Skocz do zawartości

Temat 7 - Zestawienie imion i nazwisk


Izis

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!

 

Cytat
Nieraz piszą, że należy Y uznawać za samogłoskę, tu Izis podawała, że za spółgłoskę, a jeszcze gdzieś indziej wiedziałam, że zależy to od liter znajdujących się obok.... tak więc jak to jest z tym Y ??

 

Cytat
Seid:

W języku polskim przy pomocy litery Y zapisujemy głoskę [y], która jest samogłoską.

Jedynie w kilku słowach zapożyczonych z języków obcych przez y zapisujemy głoskę [j] będącą spółgłoską.

Przykładem jest np Yeti (czytane jako Jeti).

 

Widzenie Y jako spółgłoski wzięło się od Gladys Lobos.

Pochodzi ona z Hiszpanii, w języku hiszpańskim litera Y oznacza głoskę [J] będącą spółgłoską.

Reasumując - Y to u nas samogłoska.

 

ZESTAWIENIE IMION I NAZWISK

 

Pokazuje obraz naszej osobowości. To – jacy jesteśmy sami z sobą (wibracja duszy), to – jakie sprawiamy wrażenie na pierwszy rzut oka (realizacja duszy) i charakter celów (cele), jakie sobie wytyczamy. Przystępując do „obliczenia” naszego zestawienia imion, należy uwzględnić wszystkie nasze imiona i nazwiska – 1,2,3 z bierzmowania, nazwisko panieńskie i obecne, ewentualne pseudonimy. Każda litera ma swoją określoną wibrację – którą przedstawia przyporządkowana jej liczba. „Przeliczając” imiona – sumujemy liczby, odpowiadające kolejnym literom. Schemat zamiany liter na liczby – cyfry i odpowiadające im litery:

1 – A (ą), J, S(ś)

2 – B, K, T

3 – C(ć), L(ł), U

4 – D, M, V

5 – E(ę), N(ń), W

6 – F, O(ó), X

7 – G, P, Y

8 – H, Q, Z (ż,ź)

9 – I, R

 

Samogłoski pokazują nam „Wibrację Duszy” 

Spółgłoski pokazują wibrację „Realizacji Duszy”.

A suma samogłosek i spółgłosek – całość – wskazuje nasze „Cele”.

To, co należy zrobić, ujmę w 8 punktach:

 

1.Piszemy wszystkie imiona i nazwiska – jedno pod drugim – z odstępami (nad literami i pod literami wpiszemy odpowiadające im cyfry)

2.Uzupełniamy cyfry – nad samogłoskami i pod spółgłoskami:

 

..1..1.......7...1

KATARZYNA

2..2...98....5....

 

 3. Sumujemy cyfry w samogłoskach i spółgłoskach:

 ..1..1........7..... = 10/1 (samogłoski)

KATARZYNA

2..2..98....5....... = 26/8 (spółgłoski)

 

4. Sumujemy całość:   10/1  (samogłoski) + 16/8  (spółgłoski)
dodajemy tylko w dwóch działaniach: 
sumując cyfry główne 1+8 = 9
a następnie podliczby 10+26 = 36/9

 

 ..1..1......7....1............10/1

KATARZYNA.......................... 36/9

2..2..98....5................26/8

 
5. Tak postępujemy z wszystkimi imionami i nazwiskami – po kolei!

6.Następnie wszystko razem sumujemy – samogłoski razem, spółgłoski razem i całość samogłoski + spółgłoski (wszystkie imiona i nazwiska RAZEM, tu pokaże tylko dwa dla przykładu):

 
..1..1......7....1.......... 10/1

KATARZYNA....................= 36/9

2..2..98....5................26/8


...6...1............ = 7

RÓŻA....................= 24/6

9...8.............= 17/8

 

Katarzyna Róża SAMOGŁOSKI:  10/1 (Katarzyna)  i 7 (Róża)  1+7 = 8 (Wibracja Duszy)
10+7 = 17/8

Katarzyna Róża SPÓŁGŁOSKI: 26/8 (Katarzyna) i 17/8 (Róża) 8+8 = 16/7 (Realizacja Duszy)
8+8 = 16/7
26+17 = 43/7

CAŁOŚĆ (SUMY imion i nazwisk): 36+24 = 60/6 (8+7=15/6)

7.Otrzymaliśmy
Wibracja Duszy – 17/8
Realizacja Duszy – 7
Cele – 6/60

 

8.Sumujemy nasze wewnętrzne potencjały - ilość poszczególnych cyfr w całym zestawieniu imion i nazwisk. Tak po prostu policzcie ile jest 1, ile 2, itd. (w imionach i nazwiskach) i wpiszcie je tak jak poniżej - uzupełniłam je z naszego przykładu:

1-4

2-2

3-0

4-0

5-1

6-1

7-1

8-2

9-2

------

..13 - ilość 13 - tyle powinno być liter w całym zestawieniu (ilość z naszego przykładu).

