Jump to content

prosze o interpretacje snu od lat


violcia20

Recommended Posts

witam

od kilku lat przesladują mnie dwa sny

1, sni mi się że uciekam przed żywymi trupami, w większości snach dopadają mnie i nagle się budzę ale zdarza się też ze udaje mi się uciec ale to sporadycznie.Wczoraj np śniło mi się ze jakas kobieta była w szpitalu i jej bliska osoba leżała na łóżku i była zombi i ona z miłości położyła się na jego klatce i sama się poddała jemu aby też być zombi- jakieś dziwne to jest bo naprawdę nie znałam tej kobiety ani tego mężczyzny. mam już dosyć tych snów o żywych trupach wszędzie krew i wieczny strach, strasznie się boję tych zombi. proszę o pomoc czy ktoś może mi pomóc co mam zrobić aby pozbyć się tych snów?

 

2- drugi to już w ogóle jest jakaś masakra porojony sen , który męczy mnie od 6 lat, średnio raz w miesiącu śni mi się ze moj obecny mąż zdradza mnie , ale nie z kimś tam tylko z rodzoną siostra, kiedys to była moja najlepsza przyjaciółka , a teraz to rodzona siostra, no koszmar, wstyd mi w ogóle pisać o tym , bo to chore ale naprawdę źle się z tym czuje.zdrada wygląda dosłownie czyli cały czas śni mi się sex jak oni to robią , czasami zamiast tego śni mi się jak mówią między sobą ze mnie zdradzają a ja na to wchodzę i wszystko słyszę, potem mąż stwierdza , że skoro już wiem to on odchodzi.

dlaczego te sny wciąż się powtarzają i prześladują mnie już tyle lat, proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

violcia20

Te trupy to jakbty upiory przeszłości (ludzie lub zdażenia), które maja tez wpływ na stan obecny w rzeczywistości - cos Cie nadal może prześladować, pomimo, że powinno to odejść do historii.

Za to szpital kojarzy sie z uzdrowieniem (np pogodzenie sie po konflikcie i znalezienie kompromisu) - tlylko w kontekście snu, może być to niechciane odnowienie jakiejś znajomości,,, ewent. ktoś ma zły wpływ na innych (zombie).

 

Co do druggiego snu - jesli nie masz dowodów zdrady partnera, to może to oznaczać Twoje podświadomie ujawnione obawy, ze tak sie może właśnie stać

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...