Jump to content

Lesbijki całujące się w trumnie


Kersh

Recommended Posts

Otóż, miałam dzis sen.. poszłam pod las niedaleko mego domu, ( raczej bylo to gdzies w lesie) potem weszliśmy do takiej brzydkiej chatki, mrocznej, można by rzec ze strasznej. Było tam wiecej osób, przeważnie młodzi, rówieśnicy, była tam nawet i moja koleżanka z jakimis 2ma chlopakami i jeden ten lepszy był jej a drugi był jakiś dziwny i tak jak by wyśmiewała że ten miałby byc mój, oczywiscie nie byl ale tak "żartowała". Potem znalazłam w tej chatce małą trumienke tak jak by dla jakiegos noworodka czy małego dziecka, płótno które się w niej znajdowało było lekko poplamione krwią. Zwołałam tam wszytskich i pokazałam im ową trumienke, wszyscy raczej sie bali ale nagle jedna dziewczyna weszła do tej trumny za nią druga i zaczeły się całować!! Były raczej nagie, jedna z nich przypominala mi moja inna kolezanke...

Jak myslicie? co może oznaczać ten sen??

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Kersh

Ja się dopytam - jak wyglądaja Twoje relacje ze znajomymi, zwłaszcza z tymi koleżankami? czy mogło dojść do jakiegos konfliktu miedzy Wami, np. o chłopaka?

Co do trumny - możliwe, że coś mogło odejść do przeszłości, coś co mogło być przykre, może jakaś fajnie zapowiadająca się znajomość skończyła się "gradobiciem".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...