Jump to content

Most


edysia*
 Share

Recommended Posts

Mam pytanko cp może oznaczać mój sen, śnił mi się most, długi, stałam z znajomą na początki i mówiłam, że został mi on sprzedany i jest do remontu po czy zaczął falowac i już by cały dobry?

Link to comment
Share on other sites

Most to jakiś okres przejściowy (z jednego stałego brzegu na drugi).

Może po prostu Ty nastawiałaś się na to, że będzie ciężko, że coś będzie Cię kosztowało sporo pracy i wysiłku zanim dotrzesz do celu, a w rzeczywistości okazało się, ze problemy praktycznie rozwiązały się same.?

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, że jest ciężko i kosztuje mnie dużo pracy i wysiłku i mam wrażenie że jeszcze długa droga przede mną, ale moje problemy wogóle się nie rozwiązują wręcz przeciwnie co raz bardziej się komplikują a mój cel się oddala takie mam wrażenie? Czy to może mieć coś wspólnego z moim snem?

Link to comment
Share on other sites

Może mieć, jak najbardziej - po prostu sen ukazuje Twoją obecną sytuację.

A to że most sam się naprawił może świadczyć o tym, że jesteś pesymistką a w rzeczywistości wcale nie jest aż tak tragicznie jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Może również podświadomość podpowiada Ci, aby poprosić o pomoc osoby trzecie (być może koleżanka znalazła się w tym śnie nie bez powodu).

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze prośbę, otóż wczoraj śnił mi się pies, weszłam na jakieś podwórko i nagle w moją strone leci owczarek badrzo agresywny nie miałam jak uciec więc położyłam sie twarzą na ziemię a on dopadł mnie i położył się mi na plecach i zaczął wbijać swoje kły w mój kark ale ciągle mu jakoś umykało i powtarzał tak non stop, czułam jego ciężar na sobie i coraz większy ból kłów w karku i przeszła mi myśl że mu się uda i się obudziłam. Można prosić co może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...