Potencjały - to tzw nasza "walizka" z narzędziami, z których w każdej chwili możemy skorzystać. To bardzo ważne "co" zawierają nasze potencjały. Załużmy, że Twoja DŻ to 5, a w potencjałach masz tylko jedną 5, albo wcale (to energia zycia) i Ty, posiadając tak żywiołową drogę, po prostu cały czas brakuje Ci energii do realizacji własnych celów. To tylko przykład.

 

Dla ułatwienia samej interpretacji, uwzględnijcie tylko główne cyfry (Wibracji i Realizacji Duszy i Celów) i podliczby te szczególne, które ujęłam w lekcji z podliczbami - 11, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 26, 27, 31, 33, 40, 41, 44, 55, 66, 77, 88, 99 - Wasze zestawienie imion i nazwisk przybierze wówczas bardziej jasny i czytelny obraz.

 

KONIEC PRZELICZANIA! Teraz wszystko powinno być już policzone. Została sama interpretacja – poniżej znajdziecie krótki opis poszczególnych energii. Macie już świadomość drogi, jaką podążacie, okresów zmian energii Warunków i Cykli – zobaczcie tylko, jak Wy sami (zestawienie imion i nazwisk – obraz osobowości) odnajdujecie się na tej drodze, czego ona od Was wymaga już wiecie, teraz możecie dodatkowo wiele zrozumieć – przede wszystkim to, jak nią podążacie i co dzięki temu kreujecie we własnym życiu. Pozostała nam jeszcze jedna lekcja, w której przeanalizujemy 1(świadomość), 2(obraz naszej podświadomości) imię i nazwisko (warunki społeczne, w jakich żyjemy).

Teraz możecie zobaczyć, jak Wasze zestawienie współgra z samą Waszą Drogą Życia - jesteś załużmy DŻ 6, a Twoja Wibracja Duszy to - 2 i choćby nie wiem co, Twoje poczucie własnej wartości jest po prostu cały czas przez Ciebie zaniżane, po prostu nie wierzysz w siebie - DŻ 6 - potrzebuje wsparcia, jakby w Wibracji Duszy miała np - 1, to cała sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej - to siła, której już tak bardzo nie potrzebowałaby z "otoczenia - to tylko przykład. Kolejny przykład: Twoja DŻ - 8, a Realizacja Duszy również 8 - to czyni z Twojego wizerunku tak silną osobę, że inni to wogóle wolą się do Ciebie nie zbliżać, a dodatkowo Twoja komunikacja z otoczeniem jest całkiem po prostu zablokowana - 8 jezt zamykającą cyfrą i na "zewnętrz" też 8 - nieciekawie. Sami dojdziecie do właściwych sobie wniosków.

!! Dodatkowo, jeśli jesteś kobietą - mężatką i przybrałaś nazwisko męża – możesz zobaczyć, jak Twoje zestawienie imion i nazwisk wyglądało przed „ślubem” – przed przyjęciem kolejnego nazwiska – całkiem po prostu zsumuj wszystko, nie uwzględniając nazwiska męża (obecnego) i zobaczysz, jaki wówczas kształt realizacji przybierała Twoja osobowość. Zetknęłaś się może ze stwierdzeniem, że kobiety po ślubie się zmieniają?? To właśnie dodane nazwisko zmienia to wszystko, sama zobacz.

 

 

 

WIBRACJA DUSZY

1 – Potrzeba prowadzenia innych, zarządzania, organizowania. Potrzeba sukcesu i posiadania środków – aby go osiągnąć. Silna wola. Duża ambicja. Wiara w siebie.

2 – Potrzeba współpracy – podporządkowanie. Brak wiary we własne możliwości. Rola doradcy. Potrzeba dyplomatycznych rozwiązań. Duża potrzeba spokoju.

3 – Twórczość, potrzeba bycia w grupie – towarzystwie. Starasz się zyskać sympatię otoczenia. Łatwość nawiązywania kontaktów.

4 – Silna potrzeba porządku i stabilizacji w życiu. Praktycyzm i duże zdyscyplinowanie. Motywacją jest praca sama w sobie. Niechęć do jakiegokolwiek ryzyka.

5 – Potrzeba ruchu, przygody, podróży, zmian – doświadczania zmysłami. Droga – po najmniejszej linii oporu. Bardzo duża potrzeba wolności.

6 – Potrzeba komfortu i stwarzania ciepłej atmosfery rodzinnej. Dobry doradca. Duże poczucie obowiązku i odpowiedzialności.

7 – Silna potrzeba spokoju, samotności. Potrzeba zdobywania wiedzy, zastanawiania się nad sensem istnienia. Cichy i spokojny intelektualista.

8 – Potrzeba sukcesu i władzy. Zmysł do interesów. Umiejętność zdobywania środków do realizacji własnych planów.

9 – Potrzeba nauczania innych. Umiejętność dzielenia się z innymi. Osoba szczodra i utalentowana. Misjonarz. Altruista.

