Skocz do zawartości

Nietypowy, ale bardzo skuteczny rozkład :)


mloda_czarodziejka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niedawno natknęłam się na pewnien rozkład, który mnie bardzo zainteresował. Kilka razy zadałam pytania kartom stosując ten układ i wszystko się sprawdziło, dlatego chcę Wam go teraz zaprezentować...

Bierzemy do rąk talię kart i wybieramy z niej wszyskie asy, króle i damy. Tasując je, myślimy o nurtującym nas pytaniu. Potem z zakrytych kart wybieramy trzy i układamy obok siebie:

1 2 3

1 - pierwsza karta symbolizuje Ciebie i Twoja obecna sytuację życiową

2 - to najbliższa przyszłość, a jeśli myslisz o konkretnym mężczyźnie, karta powie Ci, jaki on jest i jakie ma wobec Ciebie zamiary

3 - odpowie na Twoje pytanie

 

Każda z kart symbolizuje jednocześnie określony kolor, który też wiele znaczy i tak:

As kier (roż)

To barwa romantycznych przeżyć, wielkich wzruszeń i lekko tlącego się uczucia, które łatwo przygasić. Pokazuje osobę niedojżałą, bujającą w obłokach i zamkniętą w sobie, która dobrze się czuję tylko wśród bliskich, zas wobec obcych utrzymuje dystans i wydaje sie być zimna jak lód. Życiowemu partnerowi i przyjaciołom potrafi okazać wiele ciepła.

As karo (amarant)

Jast kartą dobrej zabawy i przygody. Przepowiada gwałtowne zmiany w życiu, o których trudno będzie zapomnieć. Symbolizuje wybuch namiętności i osobę pogodną, zyczliwą, wiecznie młodą. Dla niej braterstwo dusz jest równie ważna jak wspólnota ciał.

As pik (orcha)

Oznacza prawdziwą ocztę zmysłów, romantyczną przygodę, miłe chwie. Przpowiada nową znajomość, ale równocześnie nakazuje uzbroic sie w cierpliwosc. Symbolizuje osobę pełna uroku, zmyslowa, wrazliwa, takiego przemilego lekkoducha.

As trefl (żółty)

Ta barwa symbolizuje duza zyciową zmianę. Mogą to być narodziny nowego związku, zmiana zasad panujacych miedzy dwojgiem ludzi, wyjscie z kryzysu, dogadanie sie po klotni. As trflowy reprezentuje mlodego mezczyzne, przyjaciela, ktory potrafi pokierowac swoim zyciem i jest przedsiebiorczy.

Król kier (zieleń)

Karta oznacza zarówno rozczarowanie, rezygnację i zbyt szybkie poddanie się, jak też rozwoj intuicji. Król kier jest nieuchwytny, niezdecydowanym buja w obłokach. Nielatwo przyciagnac jego uwage, a jeszcze trudniej zatrzymac go przy sobie.

Król karo ( błękit)

Napięcia i sytuacje nieprzewidywalne, a jednosczenie ekscytujace. Zapowiada czas przelotnych romansow i prowokowania konfliktow. Król jest osobą niezależna, lamiąca konwenanse i szczera az do bolu.

Król pik (szarość)

Nadejdzie czas przemyslen i podsumowan dotychczasownych doswiadczen. W zyciu uczuciowym - impas. Pikowy krol jestm symbolem osoby slabej psychicznie, niezdecydowanej, zamknietej w sobie i wymagajacej.

Król trefl (fiolet)

Oznacza uspokojenie, wyciszenie burzy w sercu, wkroczenie na wlasciwa droge. Przepowiada pelna harmonie w stalym zwiazku,a samotnym sercom poznanie kogos intrygujacego. Jest symbloem mezczyzny dojzalego i powaznego.

Dama kier (czerwień)

Symbolizuje namiętność, której nie można się oprzec, wielka fascynację nawet miłość, będaca wyzwaniem i burzacą dotychczasowe zycie. Jest obrazem osoby namietnej i tajemniczej, wrecz nieobliczalnej. Zwiazek z nia moze byc ekscytujacy, ale i niebezpieczny.

Dama karo (pomarańcz)

Karta sprzyja nowym znajomosciom i związkom opartym na przyjaźni. Pokazuje osobę dojrzałą emocjonalnie, sprawiedliwą i odpowiedzialna, ktora nigdy nie rzuca slow na wiatr. Jest ona doskonalym partnerem zyciowym, wiernym i godym zaufania.

Dama pik (brąz)

Nie wrózy wielkich zmian na lepsze. Raczej niesie spokój i zwykłą szara codzienność, stały zwiazek bez porywow namietności. Pokazuje osobe drobiazgową, skromną, inteligentną, niepotrafiącą błyszczeć w towarzystwie.

Dama trefl (biel)

Obiecuje prawidzwa, glebowka milosc, jest to najbardziej pozytywna karta. Moze wrozyc poznanie kogos, nagly rozkwit uczuc w pozornie nieudanym ziwazku albo powrot milosci sprzed lat. Symbolizuje osobę szlachetną, wierną i pełną niespożytej energi.

 

Kolory powiedzą wiecej:

I grupa (żólty, biały, pomaranczowy, orcha) wrozy fascynujace spotkanie

II grupa (braz, szary, zielony) tylko z przedstawiacielem I grupy zapowiada zmiany

III grupa (amarant, błękit, czerwień) symblowizuje przelotny romans

IV (róż, fiolet) uspokaja i dodaje wiary w przyszlosc, szybko miajają sercowe klopoty!

