Jump to content

Nagość, tańce - dziwny sen


Davituk
 Share

Recommended Posts

Mojej dziewczynie śniło się że jest na imprezie. Dziewczyny znajdowały się u góry a faceci na dole, były ubrane skąpo z odkrytym brzuchem, tylko w majtkach bez stanika z piersiami do połowy zakrytymi bluzką i z numerkami na nodze gdzie moja dziewczyna posiadała numer 7. Cała ta impreza polegała na tym by właśnie tak ubrane dziewczyny zeszły na dół do facetów by dobrać się w pary i zatańczyć. Do mojej dziewczyny podszedł całkowicie nieznajomy facet który poprosił ją do tańca, z resztą nie znajdował się tam nikt znajomy oprócz jej matki na widowni. Ledwo co zaczęli tańczyć moja dziewczyna chciała ten taniec przerwać ponieważ według niej źle zaczęli i chciała zacząć wszystko od początku lecz się obudziła.

Link to comment
Share on other sites

To co piszesz Davituk pachnie zwykłym erotykiem, może celem Twojej dziewczyny że Ci opowiedziała ten sen jest coś zupełnie innego niż jego interpretacja ;) ?

Link to comment
Share on other sites

tak prosiła mnie o interpretacje snu i wątpię by był to zwykły erotyk więc prosiłbym o interpretacje, przynajmniej wyjaśnienie znaczenia poszczególnych elementów.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie obecność matki na widowni. Myślę, że Twoja dziewczyna i jej matka pozostały na relacji mała córeczka-mamusia, która być może udaje, że seks jej nie dotyczy. Zapytaj swoją dziewczynę jakie w tym kontekście ma relacje z rodzicami. Czy mama akceptuje w niej kobietę jako partnerkę czy widzi wciąż dziecko

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...