 

REALIZACJA DUSZY

1 – Osoba przedsiębiorcza, nadzwyczaj aktywna. Odważna i oryginalna.

2 – Osoba zgodna, wrażliwa, spokojna, sympatyczna.

3 – Osoba towarzyska, przyjacielska, pociągająca, komunikatywna.

4 – Osoba poważna, stała, zrównoważona, zdyscyplinowana, lojalna, zapracowana.

5 – Osoba żywa, aktywna, rozproszona, magnetyczna – łatwość adaptacji.

6 – Osoba pełna ciepła, odpowiedzialna, obowiązkowa.

7 – Osoba zdystansowana do otoczenia, spokojna, mądra, obserwująca.

8 – Osoba niezależna, zorganizowana, ambitna, skuteczna.

9 – Osoba szczodra, usłużna, zaangażowana we wszystko, co robi.

 

CELE

1 – Potrzeba bycia liderem, indywidualistą – wytyczania ścieżki innym.

2 – Potrzeba współpracy, otaczania się osobami ją wspierającymi.

3 – Potrzeba doświadczania radości życia, bycia z ludźmi – radości.

4 – Potrzeba stabilizacji życiowej – uporządkowania i żadnego ryzyka.

5 – Potrzeba wolności, zmian, doświadczania życia, mało stabilizacji.

6 – Potrzeba stworzenia rodziny i życia dla niej, wywiązywania się z obowiązków.

7 – Potrzeba samotności, kontaktu z przyrodą – marzenia i kontemplacji.

8 – Potrzeba sprawowania władzy i osiągania celów materialistycznych.

9 – Potrzeba pomagania innym – życie dla innych.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz już widzę, że samo wyliczanie to "małe piwo". Najtrudniejsze w tym wszystkim to interpretacja, na razie to czarna magia dla mnie. Ale po wyliczeniu wibracji imion i nazwisk dostrzegłam światełko w tunelu. Teraz przynajmniej mi się zgadza z moją osobą, bo w moim numerze znalazłam tylko połowę prawdy.

 

Teraz mi wyszło tak:

wibracja duszy 9/18, 36

Realizacja duszy 3/12, 21

Cele 3/12, 30

 

Natomiast z potencjałami już nie wiem jak interpretować

1- 9

2- 6

3- 4

4- 1

5- 2

6- 1

7- 1

8- 3

9- 4

razem 31

 

Jestem siódemką urodzoną 27, a tu w potencjałach mam jedną siódemkę. Czy to dobrze, czy źle czy nie ma znaczenia?

 

Inne informacje o mnie zaklęte w numerach:

I W.: 1/10

II W: 7/16, 25, 34

i 6/24, 33, 51

III W: 8/17, 26, 35, 44, 53

i 7/16, 25, 34, 43, 52, 61

IV W: 6/24, 33, 51

i 7/16, 25, 34

 

I cykl 1/10

II cykl 9/27

III cykl 6/24

I Wyzwanie 8, II wyzwanie 5, wyzwanie główne 3

Jestem teraz w 7 roku mumerologicznym i 9 osobistym

 

Na podstawie tego umiałam jedynie wyczytać, że moja droga życia była w dzieciństwie i młodości kształtowana przez energię 1 klucza wcielenia, czyli nauczanie i rozwój niezależności, samodzielności i I warunki życia to umacniały ucząc mnie bycia indywidualistką (i to się zgadza z moją drogą życia siódemki, skoro siódemki to też indywidualiści).

 

Interesują mnie głównie te potencjały, a te inne liczby dołączyłam, gdyby były potrzebne.

 

A pytanie z innej strony.

Spotkałam się na innym forum z dyskusją na temat dodawania przez numerologa (arbitralnie) nowych imion komuś, żeby coś zmienić na lepsze. Inni się wypowiadali, że lepiej zmienić imiona. Pytam tak z ciekawości, o co w tym chodzi i czy jest pomocne.

 

sbb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem siódemką urodzoną 27, a tu w potencjałach mam jedną siódemkę. Czy to dobrze, czy źle czy nie ma znaczenia?

Jedna 7 w Twoich potencjałach jest wystarczająca

 

Nie wiem w jakim jesteś wieku szu_bu_bu, podałaś, że jesteś w 9 roku Osobiestym, a to może wskazywać na zmianę Warunków, podałam w temacie Warunków kiedy następuje ich zmiana, zapewne to sprawdziłaś sobie.

 

A pytanie z innej strony.

Spotkałam się na innym forum z dyskusją na temat dodawania przez numerologa (arbitralnie) nowych imion komuś, żeby coś zmienić na lepsze. Inni się wypowiadali, że lepiej zmienić imiona. Pytam tak z ciekawości, o co w tym chodzi i czy jest pomocne.

