Jump to content

Proszę o pomoc. Bardzo mi zależy.


Marko1
 Share

Recommended Posts

Witam

Od pewnego czasu śni mi się mój przyjaciel.

W jednym z nich pokłóciliśmy się o jakieś bzdury. Zaczęliśmy się bić na schodach, lecz kiedy miał spaść, podniosłem go. Po chwili usłyszałem "przepraszam"

Następny. siedzieliśmy w ławce, nagle on z kolegą, odsunęli się ode mnie. Kolega po chwili wrócił na swoje miejsce, a mój przyjaciel nie. Nie pamiętam co mówił, ale odczułem niechęć do mojej osoby.

Kolejny, byliśmy z koleżanką. Zwykła rozmowa,ja coś powiedziałem, on zaczął się głośno śmiać. Tu z kolei świetnie się dogadywaliśmy.

 

Jest to osoba bardzo ważna dla mnie, i bardzo się niepokoje, czy jest to jakaś przestroga, czy sny te nie mają większego znaczenia. Bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Trudno jest tutaj cokolwiek napisać. Po pierwsze - nie martw się na zapas, bo jeszcze sam sobie zaprojektujesz takie a nie inne wydarzenia. Jest kilka możliwych opcji, sen często ukazuje prawdziwe relacje między Tobą a bliską Ci osobą, ale równie często przyjaciel we śnie przedstawia część Twojej osobowości, tę część którą wysoko cenisz, która jest Ci bliska, która wspiera Cię w dążeniu do celu - przecież od tego są przyjaciele.

Tak więc taki sen może oznaczać, że w głębi siebie prowadzisz pewnego rodzaju dialog pomiędzy dwiema opcjami, sam siebie atakujesz za jakieś zachowanie lub działanie, sam się ze sobą w czymś nie zgadzasz.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za szybką odpowiedź.

Jeżeli w tym śnie są ukazane nasze prawdziwe relację, jak to rozumieć, raz jest dobrze, a za chwile zachowujemy się jak zupełnie obcy sobie ludzie ? Przynajmniej on w stosunku do mnie.

Co do tej drugiej opcji, jest to bardzo możliwe. Próbuje poukładać swoje życie, ale nie które sprawy z przeszłości nie dają mi spokoju. Chyba za wszystko obwiniam siebie, może stąd ta niechęć do mojej osoby, ukazana w śnie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak, szczególnie jeśli Twój przyjaciel jest dla Ciebie jakimś autorytetem, kimś kto namawia Cię do ruszenia do przodu, zapomnienia o przeszłości,prawdopodobnie śni Ci się w ten sposób, ponieważ czujesz, że nie spełniasz tych warunków.

Część Twojej osobowości, która pragnie odciąć się od starych problemów ukazuje się we śnie pod postacią Przyjaciela, który pragnie Twego dobra.

To częsty chwyt jaki stosuje nasza podświadomość :)

Link to comment
Share on other sites

Wracając do tematu, wczoraj spotkałem się z przyjacielem, i wychodzi na to że nic się nie zmieniło w naszych relacjach. Chyba że, nie powiedział mi wszystkiego.

Z wczoraj na dziś, śnił mi się pies. Podszedłem do niego, i pogłaskałem. Pies był ciemny, zadbany, nie szczekał, jak go dotknąłem poczułem taką delikatną sierść. Być może, to też ma jakieś znaczenie.

To co wyczytałem w senniku, trochę mnie zaniepokoiło.

 

Proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

W większości w sennikach wypisują bzdury więc nie bierz sobie za bardzo do siebie tego co nim przeczytałeś :)

Pies symbolizuje najczęściej naszego przyjaciela.

Po Twoim śnie wnioskuję, że był on przyjaźnie nastawiony do Ciebie - nie szczekał, dał się głaskać.

Raczej nic złego Cię nie spotka z Jego strony.

Myślę, że nie masz się czym martwić, jak dla mnie to ten sen jest jak najbardziej pozytywny :)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak, pies symbolizuje naszego przyjaciela - Twoje odczucie (delikatna sierść) mówi o pozytywnych uczuciach jakie są między Wami, jakie doznajesz dzięki tej osobie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...