Jump to content

Niebo, wybuchy itd.


smyk321
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zmiany pracy. Ale, jak zawsze w takich sytuacjach, człowiek ma sporo wątpliwości. Nie jestem w 100 % pewien, czy będzie ok?

Dziś zaś śniło mi się, że rozmawiałem z dziewczyną, która pracuje w tej nowej firmie i mówiła mi, że praca wymaga sporo wkładu i przełamania się, ale ona na przykład zarabia 10000 zł co miesiąc. A później widziałem niebo nocą z gwiazdami, a na nim wśród gwiazd jakieś błyski. Myślałem, że to spadające gwiazdy i że trzeba pomyśleć sobie życzenie. Później myśałem, że to nie spadające gwiazdy, a fajerwerki. Ostateczenie przekonany byłem, że to jednak jakieś rakiety wojskowe eksplodują na niebie. I się obudziłem.

Link to comment
Share on other sites

smyk321, gwiazdy w Twoim śnie oznaczają płonne nadzieje, nic nie jest takie, na jakie wygląda, a Ze śniło Ci się to w związku z pracą....na Twoim miejscu przed decyzją o jej zmianie postarałabym się uzyskać jak najwięcej wiarygodnych informacji. Sen mówi o tym, jak wiele sobie obiecujesz, co nie koniecznie będzie miało pokrycie w rzeczywistości.

Pozdrowienia.Ag.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...