 

Jesteśmy w temacie imion, więc juz wiesz jak one na Ciebie oddziałują, tworzą odpowiednie zestawienie i pokazują potencjały, Twoje wewnętrzne potencjały. Jeżeli chodzi o wprowadzanie zmian numerologicznych - to w ich efekcie zmienia się całe zestawienie imion i nazwisk - Wibracja Duszy, jej Realizacja i Cele, można również zmienić je częściowo - jedną, lub dwie z tych energii. Przystępując do takiej zmiany, najpierw sprawdzam, czy taka osoba jest "gptowa" do zmiany, jeżeli tak, to jakiego zestawienia potrzebuje w swej dalszej wędrówce, po czym przystepuje do wprowadzenia tej zmiany - dobierając odpowiedne "imie-korektor". Można do zmienianego zestawienia zarówno dołączyć kolejne imię, jak i zmienić obecnie noszone, to wszystko indywiwidualne potrzeby danej odoby, tu nie ma reguł, ważny jest wynik końcowy - zestawienie wspierające realizację danej osoby i niwelujące przeszkody, jakie dawało poprzednie. To wszystko na temat zmian numerologicznych. Efekty zmian są różne, czasami to drobiazg, innym razem są naprawdę znaczące :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Izis,

Bylam ciekawa, czy w wypisce wszystkich występujących liter te inne cyfry (poza cyfrą DŻ) są istotne, ale skoro nic na ten temat nie piszesz, to rozumiem, że to nie ma znaczenia.

 

U mnie ta zmiana warunków była faktycznie w zeszłym roku (to się liczy jako ten rok numerologiczny) i też ta siódemka towarzyszy do końca albo w pierszej energii warunków albo w drugiej, ale widzę, że np. wyzwania nie wyzywały mnie jak dotąd w praktyce.

 

Mam dziś pytanie o takie młode dziewczę ur. 5.03.1992 – jest to córka mojej przyjaciółki.

Ewa właśnie 3 dni dni temu skończyła 15 lat (co jest podobno dla niej dramatem). Jest w gimnazjum plastycznym, bardzo zdolna plastycznie, najlepsza, zresztą jej mama maluje, także jej babcia, czyli ma w tym wsparcie rodzinne. Jeszcze w tym roku nie idzie do liceum, dopiero w następnym, i chciała pierwotnie iść do liceum plastycznego, ale najlepsze koleżanki, które nie są tak dobre jak ona, jednak stwierdziły, że idą do liceum ogólnokształcego. No i Ewa teraz ma dramat, jest rozdarta, ale jednak w takim razie chce iść tam, gdzie idą koleżanki.

I dlatego jej mama, która bardzo przeżywa jej problemy, prosiła mnie, aby dla niej zrobiła ten portret.

 

I wyszło mi tak (5.03.1992):

DŻ: 2/11, 29

I cykl 3

I warunki (klucz wcielenia) 8

 

No i wyszło mi (na moje skromne doświadczenie) tak, że jako dwójka (no bo 11 jeszcze u niej raczej nie działa) ma tendencję do uzależniania się, naśladowania. Mówię o tych negatywnościach dwójki.

W kluczu wcielenia wyszła uwaga dla rodziców, aby pozostawiały podejmowanie decyzji dziecku (już te informacje wysłałam mojej przyjaciółce, aby nie naciskała, no i intuicyjnie również kazałam jej przeczekać, bo coś podobnego miało miejsce przed wyborem gimnazjum. Mama dziecka się zamartwiała – 3 lata przed terminem - że jej dziecko nie chce wybrać gimanzjum plastycznego, bo najlepsza koleżanka chce iśc do innego, więc Ewa chciała iść tam gdzie koleżanka, no ale jednak wszystko w miarę upływu czasu się zmieniło chyba bez naciskania.).

I teraz też widać gołym okiem, że w sumie nie jest to decyzja tej dziewczyny (bo gdyby była jej decyzją, to nie byłoby problemu), ale naśladowanie drogi najlepszych koleżanek. I to wyszło z jej wyzwania 2, że może mieć tendencję do uzależniania się.

Aha, co u niej wychodzi z imienia i nazwiska?

Ma to jedno krótkie imię i 6 cyfrowe nazwisko, czyli 9 potencjałów (do bierzmowania pójdzie dopiero w tym roku)

Wibracja duszy 3/12

Realizacja duszy 8/35

Cele 2/11

Czyli ma dziewczyna potrzebę bycia w grupie, jest ambitna, ma potrzebę otaczania się osobami wspierającymi i stąd może wyplywać jej konflikt, że chciałaby, aby to koleżanki podążały jej drogą, ale też jest w nie wczepiona.

Izis, czy dobrze czytam z tych numerków?

(Nie wypisywałam całej reszty numerków, bo teraz nie grają roli).

 

Inne pytanie dotyczące jej mamy Joli.

Otóż u niej podczas bierzmowania wyniknęła pomyłka księdza staruszka. Zamiast podanego Anna powtórzył jej Jolanta.

Nie wiedziałam, jak to liczyć?

