Skocz do zawartości

toaleta


tuliipan

Rekomendowane odpowiedzi

od parunastu nocy meczy mnie pewien sen. Probuje w nim skorzystac z toalety :oops: - i za kazdym razem kiedy juz siedze na sedesie pojawiaja sie obok mnie jakies osoby- za kazdym razem ktos inny- w dzisiejszym snie moja przyjaciolka z podstawowki, ktora skonczylam 15 lat temu i jakas od lat niewidziana kolezanka tez z podstawowki.( Z przyjaciolka kontaktuje sie czaem przez skype- mieszkamy w roznych krajach). W tym moim snie mam zawsze problem jak wstac z tego sedesu, jak skorzystac z papieru toaletowego- jakos nikt poza mna nie krepuje sie ta niezreczna sytuacja. A w dzisiejszym dodatkowo sedes sie nieco przytkal jak zaczelam splukiwac i mialam wrazenie, ze zaraz z niego sie wszystko wyleje. Ostatecznie wszystko poszlo z woda. Prosze wyjasnijcie mi o co chodzi, bo juz mam dosc tych snow. Dodam, ze ten motyw przewijal sie juz pare razy w moim zyciu, ale nigdy tak natarczywie i tak dlugo. Z gory dzieki za wszelkie wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tuliipanie,

Jednym słowem siedzisz sobie "za tak zwaną potrzebą" i pojawiają się osoby, które ci w tym przeszkadzają.

Pomyśl, co takiego w Twym życiu zaczęło się dziać, odkąd pojawiły się te sny?

Pomyśl, jakiej to potrzeby nie możesz ostatnio (od tych parunastu dni) zrealizować?

I kto ci w tym przeszkadza lub kto/co Cię krępuje, aby ową potrzebę wyrazić?

Zwróć uwagę, że tylko Ty masz z tym problem, tylko Ty odczuwasz skrępowanie ową sytuacją - czyli z wyrażeniem owej "potrzeby" - dla innych nie stanowi to problemu.

Co takiego Cię blokuje? - zastanów się.

Może jakiś stary wzorzec myślenia, sięgający czasów podstawówki, który wtedy się w Tobie zakorzenił, gdy znałeś tę koleżankę.

 

To jest jeden motyw przedstawiony we śnie.

 

Drugi - to lekko przytkana ubikacja i Twoja obawa, że wszystko (odpadki organiczne, fekalia, to co powinno zostać usunięte) może się wylać na Ciebie. Hmm. Może znowu jakaś sytuacja, jakieś "nieczystości życiowe" do usunięcia zagrażają, że cofną się i zostaniesz zabrudzony.

(Na szczęście się udało i wszystko zostało wypłukane, oczyszczone).

Poszukaj w swym życiu, o co dokładnie chodzi. Ja tylko podałam Ci kierunki szukania. Reszta należy do Ciebie.

 

Pozdrawiam

szu_bu_bu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...