Skocz do zawartości

Nazwa firmy - kilka pytań - proszę o pomoc


krzysiek90210

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to mój pierwszy post :icon_wink:

Taki sam temat założyłem na innym forum o podobnej tematyce ale niestety nie ma żadnej odpowiedzi a mi zależy na czasie...

Postanowiłem że również tutaj poszukam pomocy!

 

Wkrótce zamierzam zarejestrować działalność gospodarczą - sklep z materiałami budowlanymi oraz narzędziami.

W nazwie firmy będą następujące wyrazy:

SKLEP PRZEMYSŁOWO-BUDOWLANY "NAZWA_SKLEPU" KRZYSZTOF XXXXXXXXXX

(przepraszam ale wolałbym nie podawać nazwiska)

 

A teraz moje pytania:

1. Czy wibracja nazwy mojej firmy będzie wyliczana ze wszystkich wyrazów (włącznie z imieniem i nazwiskiem)?

2. Czy w numerologii wyrażenie typu "przemysłowo-budowlany" traktuje się jako jeden wyraz?

 

A teraz moje obliczenia:

SKLEP (9) + PRZEMYSŁOWO (7) + BUDOWLANY (9) + NAZWA_SKLEPU (?) + IMIĘ (4) + NAZWISKO (3)

 

Po zsumowaniu wychodzi 32, no ale dojdzie jeszcze wartość z nazwy sklepu.

Gdyby wibracja nazwy sklepu wynosiła 1 to wówczas cała nazwa firmy wyniosłaby 33. Wyczytałem gdzieś że to liczba mistrzowska. Zastanawiam się jednak czy dla firmy byłaby to wibracja korzystna. Co o tym sądzicie?

Wówczas nazwa firmy mogłaby wyglądać następująco:

 

SKLEP (9) + PRZEMYSŁOWO (7) + BUDOWLANY (9) + BUDNER (1) + KRZYSZTOF (4) + NAZWISKO (3) = 33

 

Sytuacja wyglądałaby następująco:

- wibracja całej nazwy: 33 (liczba mistrzowska)

- wibracja nazwy sklepu: 1 (podobno bardzo dobra dla firmy)

 

"BUDNER" - dlatego że wiąże się z budownictwem oraz ma cykl wzrostowy (wibracje poszczególnych liter są coraz wyższe)

 

Zastanawiam się czy nie lepiej dać dwuczłonową nazwę sklepu, tak aby wibracja każdego wyrazu wynosiła 6? Wówczas nazwa sklepu miałaby wibrację 66 (mistrzowska), a nazwa firmy miałaby wibrację mistrzowską 44

 

SKLEP (9) + PRZEMYSŁOWO (7) + BUDOWLANY (9) + NAZWA_1 (6) + NAZWA_2 (6) + KRZYSZTOF (4) + NAZWISKO (3) = 44

 

Jeżeli możecie to pomóżcie, to moja pierwsza firma tak więc robię co tylko mogę aby wszystko mi się ułożyło. Niestety numerologia to nie jest moja najmocniejsza strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracja 44.Przedsiębiorstwa o tej wibracji zwykle zdobywają międzynarodową renomę. Liczba ta symbolizuje wielkie inwestycje, przynoszące milionowe zyski.

Proponuję to ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...