Jump to content

Martwe dzieci :(


voiceofsilence

Recommended Posts

Witam...

Jakiś czas temu śniły mi się bardzo podejrzane sny... Do dzisiaj co jakiś czas powracają i nie wiem jak sobie z nimi poradzić.

Na początku pojawiały sie sny z pozornymi przyjaciółmi. Nie widziałam twarzy tych osób, pamiętam tylko, że potrzebowałam jakiejś pomocy, te osoby wyciągały do mnie ręce, a w momecie gdy je chwyciłam to z ich rękawów wysuwały się noże które mnie kaleczyły...

Kolejny sen, który powtórzył sie tylko raz ale do dziś nie daje mi spokoju dotyczył martwych dzieci... :(

Byłam w tym śnie z moim obecnym chłopakiem w naszym domu. Nagle ktoś zadzwonił do drzwi i była to trójka dzieci. Widziałam ich twarze - jeden był chłopiec, jedna dziewczynka, natomiast trzeciej nie byłam w stanie określić. Dzieci te prosiły o pomoc, której my nie mogliśmy/nie chcieliśmy dać i kazaliśmy im wyjść z domu. Dzieci wyszły i nagle poczułam w tym śnie, że muszę biec za nimi. Nie mogłam ich dogonić, ciągle biegliśmy za nimi z chłopakiem ale nic to nie dało. Nagle podszedł do nas ktoś i powiedział, że już za późno bo dzieci nie żyją. Widziałam je martwe, jak powiesiły sie na drzewie - martwe puste i sine twarze z obrzydliwymi ranami na szyjach... Gdy patrzyłam na nie w tym śnie nagle jedno z dzieci (chłopczyk) powiedziało martwym głosem, że to nasza wina i to wszystko przez nas (mnie i chłopaka)

Przeraża mnie to wszystko.....

Nie wiem jak to interpretować, nie wiem co z tym dalej zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

voiceofsilence

A czy w Twoim otoczeniu są ludzie, którzy tylko udają Twoich przyjaciół? lub może odbierasz tak kogoś?

 

Czy rzeczywiście masz do czynienia z dziećmi?

.. w innym znaczeniu może oznaczać przegapienie jakiejś okazji (nieudzielenie im pomocy - śmierć)

No i jeszcze sprawa pojawienia się Twojego chłopaka we śnie - jakie macie teraz relacje?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sny z nożami przypuszczam, że mniej więcej wiem jak interpretować - tzn zapewne mam uważać na pozornie dobrych ludzi. Z tym, że nie wiem dokładnie o kogo miało by chodzić w moim życiu.

Relacje z chłopakiem są bardzo dobre. Rzadko się kłócimy.

Długo po tym śnie nie mogłam się uspokoić... Do dzisiaj widzę twarze tych dzieci, pamiętam dokładnie ich wygląd (co rzadko mi się zdarza, że widzę twarze) ale nikogo znajomego mi nie przypominają.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

No więc tak jak pisałam dzieci mogą oznaczać nie ludzi ale coś nowego, coś co smogło się w zyciu pojawić ale nie zostało to na czas zauważone i się to zmatnowało, a na naprawienie błędy mogło byc za późno... trudno powiedzieć dokładnie co to takiego, może jakaś propozycja mieszkania, może pracy czy zarobienia dodatkowych pieniedzy... może nawet jakieś Wasze plany, które mogły nie dojść do skutku.

 

Co do tych ludzi z nożami - ja Ci nie powiem o kogo chodzi, może poprostu poprzygladaj sie ludzom - w innym przypadku sen mógł ujawnic Twoje lęki lub obawy

Link to comment
Share on other sites

Ja widzę, że sen przeraża Cię bardziej niż powinien, czy może miał przerazić może uwrażliwić? Otworzyć oczy na coś co do tej pory od siebie odganiałaś?

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu (już po śnie) dowiedziałam się, że chłopak ma problemy w domu z rodzicami.

Za to przedwczoraj śniła mi się stara kobieta ze ślepymi, mlecznymi oczami i tornado, które rzuciło moim narzeczonym o ścianę....

Czy to może oznaczać, że nie mam na to wszystko co się u niego dzieje wpływu, że nie mogę nic zmienić?

Mam dość już takich snów...

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

voiceofsilence

Nooo a czy jest w realu coś czego się biosz/obawiasz? może jakiś problemów, które rzucają cień na treść snów... myślę że bardzo przejmujesz się sytuacją swojego chłopaka - w sumie mnie to nie dziwi (zależy Ci na nim).

A to że śniła Ci się taka kobieta, może być wynikien tego, w jaki sposób oceniłaś sytuację chłopaka.. jako trochę beznadziejną.. nie sądzę żeby sen miał znaczenie prognostyczne, bardziej odzwierciedla aktualną rzeczywistość (taką tu i teraz, tylko przełożoną na jezyk symboli).

 

To co przyszło mi do głowy, to to, aby te sny się skończyły - pewnie należałoby uporać się z kłopotami, a więc maksymalnie wpłynąć na rozwój sytuacji, to zadanie głównie dla Twojego chłopaka, ale i Ty możesz wiele zdziałać dając mu swoje oparcie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...