Co byś zrobiła w takim przypadku?

Mnie się wydawało, że ta intencja nadania może być ważna.

A policzyłam na kilka sposobów, żeby zobaczyć, jak to zabrzmi.

Raz bez imienia, potem z powtórzonym, a na koniec z Anną.

I w sumie chociaż te pierwsze wyniki też pasowały mi do Joli, to jednak najbardziej mi oddawało z tą Anną, chyba to oddawało ją bliżej.

 

Zaczęłam wczytywać się na innym forum numerologicznym w tego typu pytania i odpowiedzi praktykujących numerologów. I znalazłam nawet poddane w wątpliwość branie pod uwagę imienia od bierzmowania, które figuruje jedynie w księgach kościelnych, a nie jest nigdy używane. Niektórzy twierdzili, że ono działało na tamtem moment.

Aha i jeszcze jedno, ona nie zmieniła nazwiska po wyjściu za mąż, ale ja liczyłam z nazwiskiem męża.

 

no to chyba tyle na dziś.

sbb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ewa teraz ma dramat, jest rozdarta, ale jednak w takim razie chce iść tam, gdzie idą koleżanki.

świetnie to interpretujesz szu_bu_bu :wink:

ta dziewczyna jest jeszcze w I Cyklu 3 - a to potrzeba twórczego wyrażania siebie, I Warunki 8 świadczą o potrzebie podejmowania samodzielnych decyzji. A jak pokłóci się z koleżankami i gdzieś w trakcie życia zacznie się zastanawiać. gdzie po drodze zgubiła swoją pasję życia? jednak to Ona sama musi wiedzieć czego chce i robić to co chce, Ona nie koleżanki, relacje międzyludzkie się zmieniają, a to, w jakim pójdzie kierunku będzie jej przyszłością, koleżanki robią co chcą, Ona też powinna, ale wolna wola :wink:

 

I w sumie chociaż te pierwsze wyniki też pasowały mi do Joli, to jednak najbardziej mi oddawało z tą Anną, chyba to oddawało ją bliżej.

spróbuj policzyć obydwa imiona, to, które zapisał ksiądz i to, które zostało zapamiętane.

Nazwisko tylko panieńskie, jeżeli męża nie zostało przyjęte.

 

Bylam ciekawa, czy w wypisce wszystkich występujących liter te inne cyfry (poza cyfrą DŻ) są istotne, ale skoro nic na ten temat nie piszesz, to rozumiem, że to nie ma znaczenia.

tylko o jakie cyfry pytasz?

czy te w potencjałach, czy o Cykle i Warunki. Potencjały, jasne interpretuje, ale nie skupiam się na nich zbyt dogłębnie podczas konsultacji, no chyba, ze widze coś szczególnego. Interpretuje portret w "całości", patrząc na wszystko, wówczas mogę wysnuć wiarygodne wnioski, ale z tego co piszesz szu_bu_bu, masz zadatki na dobrego numerologa, naprawdę :wink:

Szkoda, że nie spotkałyśmy się na prowadzonym przeze mnie kursie w "realu"

 

no to chyba tyle na dziś.

to do następnego :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dziewczyna jest jeszcze w I Cyklu 3 - a to potrzeba twórczego wyrażania siebie, I Warunki 8 świadczą o potrzebie podejmowania samodzielnych decyzji. A jak pokłóci się z koleżankami i gdzieś w trakcie życia zacznie się zastanawiać. gdzie po drodze zgubiła swoją pasję życia? jednak to Ona sama musi wiedzieć czego chce i robić to co chce, Ona nie koleżanki, relacje międzyludzkie się zmieniają, a to, w jakim pójdzie kierunku będzie jej przyszłością, koleżanki robią co chcą, Ona też powinna, ale wolna wola

No więc ja też już podrzuciłam jej mamie kilka jakże życiowych scenariuszy: przeprowadzka koleżanki do innego miasta lub za granicę. A już nawet ta dziewczynka miała wcześniej doświadczenie z dwoma bliskimi koleżankami, które się przeprowadziły. I jej mama odpisała mi teraz, że wszystko przekazała, tak jak podpowiedziałam, ziarno zasiała, zgodnie z tą radą dla rodziców klucza wcielenia ósemki, dba o „naukę pływania”.

spróbuj policzyć obydwa imiona, to, które zapisał ksiądz i to, które zostało zapamiętane. Nazwisko tylko panieńskie, jeżeli męża nie zostało przyjęte.

Policzyłam nawet na trzy sposoby:

Jolanta

Jolanta Jolanta

Jolanta Anna

 

Ale jeszcze się nie bawiłam bez nazwiska męża. Może dlatego, że ona sama mimo wszystko pisze często swe nazwisko podwójnie, np. w korespondencji tradycyjnej do mnie tak często pisywała adres zwrotny.

