Jump to content

Dwie wrony, matka i dziecko


Eerthu

Recommended Posts

Witam, w moim śnie widziałem najpierw pokój, a w nim śpiącą w łóżku (moją) matkę, a przed uchylonymi drzwiami balkonowymi (pokój na piętrze) stały dwie wrony. Ja stałem w wejściu do tego pokoju, i poczułem że ptaki mogą być jakimś zagrożeniem, dlatego wygoniłem je na balkon i zamknąłem drzwi, jednak okazało się że jedna z wron włożyła między nie głowę i miała ją przytrzaśniętą - zobaczyłem strzaskany dziób, zapadniętą połowę głowy i brak oka, na dodatek wrona ciągle żyła :| Nadmieniam, nie zrobiłem jej tego specjalnie. Drugi ptak został na balkonie i oba na mnie przez cały czas patrzyły. Matka się przez cały czas nie obudziła, spała dość spokojnie.

W następnej części snu, ciągle byłem w domu, ale w moim pokoju, obok tego pierwszego, a w drzwiach stało małe, może półtoraroczne dziecko (nie wiem czy półtoraroczne dziecko umie już samo stać ale to stało). Było ładne, zdrowe i niezwykle wesołe i roześmiane. We śnie jasne dla mnie było że to dziecko z mojej rodziny ale nie do końca wiadomo czyje.

proszę o pomoc, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

poltoraroczne dziecko umie stac a nawet chodzic, pierwsze kroki pi razy drzwi dzieci stawiaja w 9miesiacu :)

ja sobie mysle, ze jestes opiekunczy i byc moze cos tam sie wydarzylo, ze gdy przeszedl stress pojawila sie radosc. Ale to tylko ja tak mysle :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...