Jump to content

ZęBY WAMPIRA PROśBA O INTERPRETACJę


ssandi
 Share

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH. ZWRACAM SIę Z PROśBą O INTERPETACJę MOJEGO DZIWNEGO SNU, KTóRY DZIś MI SIę PRZYśNIł. Z GóRY ZAZNACZAM, żE NIE PAMIęTAM CAłEGO TYLKO TEN JEDEN KRóTKI URYWEK, KTóRY MNIE ZAINTRYGOWAł.

OTóż śNIłO MI SIę, żE DO MOJEGO DOMU PRZYSZEDł MóJ KOLEGA. CHWILę ROZMAWIALIśMY Z MOIMI RODZICAMI W GOśCINNYM POKOJU. NAGLE RODZICE WYSZLI Z POKOJU. WTEDY POCIEMNIAłO A MóJ KOLEGA PRZYTULIł MNIE DO SIEBIE. PO KILKU SEKUNDACH ZOBACZYłAM JEGO ZęBY KTóRE ZBLIżAłY SIę DO MOJEJ SZYI. KOLEGA UGRYZł MNIE W SZYJę. BAłAM SIę, ALE STRACH OKAZAł SIę ZBęDNY TYLKO CZUłAM JAK STRUGA CIEPłA ROZLEWA SIę PO MOJEJ SZYI. BYłO TO BARDZO PRZYJEMNE UCZUCIE, CHCIAłAM TO POWTóRZYć, ALE JUż SIę OBUDZIłAM.

ZAZNACZAM, żE MóJ KOLEGA NIE PRZEISTOCZYł SIę W żADNEGO WAMPIRA I MIAł NORMALNE ZęBY, ALE WYCZUWAłAM TO, żE NA CHWILę STAł SIę WAMPIREM.

JAK MYśLICIE CO TO MOżE OZNACZAć???

BęDę BARDZO WDZIęCZNA ZA ODPOWIEDZI

Link to comment
Share on other sites

ssandi, oczekujesz więcej, niż ktoś jest Ci w stanie zaofiarować, nie mówiąc przy tym ani słowa o swoich pragnieniach. Nikt nie jest jasnowidzem i aby marzenia się spełniły przy udziale innej osoby - trzeba ją o tym poinformować ;)

Pozdrowienia. Ag.

I przy okazji witam Cię serdecznie na forum i liczę na pomoc w interpretacjach, zauważylam wczoraj, że próbujesz swych sił :)

Do dzieła!!!

Agnieszka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...