Poza tym na forum psychotroniki wczytałam się w wypowiedź studentki Studium Psychotronicznego, że ona nawet wlicza nawet nazwisko partnera... a ja na razie zbieram różne podejścia do tematu, aby też doświadczalnie, tak jak Ty to robiłaś, zgłębiając numerologię i praktukując różne systemy, wyrobić własny pogląd.

W weekend się pobawię i może w końcu zrobię cały portret (i dam do sprawdzenia).

 

[ Dodano: 2007-03-09, 18:07 ]

tylko o jakie cyfry pytasz?

czy te w potencjałach

Tak, chodziło mi o te potencjały, do czego służą te inne wyliczenia w zestawieniu.

z tego co piszesz szu_bu_bu, masz zadatki na dobrego numerologa

Na razie jestem dociekliwym kursantem... (to pewnie ta moja analityczna siódemka się kłania, że muszę wszystko rozbierać na czynniki).

...ale czyżbym sama się już została na kursie? Wszyscy dostali interpretację i czmychnęli, zanim kurs się skończył? A ja wyczytałam, że jeszcze powinna być jedna lekcja.

Szkoda, że nie spotkałyśmy się na prowadzonym przeze mnie kursie w "realu"

Wielka szkoda. Tylko z mojej strony na dziś miałabym problem z dojazdami na kurs, bo mieszkam „daleko od szosy” (drobne 2 tysiące km z hakiem), dlatego korzystam z tego kursu tutaj. A nawet wykryłam wczoraj tę drugą stronkę, na której prowadziłaś kurs, więc stamtąd też sobie skopiowałam pytania i interpretacje, bo widzę, że jakoś tak indywidualnie podchodzisz, bardzo intuicyjnie, nie rzucasz jedynie szablonami. Dlatego chcę sie uczyć na tego typu przykładach syntetyzowania poszczególnych połączeń liczbowych.

 

A może jesteś autorką jakiejś książki?

Jeżeli tak, to bardzo proszę o namiary (bo mi wibracyjnie odpowiada, jak to robisz).

Tamtą książkę, którą około rok temu nabyłam, mam właśnie daleko od obecnego miejsca zamieszkania. Oczywiście nie byłoby to problemem, aby mi ją tu przysłano, ale w międzyczasie doczytałam się np. tu

http://sklep.psychotronika.pl/numerologia-c-155_162.html

że to już 4. książka M. Brzozy, więc już sama sobie dopowiedziałam, że na pewno dla zaawansowanych. A też spotkałam gdzieś na forum, że dla początkujących polecano „Liczby losy” Nataszy Czarmińskiej.

 

Na razie wczytuję się w inne fora numerologicznie i zadawane tam pytania, kopiuję to sobie, aby rozważyć i w ten sposób się uczę.

 

Miłego weekendu

sbb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wczytuję się w inne fora numerologicznie i zadawane tam pytania, kopiuję to sobie, aby rozważyć i w ten sposób się uczę.

i do jest doskonały sposób szu_bu_bu, powiem szczerze, ja zaczynając moją przygodę z numerologią, "trafiłam" na kurs Gladys Lobos, zafascynowana osobą i zdobytą wiedzą zaczęłam praktykę, jednak po jakimś czasie czegoś mi w tym wszystkim brakowało, więc poszłam na kolejny kurs i kolejny, w trakcie przeczytałam kilka różnych książek i tak do czasu, aż znalazłam - wybrałam to, co mi najbardziej odpowiada. Własnej książki jeszcze nie wydałam, ale pracuję nad tym :wink:

Tak, chodziło mi o te potencjały, do czego służą te inne wyliczenia w zestawieniu.

jest kilka różnych "schematów", wiesz każdy nauczyciel podaje troche inny, co i jak oznacza dana ilość potencjałów, ja interpretuje je w połączeniu z całą drogą życia i bardzo indywidualnie, bo co dla jednej osoby dobre, dla innej niekoniecznie. szu_bu_bu, masz świetną intuicję, a Twój analityczny umysł podpowie Ci najlepszy sposób ich interpretacji. Spotkałam się też z bardzo znaczącym wgłębianiem się w ich analizę, ale nie praktykuję tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś podrzuciłam do sprawdzenia na pw portret. Jakbyś znalazła Izis trochę czasu na przeczytanie i potem (to nie pilne) doradziła mi, co pominęłam, co powinnam jeszcze uwzględnić, no i gdzie zrobiłam nie tak jak trzeba, to będę bardzo wdzięczna.

A ja dalej będę się wczytywała w te inne fora numerologiczne i korzystała z doświadczeń innych.

