego z brudną wodą. Przepłynełam je w pław wyszłam bokiem i pobiegłam dalej. po drodze zobaczyłam jak chłopak, który mi sie podoba gra z kimś w szachy (albo wracaby nie pamietam dokładnie) i zaproponował mi grę, a ja się zgodzilam. dalej urwał mi sie sen. Wie ktoś co to może oznaczać?? :neutral:

Link to comment
Share on other sites

Taki sen oznacza konieczność dokonania wyboru. Nadszedł czas, kiedy nie możesz już balansować na krawędzi. Czas na dojrzałe, poważne decyzje. Uciekanie przed sprawami wymagającymi szybkiego rozwiązania, nic nie da, a wręcz pogorszy całą sytuację. Brakuje Ci zaufania do otoczenia...

a w drugim czarna taka brudna gdzie myło się zwierzeta. Stanełam na chwile spojrzałam raz na jedno i na drugie ale wbiegłam do tego z brudną wodą.
- wolałaś wybrać mniej korzystną opcję, tylko po to aby być z dala od ludzi.

Dalsza częśc snu obrazuje niwełaściwe związki z płcią przeciwną

zaproponował mi grę, a ja się zgodzilam.
...

Pozdrowienia.Ag.

Link to comment
Share on other sites

dziekuję ci bardzo:) muszę przyznać, ze jak przeczytałam Twoją odpowiedź to odrazu zdralam sobie sprawę, ze talk własnie ejst. Musiałam dokonać wyboru niedawno i nie wiem czy właściwie postąpiłam, a chodziło własnie o płeć przeciwną:) Dziękuję ci bardzo:) pozdrawiam. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...