Jump to content

marihuana


tfutfutfu

Recommended Posts

Witam, miałam dziś pierwszy raz od dawna sen - zazwyczaj nic mi się nie śni, a teraz mam w ostatnim czasie stzasznie dużo problemów na głowie, dotyczących narzeczonego i zastanawiam się nad odejściem od niego - i wydaje mi się, że to że śniło mi się coś może mieć znaczenie.

 

Otóż paliliśmy marihuanę, sama nie pamiętam żebym robiła to osobiście, raczej zabierałam dzieciom (tak, bo obok mnie jarały młode dziewczyny, którymi się kiedyś opiekowałam), ale w pewnym momencie widziałam ludzi podwójnie. Był tam też mój chłopak, który zniknął w pewnym momencie, a ja poszłam spać w śnie, chowając dziewczynkom zioło do pudełek po jogurtach i opakowaniach po słodyczach. Obudziły mnie ze snu w śnie i zabrały narkotyki, a potem się obudziłam. Co to może znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

jak sama napisałaś masz dużo problemów na głowie, tak sobie myślę że marzysz o chwili wytchnienia, o zapomnieniu o problemach choć na chwilę, a jak wiadomo najcześciej najłatwiejszym środkiem jest narkotyk, po którym troche mozna oderwać się od rzeczywistości. Myśle, że jesteś w cięzkiej sytuacji aktualnie bo coś rozważasz, i ciezko Ci podjąc decyzję, w realu musisz znależć troche czasu tylko dla siebie i pomyśleć czego naprawdę chcesz i gdzie to szczescie którego szukasz jest. Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...