Jump to content

24 BUŁAW Przyśniona karta


Guest Dharma

Recommended Posts

Guest Dharma

Hej kochani, nie wiem gdzie to dać czy do snów czy do tarota.. Myśle, że tutaj chyba lepiej będzie pasowało.. Pomożecie mi rozszyfrować kart/symbol ??

 

Śniła mi się karta 24 Buław, która przedstawia z profilu człowieka który klęka nad jakimś dużym kamieniem (coś jakby się modlił) prawie identyczne jak ten obrazek ---> http://www.budy.przemysl.opoka.org.pl/nawgal/image048.jpg Tylko to nie był Jezus xD i bez aureolki :)) Był to zachmurzony dzień... jakieś jakby odludzie...

 

Jak myslicie co może oznaczać taka kart, i dlaczego aż 24 Buław... hmmm

 

 

dziękuje z góry za pomoc :przytul:

Link to comment
Share on other sites

W pierwszej kolejności chyba trzeba określić z czym się Tobie same buławy jako kolor kojarzą - może masz jakieś inne skojarzenia poza podstawowymi (ruch, dynamizm, coś co dzieje się szybko - to moja podstawa)? Albo wróć do ostatnich rozkładów, co konkretnie pokazały Ci buławy? Może w rozkładzie jakimś dla siebie wystąpiły?

 

Jeśli chodzi o obrazek. Sama napisałaś, że osoba na karcie wyglądała jakby się modliła - może jest zatem jakaś prośba, która pojawia się w Twoich modlitwach? Zachmurzone tło mogłoby symbolizować, że nie jest to łatwe w osiągnięciu bądź dotyczy sprawy gdzie na chwilę dzisiejszą jest nieciekawie, występują przeszkody (choćby Ty sama nastawieniem niezbyt optymistycznym). Cel trudny do osiągnięcia, choć mi się to kojarzy wybitnie z celem w samorozwoju :)

 

Wracając do liczby 24... Jesteś pewna, że z niczym się Tobie ona nie kojarzy? Nie jest w jakiś sposób ważna? Np. numer mieszkania? To mogłoby wskazać jakiś kierunek :) Jeśli nie to brałabym dwie opcje pod uwagę:

1. Jest to po prostu duża liczba w stosunku do występujących w kartach, więc może oznaczać najzwyczajniej mnogość (dużo zdarzeń, wiele obaw, wielkie pragnienie czegoś - do tego by pasowały buławy hehe)

2. Można się odnieść do numerologii, za Czarmińską:

 

24/6 Problemy uczuciowe. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.
Link to comment
Share on other sites

Guest Dharma

jej Dziękuje Nam

!! :))

 

Buławy kojarzą mi sie z sferą planów, z celami.. To była pojedyncza karta, nie bylo rozkładu zadnego..;))

Link to comment
Share on other sites

jej Dziękuje Nam

!! :))

 

Niezamacom :)

 

To była pojedyncza karta, nie bylo rozkładu zadnego..;))

 

Ja raczej miałam na myśli prawdziwy rozkład, poza snem. Czyli np. kładłaś sobie (lub komuś) karty np. na uczucia i pojawiły się buławy (dużo albo ważna karta w rozkładzie)- zwłaszcza jeśli kładłaś je w dniu poprzedzającym sen to podświadomość mogła to wykorzystać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Dharma

aha.. :)) :mysli: nie no to był sen taki ze poporstu pojawiła się mi przed oczami ta karta. Jak na odpowiedz.

 

w wczoraj wróżyłam sobie "co sie wydarzy w najbliższym czasie" nie pamiętam dokladnie kart ale były początkowe trudności wg kart jakies decyzje, pozniej SŁOŃCE jako pomyślny obrót spraw, Buławy jako zerwanie z przeszłością i rozpoczęcie nowego i na końcu KOCHANKOWIE jako odejście w dorosłe życie lub miłość.. Moze ta 24 buław karta była jakaś wisienka na torcie ? hehe :D albo radą

Link to comment
Share on other sites

Wisienka ta torcie - podoba mi się :)))

 

Wiesz, to by pasowało...zostawienie czegoś za sobą, nowy etap to zawsze coś trudnego (przynajmniej dla mnie hehe).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...