Skocz do zawartości

babcia i lody


dafne

Rekomendowane odpowiedzi

Juz trzeci raz w tym miesiacu sni mi sie,ze jem z moja babcia lody.Babcia jest zdrowa i ma sie dobrze,czasem ja odwiedzam,bardzo ja kocham.Nie bardzo rozumiem sensu tego snu,za kazdym razem ma inna scenerie i jedyne co laczy te wszystkie sny to ze wcinamy z babcia lody.Nie przypominam sobie zeby wczesniej jakis motyw snu tak czesto sie powtarzal jak ten.Co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dafne, zbyt rzadkie i krótkie są te odwiedziny, wspólne spożywanie jakiegokolwiek posiłku we śnie, świadczy o potrzebie bliższego kontaktu z osobą, z którą jesz. Widocznie gdzieś wewnętrznie masz tę świadomośc, ze chcesz babcię widywać częściej, ale w praktyce nie do końca to realizujesz. Lody, to również słodycze, a to jest jednoznaczny przekaz , że na kontaktach z babcią możesz tylko zyskać :)

Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za interpretacje;)Wszystko sie zgadza,za rzadko sie widujemy i mam poczucie winy z tego powodu.Dzis snilo mi sie ze babcia wyciagnela z szafy kolorowy papier wycinankowy,zeby mi go dac(taki jaki zawsze chcialam miec kiedy bylam dzieckiem:)potem ze zabila szerszenia ktorego sie balam,pewnie to wszysto wynika z tego ze czesto o niej mysle.Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dafne, kolejny sen utwierdził nas tylko w przekonaniu , ze Babcia jest dla Ciebie kimś wyjątkowym, autorytetem wręcz. Kimś, na kim zawsze możesz polegać - po prostu przyjaciółką.

zabila szerszenia ktorego sie balam,
- będzie zawsze chronić Cię przed światem zewnętrznym, do końca będziesz dla niej jej malutką wnusią..

Pozdrów babcię.

Powodzenia. Ag. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...