Jump to content

Dlaczego tak się dzieje ?


momoko
 Share

Recommended Posts

Hey

 

Już od bardzo, bardzo długiego czasu zastanawiam się nad kilkoma rzeczami . Pisałam już o tym na innych forach, ale co niektórzy stwierdzili że to zbiegi okoliczności a inni że po prostu zmyślam. Zmyślać napewno nie zmyślam.

 

1 ) Otóż bardzo bardzo długi czas mam tak, że coś mi sie śni ( i nie tylko jak śni ) i to się później dzieje.

2) Albo mam też tak że jak siedzę na kanapie załóżmy i coś robię, albo z kimś o czymś rozmawiam to mam wrażenie że to już było, że ja już siedziałam na tej kanapie i coś tam robiłam jakiś tydzień temu, że ja już rozmawiało o czymś z daną osobą. I mam takie wrażenie, ale jednak z drugiej strony wiem, że tak nie było.

 

Co do pierwszego:

To śniło mi się raz:

 

Na kartce była zapisana data dnia ( że ktoś ją zapisał ). I w tym śnie było pokazane jak ide do szkoły, przechodze przez pasy na drodze itp itd. I że potem wracam ze szkoły i ze sklepu wychodzi kobieta która była ubrana na czerwono. Idę dalej i widzę mężczyznę, młodego w takiej jasnej kurtce i trzyma psa na smyczy.

 

I następnego dnia tak było. Dopiero jak wracałam ze szkoły to zorientowałam się, że to przecież mi się śniło.

 

Albo śniło mi się że pokłócę sie z taką jedną dziewczyną i tak było.

 

I tak dalej..

 

Wspomniałam jeszcze, że mam tak nawet gdy mi się nie śni. Czyli mam na myśli to, że wiem że za chwilę zadzwoni do mnie koleżanka i poprosi żebym jej w czymś pomogła. Albo wiem, że za chwilę wróci mama. Albo, jak z kimś rozmawiam to wiem co za chwilę powie. Bardzo często tak mam. I ja się zastanawiam dlaczego tak jest ? Opisałam te kilka rzeczy i mam nadzieje, że ktoś będzie znał odpowiedź.

Z góry wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1) W któryś poście napisałam ze sny ( i w blogu ) Ze sny :

Czym są sny ? Sen zajmuje nam ok. 8 godzin każdego dnia. W czasie całego swojego życia człowiek przesypia około 20 lat. Mózg pracuje w nocy, kontroluje trzymanie moczu i kału , prawidłowe oddychanie czy trawienie. To co nam się śni to po prostu praca mózgu / to wizje naszego mózgu / Sen jest głosem duszy.

O czym mówią sny? Śni nam się wszystko. Dzięki snom można wiele rzeczy zrozumieć. Sny czasem pokazują nam naszą możliwą przyszłość i ostrzegają nas przed jakimiś problemami. Dzięki tej wiedzy można później albo uniknąć tych problemów, albo po prostu sny dają nam czas żebyśmy mogli się odpowiednio przygotować na czekające nas trudności. I na koniec Sny dostarczają nam po prostu niesamowitego bogactwa wiedzy i ta wiedza jest w zasięgu naszej ręki.

Kiedy człowiek śpi, jego dusza podróżuje. We śnie nasz umysł intelektualny nie kontroluje umysłu intuicyjnego, a więc zdolności parapsychiczne mogą być nawet lepsze i intensywniejsze niż na jawie. Jest wielu ludzi, którzy wykazują większe zdolności postrzegania pozazmysłowego we śnie, niż podczas czuwania.

 

2) Ja bym to nazwała przeczucie/intuicja. Wiec nie tylko tobie to się zdarzyło aby mieć przeczucie że coś się stanie. ( tylko nie każdy do tego się przyzna ) I po poru dniach stawało wkrótce się realne i rzeczywiste? Po prostu masz do czynienia ze zjawiskiem przeczuć/intuicją. Takie zjawiska są trudnym do zbadania, tak samo jak w jaki sposób powstawiają. Czasami przeczucia pozwalają uniknąć nieszczęścia, pod warunkiem, że się ich nie zlekceważy i dobrze się je odczyta. Wiec bądź spokojna i słuchaj sie swoich przeczuć/intuicji.

 

Pamiętaj ze Intuicja - przeczucie, zdolność przewidywania. Pojawia się najczęściej nieoczekiwanie. Jest naturalną zdolnością człowieka Jest jak iskra, twórczą siłą, kreatywną energią, wewnętrznym ostrzeżeniem, przeczuciem, doradcą w życiu codziennym.

 

Powiem ci ze ja też tak parę razy zdarzyło mi się ze :

1) września.2009 czuje ze koleżanka A długo nie popracuje. Dostanie wypowiedzenie ...... Za parę dni dzwoni do mnie ze ją zwolnili + zapalenie płuc ma....

2) 14 września 2009 napisałam do kolegi A ze będzie awantura na forum. Za pare dni była awantura/ kłótnia na forum miedzy 2 istotkami. Wiedziałam ze tak będzie. Poinformowałam jedną z nich ze co czuje..... I teraz ja czuje ze to jeszcze nie koniec. Obym się myliła bo nie lubię jak złe, przykre, smutne zdarzenia się sprawdzają.

3) 18 września 2009 poczułam w okolicy brzucha strach/lęk a to dla mnie oznacza jakieś kłopoty. Za parę dni stało się moja koleżanka B dowiedziała się ze ktoś z jej rodziny trafił do szpitala. Nie lubię tego uczucia bo zawsze się sprawdza.

 

Teraz sama sobie daj odp. czy ty i ja to wszystko co napisałaś i ja to zbiegi okoliczności czy że po prostu zmyślamy? Bo ja twierdze ze to nie zbieg okoliczności ani nie zmyślam. I twierdze ze każdy ma to samo jak ty. Tylko nie każdy chce słuchać swojej intuicji/przeczuć

Edited by Joanna2k
Link to comment
Share on other sites

Hey

Ja też wiele razy mam takie jakby przeczucia i później, to się sprawdza. Miałam też kilka snów, które się sprawdziły. I zgadzam się z Aśku, że każdy tak ma. Wielu moich znajomych też mi mówi, że miewa takie przeczucia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...