Skocz do zawartości

zdrada?kto mi pomoze?


benia2484

Rekomendowane odpowiedzi

:smutny: blagam o pomoc jesli ktos moze mi powrozyc,bede bardzo wdzieczna...

 

mam straszny problem a zarazem nie wiem czy niepotrzebnie zalamuje sie czy jest to prawda?

jestem z chlopakiem juz jakies 6 mies,wszystko uklada sie dobrze ale ostatnio wydaje mi sie ,ze mnie zdradzil:smutny: mieszkamy ze znajomymi w jednym domu,i wydaje mi sie ze zrobil to z nasza kolezanka,ona miala wolne a on byl na zwolnieniu:icon_frown: mimo tego ze ona nie wchodzi do naszego pokoju znalazlam na naszym lozku 3 wlosy takie wlasnie jak ma ona,wiem ze oni sie lubia ale czy sie przespali ze soba??czy cos bylo lub jest miedzy nimi? on mi sie przysiegal na wszystko nawet na zdrowie swojej mamy i rodziny(wiem ze nie powinien..) blagam o pomoc jesli ktos jest w stanie pomoc:smutny: czy mnie zdradzil z nia czy moze z inna????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mieszkacie ze sobą to chyba nic dziwnego, że znalazłaś włosy... jak wiesz, człowiek gubi 100 włosów dziennie... może nawet na jej płaszczu były a jego kurtka wisiała obok. Ja non stop znajduję na swoim ubraniu blond włosy mojej kumpeli. Czy to znaczy, że od razu z nią spałam?

nie panikuj dziewczyno, jak go kochasz to mu zaufaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
:smutny: blagam o pomoc jesli ktos moze mi powrozyc,bede bardzo wdzieczna...

 

mam straszny problem a zarazem nie wiem czy niepotrzebnie zalamuje sie czy jest to prawda?

jestem z chlopakiem juz jakies 6 mies,wszystko uklada sie dobrze ale ostatnio wydaje mi sie ,ze mnie zdradzil:smutny: mieszkamy ze znajomymi w jednym domu,i wydaje mi sie ze zrobil to z nasza kolezanka,ona miala wolne a on byl na zwolnieniu:icon_frown: mimo tego ze ona nie wchodzi do naszego pokoju znalazlam na naszym lozku 3 wlosy takie wlasnie jak ma ona,wiem ze oni sie lubia ale czy sie przespali ze soba??czy cos bylo lub jest miedzy nimi? on mi sie przysiegal na wszystko nawet na zdrowie swojej mamy i rodziny(wiem ze nie powinien..) blagam o pomoc jesli ktos jest w stanie pomoc:smutny: czy mnie zdradzil z nia czy moze z inna????????????????????

 

 

 

Nie rozumiem związku bez zaufania, kochasz go , skroo kompletnie mu nie ufasz? Związek przede wszystkim powinien opierac się na przyjaźni czyli ZAUFANiu, jak chcesz budować coś jeżeli nieufasz, nawet jeżeli ON Cię o tym zapewnia jak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym wróżba 100% pewności nie da. Co to za związek, skoro decyzje co do niego podejmujesz wróżąc a nie rozmawiając czy ufając drugiej osobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie....

Ty miałaś jakieś przejścia czy jak? Bo może Ciebie już ktoś wcześniej zdradził... No bo jeśli nie to nie wiem czemu nie masz do faceta zaufania. A włosy nie wiem czy wiesz wypadają każdemu człowiekowi. Około tysiąca dziennie. I wcale nie musiała wchodzić do waszego pokoju żeby je tam zostawić... Trochę przystopuj z tym bo zachowujesz się troche jak paranoik, a po co psuć związek, no chyba że Ci nie zależy no to już inna sprawa. Albo jak chcesz mieć 100% pewność załóż jakiś podsłuch albo kamerę gdzieś wsadź, no w ostateczności połóż się pod łóżko... Albo zwyczajnie przestań się doszukiwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...