Jump to content

prosze o interpretacje - rodzina męża


Joanna2k

Recommended Posts

Nie potrafię tego snu zrozumieć oraz interpretować. wiec proszę was o pomoc

 

śniło mi się ze mojego męża siostra przyszła do naszego domu i wyrzuciła drabinę którą mieliśmy wynieść na działkę. Powiedziałam jej. Dlaczego wyrzuciła ją ? przecież ta drabina miała iść na działkę a nową mieliśmy sobie kupić do domu. I tu odezwała się teściowa żebym pojechała do mojej mamy posprzątać całe mieszkanie. Ja na to mama woli sama sprzątać i mi nie pozwoli cokolwiek ruszać. Na dodatek wszędzie chodziła za mną szczur. nie mogłam tego szczura zgubić/pozbyć się go. byłam taka zła na to wszystko ze az się obudziłam

Edited by Joanna2k
Link to comment
Share on other sites

hmmm.. jakies zamieszanie w rodzinie.Tak mi się skojarzyło jakby rodzince ze strony męża(siostra) nie podobało się ,że zajmujesz(zajmujecie jeśli Ty + mąż) osiąganiem bardziej własnych celów lub karierą/planowaniem przyszłości bo jej zdaniem bardziej powinnaś się zająć starymi sprawami lub relacjami w tym wypadku pomóc matce w jej życiu. Ty odpowiadasz ,że Ci nie pozwoli...tak jakbyś miała świadomość ,że to są sprawy Twojej mamy i nie pozwoli Ci ona o nich decydować. W tym śnie wyrzuca owa siostra drabinę to niejako pozbawia w ten sposób jakichś możliwości ,które do tej pory mieliście.Nie wydaje mi się ,żeby tym samym jakoś mocno Wam namieszała ,bo i tak już planowaliście jakąś zmianę(wymiana drabiny).

I jeszcze ten nieszczęsny szczur:P Troche tak jakby mieć w pobliżu nieprzyjazną osobą,która na nas żeruje. Za plecami więc albo ktoś kto przed Tobą kryje swoje intencje albo osoba z przeszłością ma coś wspólnego.

Myśle ,że ten sen wskazuje ,że przede wszystkim trzeba załagodzić jakis konflikt rodzinny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...