Jump to content

fale


kamilla7
 Share

Recommended Posts

Częsno śnią mi się koszmarne dla mnie sny zwiazane z falami morza.Zdaję sobie prawę z tego,że może mieć to zwiazek z tym,iż jako dziecko(10l.) topiłam się w ty samym miejscy gdzie utopił się mój braciszek(miał wtedy 6 lat)jakimś jednak cudem uratowałam się wtedy,wydostałam się z tej okropnej wody(to był jakby basen pożarowy),po tym zdażeniu topiłam się jeszcze kilka razy, lecz w morzu-nie umiem pływać,ale zawsze udawało mi się ratować....mój koszmar polega na tym,że śni mi się zawsze ogromna fala,która "połyka"strasznie dużo ludzi w tym dzieci(zawsze śnią mi się dzieci)wszyscy giną!ja zazwyczaj odsuwam się,rzadko uciekam ale zawsze się ratuję...Ostatnio miałam taki sen,lecz był tym straszniejszy,że w falach tych zginęła moja mama(z która obecnie nie mieszkam)!co mogą ozaczac te sny?proszę o pomoc,z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

kamilla7, to bardzo poważny i rozległy temat. Twoje sny mają niewątpliwy związek z dzieciństwem i w takich wypadkach są one odzwierciedleniem koszmaru,jaki przyszło Ci przezyć. Wraz z upływem czasu powinny się ukazywać bardziej zamazane obrazy, jednak nie zawsze tak sie dzieje.

śni mi się zawsze ogromna fala,która "połyka"strasznie dużo ludzi w tym dzieci(zawsze śnią mi się dzieci)
, to cały czas obraz Twoich przezyc... Strach , wywołany tym, co kiedyś widziałaś na własne oczy. Ostatni sen o mamie , można zinterpretować w ten sposób, że jesteście teraz blisko siebie , a Ty boisz się ją stracić, jest jedyną osobą o którą bardzo się boisz, a największym zagrożeniem - twoim zdaniem - jest woda. Akurat w przypadku Twoich snów , które w jakikolwiek sposób będą związane z "topieniem się" nie jest możliwa trafna ocena, bo nie wiadomo ile w nich traumy z dzieciństwa, a ile faktycznych marzeń sennych.

Zdaję sobię sprawę,że niewiele tu pomogę, lecz w takich wypadkach ciężko cokolwiek napisac...

Pozdrawiam Cię serdecznie i powodzenia. Ag.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mi często śnia sie fale raz to jest wzburzone morze, którego wiem ze musze unikac i unikam, a raz woda sięga mi tylko do łydek i wkurzam sie ze nie moge popływc co tak bardzo lubie. Z tymi falami to jest tak ze siegaja wysoko klifu i nie można przejść sie normalnie plażą i niby jest sztorm ale ja ide na ten klif by zobaczyc niebespieczeństwo, bo wyglada to niesamowicie. Wtedy sceneria jest taka szarobura....wole jak śni misie ze woda jest niebespieczna niz jak jest nie do uzytku a wrecz jej brakuje... :neutral:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...