Jump to content

czegoś takiego jeszcze nie miałem !!!


sztywny

Recommended Posts

Witam, ale miałem ciąg snów, dokładnie 3: :beczy:

1 - jestem w barze, barman nalewa mi piwo, przy stoliku czeka moja kobieta, ale następny w kolejce facet, bardzo krzywo się na mnie patrzy, chce mnie przepchnąć, coś do mnie powiedział i chwycił mnie za genitalia !!!

od razu miałem drugi sen - jestem w mieszkaniu, chyba moje, bo tak czułem, choć wyglądało inaczej, nagle zobaczyłem wodę na podłodze w kuchni, zakręciłem zawór odcinający, ale wody przybywało, poszedłem do łazienki, woda była w całym mieszkaniu, była raczej czysta, ale chyba tylko kilka centymetrów, a w łazience nie mogłem znaleźć zaworu, woda wylewała się gdzieś z miedzy podłogą, a ścianą, zorientowałem się, że nie mam na nosie okularów i może dlatego nie jestem wstanie odszukać zaworu, zacząłem szukać okularów, ale nie pamiętałem, gdzie je zostawiłem, chciałem chyba wyjść z mieszkania, ale usłyszałem coś w pokoju, pobiegłem tam szybko i ktoś znienacka mnie uderzył nagłym ciosem, aż się zerwałem ze snu ... porządnie poczułem.

potem, jak zasnąłem, miałem trzeci - siedziałem z jakimś, chyba go znałem, facetem i zaczęliśmy pokazywać swoje siniaki na nogach, zdjęliśmy spodnie odsłaniając wszystko z tekstem - "tylko bez podtekstów", pozakrywaliśmy co trzeba zdjętymi spodniami i zaczęliśmy opowiadać i dotykać swoje siniaki, które były naprawdę duże, mój miał chyba tak ok 20 cm na może 3 cm, taki podłużny i wypukły ...

To by było tyle co zapamiętałem, ale jakie one były realistyczne ...

Ktoś pomoże? Mieszanka, jakiej jeszcze nie miałem do tej pory,

pozdrawiam i dziękuję z góry wszystkim, którzy się udzielą ...

Edited by sztywny
Link to comment
Share on other sites

Witaj sztywny :),

 

Odnośnie pierwszego snu powiedziałabym, że brak Ci pewności siebie w związku.

Może boisz się, że zostaniesz w jakiś sposób zdominowany, upokorzony przez innego mężczyznę,

może obawiasz się zagrożenia ze strony kogoś, z kim łączą Cię (i Twoją dziewczynę) relacje towarzyskie?

Jaką osoba jesteś? Bo wygląda na to że obawiasz się kompromitacji, nie lubisz przebywać w większym towarzystwie.

 

Drugi sen mówi po prostu o tym, że masz problemy z dostrzeżeniem rozwiązania jakiegoś problemu.

W zasadzie źródło problemu również nie jest Ci dokładnie znane - widzisz że woda wypływa gdzieś z pomiędzy podłogi a ściany - ale chyba coś tam głębiej musi być...

Ty szukasz zaworu, ale nie dostrzegasz go, bo nie masz okularów - czyli tak jakby Twoje spojrzenie na sytuację, na problem było nieostre, niewyraźne, w jakiś sposób przekłamane.

 

Ostatni sen według mnie również ukazuje pewien brak pewności siebie w stosunku do innych mężczyzn ("tylko bez podtekstów") w kwestii porównywania czegoś... hmm wymiany doświadczeń?

Link to comment
Share on other sites

no tak, zgadza się, bo byliśmy z dziewczyną u jej nowych znajomych i facet, wydawało mi się, że troszkę za żywiołowo reaguje na jej widok ... nie podobało mi się to i rozmyślam dalej o tym, więc to pewnie o to chodzi.

jestem osobą dość dotkniętą przez życie i bliską mi osobę, cały czas mam problem z ponownym zaufaniem, choć walczę, i pewnie to siedzi we mnie dość głęboko, dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...