Jump to content

tajemniczy samolot ....


dodar

Recommended Posts

Witajcie!trafiłam na forum gdyż od pewnego czasu sni mi się podobny sen nie identyczny jednakże powtarza się w nim jedna rzecz....Jest to spadający samolot na ziemię niedaleko mojego domu (wcześniej był to mój rodzinny dom teraz ten w którym obecnie mieszkam-śniło mi się właśnie dzisiaj że jakis samolot spada koło niego i się roztrzaskuje) co to może dokładnie oznaczać? w senniku wyczytałam tyle że jakieś nieszczęście ...:smutny:nigdy przesadnie nie wierzyłam w znaczenie snów ale jeśli coś-jakiś symbol- powtarza się co jakiś czas w moich snach to coś to musi oznaczać. Kiedyś często śniły mi się wypadające zęby(masakra) co oznacza nieszczęście lub śmierć bliskiej osoby..., później zmarł mój tata wcześniej nie myślałam że to może mieć jakiś związek ze sem ale teraz zaczynam się nad tym zastanawiać:icon_frown: I jeszcze jedna rzecz kiedyś dość często mi się śniła wysokie, ogromne schody z których zawsze bałam się zejść (bałam się że mogę spaść) czy ktoś moze mi coś dokładniej napisać o tych snach byłabym wdzięczna :mruga_na:

Link to comment
Share on other sites

Co do pierwszego snu to myślę, że może on symbolizować Twoje niespełnione marzenia i to co ze sobą niosą - rozczarowanie.

Może często bujasz w obłokach a później dopada Cię realna rzeczywistość ?

Jeśli chodzi o drugi sen to schody kojarzą mi się z "piętrami" osobowości człowieka.

Może bałaś się utracić coś, co było cenne w Tobie ?

A co senników to w większości wypisują tam bzdury - to w ramach pocieszenia :)

Link to comment
Share on other sites

to akurat było by duze pocieszenie :) wole twoja interpretację o niespełnionych marzeniach i o tym ze bujam w obłokach niż tą ze oznaczać może ten samolot nieszczęście ;) a co do tych schodów to sama nie wiem? nie wiem co miałabym utracić....chociaż może to że zawsze lubiałam imprezować i przebywać w towarzystwie ludzi a małżeństwo miało to zmienić ( bo w sumie zmieniło) hmm... ciekawe co dzisiaj mi się przyśni?

Link to comment
Share on other sites

Ale napisz czy zgadza się to co napisałam na temat pierwszego snu.

Co do tego co mogłaś utracić to ja już nie potrafię odpowiedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...