 

pozdrawiam cieplutko

sbb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mam pytanko jeszcze do ciebie Izis bo tak wpadlo mi do glowy jeszcze,,,jak to jest gdy bede chciala nadac dzieciom imie,teraz znajac znaczenie liczb moge je nadac swiadomie.zawsze myslalam ze kiedys moja corka ,jesli bede ja miec nadam jej imie Klaudia widze ze ma w spolgloskach 5 i celach.nie wiem czy to dobry pomysl 5 z 14..jak mozna dopasowac imie do drogi dzieci i jak to zrobic dobrze.czy mozemy tym '' manipulowac''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozemy tym '' manipulowac''?

marze7, manipulować nigdy. Dziecko i tak ma imiona takie, jakich potrzebuje, jeżeli wybiera niekorzystne zestawienia energii, widocznie potrzebuje doświadczeń, jakie mu stworzą. Ale... jeżeli już myślisz o tym, to szuka poprzez Ciebie właściwych dla siebie imion, i jak najbardziej należy to zrobić świadomie. Jak przyjdzie na świat pomogę, do tego potrzebna jest data urodzenia, aby wszystko ze soba współgrało.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ,dziekuje IZIS...zglosze sie gdy kiedys zaloze rodzine,,,''manipulowac'' chodzilo mi w tym sensie ,ze czy mozna robic to swiadomie czy raczej po prostu nadac.no bo przeciez my nadajemy imiona...a chcemy jak najlepiej dla nich...IZIS martwi mnie jedno ,ze my tak naprawde idac naszymi drogami nigdy nie bedziemy doskonali,zawsze bedziemy miec jakis dlug i cos do przepracowania,,,czyz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wyszło mi:

WIBRACJA DUSZY - 9/4

REALIZACJA DUSZY - 9/6

CELE - 9/1

POTENCJAŁY

1-5

2-3

3-0

4-0

5-5

6-2

7-1

8-0

9-2

RAZEM = 18

DROGA ŻYCIA - 8

Jakaś interpretacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hmm.. powiem szczerze, że się zgubiłam w punkcie 6 i prosiłabym o pomoc

 

..1..1........1..............3

KATARZYNA........................= 9/36

2..2..98.75...............6/33

 

..6..1............7

RÓŻA....................= 6/24

9...8.............8/17

 

Rozumuję w ten sposób: przy Katarzynie w samogłoskach są 3 liczby (czego się nie uwzględnia), których suma wynosi 3, zaś w spółgłoskach jest 6 liczb (stąd to 6) a ich suma wynosi 33. Sumujemy 3+6 wychodzi 9, sumujemy 3+33 wychodzi 36.

 

Ten sposób nie sprawdza mi się przy Róży, przy której we współgłoskach licząc w ten sposób powinno być: samogłoski:7, spółgłoski: 2/17, suma: 9/24.

 

Może mi ktoś powiedzieć, co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj! Mam :)

 

Parę linijek niżej znalazłam fragment:

CAŁOŚĆ (SUMY imion i nazwisk): 9/36, 6/24

9+6 (pojedyncze) = 6/15 (Cele)

36+24 (podliczby) = 60 (6+0) = 6 czyli 6/60 (Cele)

Cele – 6/15, 60 (te dwie podliczby z sumy pojedynczych cyfr i podliczb)

 

tak więc...

..6..1............7

RÓŻA....................= 6/24

9...8.............8/17

 

9+8=17, 1+7=8 stąd 8/17

8+7=15, 1+5=6 stąd 6/24

 

to powinno być dobre, a przynajmniej teraz mi wychodzi ;)

 

Tak w razie czego, jakby ktoś jeszcze kiedyś się wahał... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

WITAM . a ja mam może i dziwne pytanie mama 3 imiona i teraz 3 nazwisko .jesli ktos jest po rozwodzie to tez je wliczac ? za każdym razem wychodzi mi coś innego .prosze o odpowiedz pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Małgorzata, analizujesz te imiona i nazwiska, których aktualnie używasz. Jeżeli wychodzimy drugi raz za mąż i zamieniamy nazwiska mężów (mamy swoje panieńskie i obecnego męża), analizujemy tylko te, które aktualnie mamy zapisane w dokumentach. Trzecie imię zawsze analizujemy, ono zapisane jest w dokumentach kościelnych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

(litera y w numerologii traktowana jest jak spółgłoska!!).

 

Właśnie mam pytanie do tego Y :usmiech:

Nieraz piszą, że należy Y uznawać za samogłoskę, tu Izis podawała, że za spółgłoske, a jeszcze gdzieś indziej wiedziałam, że zależy to od liter znajdujących się obok.... tak więc jak to jest z tym Y ??

Proszę o odpowiedź, albo skierowanie gdzieś gdzie zostało to już wyjaśnione (a ja poprostu to przegapiłam)...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hm.. jestem na etapie pierwszego dodawania i tego nie widzę:

 

9/54 samogłoski

8/62 spółgłoski

9+8 = 17

54+62 = 116 = 1+1+6? = 8

ale jakie znowu "wszystkie" imiona mam znowu dodać?

 

hm.. ale chyba zrobiłam to wszystko w jednym worze.. trzeba pojedyńczo na początku tak? osobno imię i osobno nazwisko?

