Skocz do zawartości

Krwawe łzy.


Snake

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Prosilbym bardzo o zinterpretowanie mojego snu, gdyz bardzo mnie on zaintrygowal. Oto on:

 

Dowiedzialem sie, ze moja dziewczyna, Izabela, zdradza mnie z Arturem, chlopakiem, z ktorym kiedys mieli sie ku sobie. Spotkalem go przy targowisku, po drodze do gimnazjum. Zlapalem go za wlosy, uderzylem go glowa i powiedzialem mu, zeby odwalil sie od mojej dziewczyny bo bedzie z nim gorzej. Nie chcial mnie sluchac, byl bardzo zdeterminowany. Postanowilem wytlumaczyc mu, jak bardzo zalezy mi na Izabeli. Poplynely mi lzy, co dla mnie dziwne, bo ja nigdy nie plakalem, jesli mialem problem w zwiazku. On zaczal sie smiac. Nagle z tylu moja kolezanka ze szkoly, azjatka, wyszla z jakiegos uniesionego na palach drewna drewnianego domku (takie, jak maja w wietnamie czy filipinach, ciagle zachowujac sniezna polska scenerie) i zapytala sie, czyje sa te lzy z krwi. Zorientowalem sie, ze to sa moje lzy. Przypomnialo mi sie, jak kilkanascie minut wczesniej Iza dala mi napoj, ktory prawdopowobnie byl trucizna. Probowalem zlapac Artura, ale upadlem na ziemie, prawdopodobnie juz martwy.

 

Z gory dziekuje za interpretacje tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake, jesteś bardzo zaangażowany w obecny związek, nie pozostawiasz swojej dziewczynie zbyt dużego pola manewru, a szkoda, bo przecież i kota można zagłaskać na śmierć. Pozwól sobie na więcej luzu w tej relacji, a wyjdzie Wam to na dobre. W Twoim śnie wyraznie widać determinację z jaką starasz się zdyskwalifikować "rywala", ale to tylko Twoja wyobrażnia, więc w realnym świecie odpuśc troszeczkę, bo dziewczyna się udusi .

A związek , który męczy, przestaje być przyjemny. Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslalem.

 

Ciezko mi jest jednak dac wolnosc mojej dziewczynie, bo po prostu mi ucieknie.

 

Trauma z przeszlosci...

 

A jesli chodzi o zaangazowanie w zwiazku, to teraz dalem troche na luz. Nie snia mi sie juz sny o jej zdradzie, bo calkiem niedawno snily mi sie co noc...

 

W kazdym razie dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake, i będzie coraz lepiej, z resztą w związkach działa dziwna zasada: im bardziej Ty wrzucasz na luz, tym bardziej Ona jest Tobą zaintrygowana...i odwrotnie też działa.

Powodzenia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...