Skocz do zawartości

plonaca biblia


opheliablossom

Rekomendowane odpowiedzi

Moj dziadek jest fanatykiem religijnym, ma oltarzyk, ktorego nienawidze. Snilo mi sie ze zostalam sama w ich mieszkaniu (w mieszkaniu moich dziadkow) i zapalilam papierosa, odrzucajac zapalniczke w strone ksiazek, ktore stoja nad tymze otlarzykiem. Przerazona zauwazylam, ze sposrod wszystkich ksiazek splonela tylko biblia, reszta w ogole nie ucierpiala.

 

Poprzedniej nocy po dluzszej dyskusji na temat religii snilo mi sie, ze wchodze do kosciola, a podczas mszy obiawia mi sie Jezus i tylko ja go widze, mowi do mnie, ja padam na kolana i placze.

 

 

Zarowno dzisiaj jak i wczoraj budzac sie rano bylam strasznei podirytowana i nie mam pojecia co to wszystko mogloby znaczyc, a zaprzatam sobie tym glowe od 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec, czy jestem religijna. czuje sie uduchowiona, ale wiary mi brak.

a uczuc religijnych raczej nie ranie, czesto zdarza mi sie dyskutowac na temat religii, ale nigdy nie zdarzylo mi sie z nikogo z tego powodu zakpic.

 

co do systemu moralnego.. wiesz, masz racje. ale nie wiem skad taki wniosek. na podstawie tego snu. po prostu jestem zaintrygowana, ze w ten sposob to odczytalas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd taki wniosek ?

Cóż...

Biblia jest księgą, która zawiera w swej treści różne idee, wskazówki cenne dla człowieka i właśnie wartości moralne, których powinniśmy przestrzegać i o których napisałam...

A one... płonęły - zostały przez coś utracone.

W jakiś sposób wpływ na takie moje podejrzenie miało też to, że paliłaś papierosa w tym śnie - co oznacza dla mnie, że; można powiedzieć ze swojej winy narażasz się na własną szkodę, ale z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie zmienić swojego postępowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...