Edytowane przez CiociaKarla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid
Nieraz piszą, że należy Y uznawać za samogłoskę, tu Izis podawała, że za spółgłoske, a jeszcze gdzieś indziej wiedziałam, że zależy to od liter znajdujących się obok.... tak więc jak to jest z tym Y ??

 

W języku polskim przy pomocy litery y zapisujemy głoskę [y], która jest samogłoską. Jedynie w kilku słowach zapożyczonych z języków obcych przez y zapisujemy głoskę [j] będącą spółgłoską. Przykładem jest np Yeti (czytane jako Jeti).

 

Widzenie y jako spółgłoski wzięło się od Gladys Lobos. Pochodzi ona z Hiszpanii, w języku hiszpańskim litera y oznacza głoskę [j] będącą spółgłoską.

Reasumując - y to u nas samogłoska ;]

 

Karla masz wibrację imion i nazwisk 9-8-8.

 

ale jakie znowu "wszystkie" imiona mam znowu dodać?

 

Chodzi o pierwsze, ewentualne drugie imię i imię z bierzmowania o ile je masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid

Karla pokażę Ci na przykładzie.

 

Weźmy np.

DOLORES EULALIA MIEDNICA

 

Samogłoski:

6+6+5+5+3+1+9+1+9+5+9+1=55=10=1

 

Spółgłoski: 4+3+9+1+3+3+4+4+5+3=39=12=3

 

3+1=4

10+12=22=4

 

Pani Dolores Eulalia Miednica ma więc wibrację 1-3-4 lub 1/10-3/12-4/22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Karla masz wibrację imion i nazwisk 9-8-8."

 

to jest tylko imię..

widzę, że bez tej książki się nie obejdzie..

doszłam do końca..

ale miałam jeszcze problem na końcu:

"CAŁOŚĆ (SUMY imion i nazwisk): 9/36, 6/24

9+6 (pojedyncze) = 6/15 (Cele)

36+24 (podliczby) = 60 (6+0) = 6 czyli 6/60 (Cele)

Cele – 6/15, 60 (te dwie podliczby z sumy pojedynczych cyfr i podliczb)"

nie rozumiem, czemu w opisie cele wyszły "6" u mnie były to dwie inne liczby : 8/17 i 7/115 ( a w opisie to co u mnie jest 8 i 7 jest szóstką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid

9/54 samogłoski

8/62 spółgłoski

9+8 = 17

54+62 = 116 = 1+1+6? = 8

ale jakie znowu "wszystkie" imiona mam znowu dodać?

 

9+8=17=8

 

Stąd wziąłem 9-8-8

 

Musisz po prostu policzyć wartość samogłosek imion i nazwisk - to jest liczba duszy.

Liczba realizacji intymnej to suma spółgłosek, a liczba ekspresji to liczba duszy+liczba realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite.. Twoim sposobem jest 10x szybciej i klarowniej! niesamowite ;p

w tych moich pierwszych obliczeniach wyszły mi te same liczby.. ale dopiero teraz to zrozumiałam ;p

Edytowane przez CiociaKarla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina

sam. 8/17 sp. 1/10/19

ale zrobiłam z tego 9/10/36

Stefania

sam. 7/16 sp. 5/14

czyli 3/30

Solarewicz

sam. 3/21 sp. 2/11/29

ale olałam to 11 i w sumie 5/50 ;p

 

SAMOGŁOSKI:8+7+3=18=9 (liczba duszy)

SPÓŁGŁOSKI: 1/19+ 5/14+ 2/29 = 8/62 (liczba realizacji)

CAŁOŚĆ: 9/10/36 + 3/30 + 5/50 (znowu pominęłam tą 10 ;p) = 8/17,116 i na początku nie wiedziałam ale to okazała się liczba "cele"

no i tak to pokracznie ale wyszło mi to samo ;] robiąc według tego opisu z I postu ;p

Edytowane przez CiociaKarla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid

Mi też wyszło 9-8-8 więc się zgadza.

Ja tam nie liczę każdego imienia i nazwiska oddzielnie - zliczam wszystkie samogłoski i wszystkie spółgłoski od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba zależy jak bardzo się utożsamiamy z tym nickiem ;] ja mam co kilka lat inny więc to nie ma znaczenia.. a i bez tego mój wynik jest zgodny z wszelkimi innymi sprawami.. np. interpretacją daty urodzenia.. swoją drogą to cholernie ciekawy temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana
W języku polskim przy pomocy litery y zapisujemy głoskę [y], która jest samogłoską. Jedynie w kilku słowach zapożyczonych z języków obcych przez y zapisujemy głoskę [j] będącą spółgłoską. Przykładem jest np Yeti (czytane jako Jeti).

 

Widzenie y jako spółgłoski wzięło się od Gladys Lobos. Pochodzi ona z Hiszpanii, w języku hiszpańskim litera y oznacza głoskę [j] będącą spółgłoską.

Reasumując - y to u nas samogłoska ;]

 

Dziękuję serdecznie za dokładne wyjaśnienie. :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...