Skocz do zawartości

Pająk chodzący za Mną...


Novex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio miałem dziwny sen. Opiszę go:

 

Chodził za mną Pająk. Po całym mieszkaniu. Mogłem biec, skakać, ale on i tak ciągle chodził za mną. Był mały (zwykły pająk). I nie mogłem Mu uciec... Po chwili się obudziłem

 

 

Proszę o interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

czy jest coś co się denerwuje? jakaś niezałatwiona sprawa?

myślisz o tym i nie możesz się od tego uwolnić?

pająki nie są takie złe;) chociaż niektórzy się ich boją,

mały pająk nie zrobi ci krzywdy ale widać był w tym śnie męczący;)

załatw tę sprawę, czy wyjaśnij sytuację póki sprawa jest jeszcze "mała"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Niezałatwiona sprawa... Niech pomyślę... Raczej Nie... Wszystkie sprawy pozałatwiane... Nie wiem, o co tutaj może chodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

ważne jest że on się od ciebie nie odczepił, stale był przy tobie,pomyśl co to może być,

z czym ci się kojarzą pająki, jakie masz odczucia?

może chodzi o cechę charakteru, o jakieś zachowanie, wiesz to Twoja podświadomość wprowadziła taki symbol,

to twój osobisty symbol więc tylko Ty znasz do tego rozwiązanie, ja ci mogą napisać że to coś co ma ścisły związek z twoją osobą:)

 

może jeszcze inne osoby spojrzą na ten sen i napiszą jak to widzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Boję się pająków... Kojarzą mi się z 'gryzoniami'... Mam odczucie gryzienia mnie przez pająka... Może być coś typu, że myślę o kimś ? Może opiszę dokładniej...

 

'zakochałem' się w jednej dziewczynie. Powiedziałem jej to, ale ona powiedziała że nic do mnie nie czuje. Ok, niby się z tym pogodziłem - ale może to mnie dręczy ? Może tak być ? Może muszę porozmawiać z tą osobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

może tak być i masz tu niezałatwioną sprawę,

pogodziłeś a raczej "odrzuciłeś" to że ona nic do Ciebie nie czuje ale podświadomość pokazała że jednak nie tak łatwo;)

porozmawiaj z dziewczyną, ale nie tak że się jej narzucasz ze swoimi uczuciami, skoro cię nie kocha to pomyśl co da taka rozmowa,

odmowa nie świadczy o tym jakim jesteś facetem, na tym świat się nie kończy, pomyśl że przed tobą kolejne szanse na spotkanie nowego uczucia,

może to trochę potrwać, zależy jak sobie radzisz z uczuciami, ale bądź dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie... Ale dam radę... Tylko o czym z Taką rozmawiać.. :D Powiem jej, co mam na myśli a ona w śmiech i Sobie pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

gryzie cię że będzie się śmiać, dlatego napisałam że jej reakcja nie świadczy o tym jakim TY naprawdę jesteś człowiekiem,

uwierz w siebie, wiem łatwo napisać, ale spróbuj :)

jak się nie uda to pomyśl że to jest zbieranie doświadczenia i że następnym razem będziesz wiedział jak rozmawiać z dziewczyną na której ci zależy,

będziesz też wiedział jak radzić sobie z odmową, przynajmniej spróbujesz, od czegoś trzeba zacząć :)

powodzenia Novex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...