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście mogę powiedzieć. Otóż ostatnio robiłam wiosenne porządki i wpadły mi w ręce jakieś stare kobiece gazety, w których były różne układy do kart klasycznych i ten mnie wyjątkowo zaintrygował (bo się sprawdza), więc postanowiłam go tutaj przedstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

to bardzo ,krótka,ale konkretna i wiarygodna wróżba.Przekonałam się o tym wiele razy,wystarczy dobrze skupić się na pytaniu i wyobrazić osobę o ,którą pytamy,a odpowiedz jest trafna niemal w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zobaczymy czy u mnie się potwierdzi:)

catherina a potrafisz interpretowac karty? Bo dałam rozkład do zinterpretowania i się zastanawiam czy dobrze to zrobiłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozkład prosty, ale mimo to mam problem z interpretacją :-) Zapytałam, czy Pan X będzie chciał do mnie wrócić w przeciągu 2 miesięcy. Wylosowałam kolejno Asa Pik, Króla Karo i Asa Karo. Nie wiem, jak "pogodzić" Króla Karo z Asem Karo, bo znaczenia tych kart są raczej przeciwstawne. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jestem osobą początkującą i czasami stawialam sobie karty na TAK/NIE potem zaczelam stawiać inne rozkłady ale przyznam, że te trudniejsze sprawialy mi trudnosci w interpretacji .

Ten jest prosty i napewno mi się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dzięki! Nie byłabym jednak sobą, gdyby nie istniało jakieś 'ale' :lol: zboczenie zawodowe nakazuje mi się doczepić do jednego szczegółu, kolor, o którym piszesz to nie orcha tylko ochra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Polecam regulaminy poszczególnych działów w pierwszej kolejności;) Ponadto w kwestii interpretacji forum służy nauce, nikt za Ciebie Twoich kart nie zinterpretuje, musisz to zrobić sama, jeśli już zdecydowałaś się na samodzielne korzystanie z tego narzędzia. Owocnej pracy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Witajcie, niedawno natknęłam się na pewnien rozkład, który mnie bardzo zainteresował. Kilka razy zadałam pytania kartom stosując ten układ i wszystko się sprawdziło, dlatego chcę Wam go teraz zaprezentować...

Bierzemy do rąk talię kart i wybieramy z niej wszyskie asy, króle i damy. Tasując je, myślimy o nurtującym nas pytaniu. Potem z zakrytych kart wybieramy trzy i układamy obok siebie:

1 2 3

1 - pierwsza karta symbolizuje Ciebie i Twoja obecna sytuację życiową

2 - to najbliższa przyszłość, a jeśli myslisz o konkretnym mężczyźnie, karta powie Ci, jaki on jest i jakie ma wobec Ciebie zamiary

3 - odpowie na Twoje pytanie

 

Każda z kart symbolizuje jednocześnie określony kolor, który też wiele znaczy i tak:

As kier (roż)

To barwa romantycznych przeżyć, wielkich wzruszeń i lekko tlącego się uczucia, które łatwo przygasić. Pokazuje osobę niedojżałą, bujającą w obłokach i zamkniętą w sobie, która dobrze się czuję tylko wśród bliskich, zas wobec obcych utrzymuje dystans i wydaje sie być zimna jak lód. Życiowemu partnerowi i przyjaciołom potrafi okazać wiele ciepła.

As karo (amarant)

Jast kartą dobrej zabawy i przygody. Przepowiada gwałtowne zmiany w życiu, o których trudno będzie zapomnieć. Symbolizuje wybuch namiętności i osobę pogodną, zyczliwą, wiecznie młodą. Dla niej braterstwo dusz jest równie ważna jak wspólnota ciał.

As pik (orcha)

Oznacza prawdziwą ocztę zmysłów, romantyczną przygodę, miłe chwie. Przpowiada nową znajomość, ale równocześnie nakazuje uzbroic sie w cierpliwosc. Symbolizuje osobę pełna uroku, zmyslowa, wrazliwa, takiego przemilego lekkoducha.

As trefl (żółty)

Ta barwa symbolizuje duza zyciową zmianę. Mogą to być narodziny nowego związku, zmiana zasad panujacych miedzy dwojgiem ludzi, wyjscie z kryzysu, dogadanie sie po klotni. As trflowy reprezentuje mlodego mezczyzne, przyjaciela, ktory potrafi pokierowac swoim zyciem i jest przedsiebiorczy.

Król kier (zieleń)

Karta oznacza zarówno rozczarowanie, rezygnację i zbyt szybkie poddanie się, jak też rozwoj intuicji. Król kier jest nieuchwytny, niezdecydowanym buja w obłokach. Nielatwo przyciagnac jego uwage, a jeszcze trudniej zatrzymac go przy sobie.

Król karo ( błękit)

Napięcia i sytuacje nieprzewidywalne, a jednosczenie ekscytujace. Zapowiada czas przelotnych romansow i prowokowania konfliktow. Król jest osobą niezależna, lamiąca konwenanse i szczera az do bolu.

Król pik (szarość)

Nadejdzie czas przemyslen i podsumowan dotychczasownych doswiadczen. W zyciu uczuciowym - impas. Pikowy krol jestm symbolem osoby slabej psychicznie, niezdecydowanej, zamknietej w sobie i wymagajacej.

Król trefl (fiolet)

Oznacza uspokojenie, wyciszenie burzy w sercu, wkroczenie na wlasciwa droge. Przepowiada pelna harmonie w stalym zwiazku,a samotnym sercom poznanie kogos intrygujacego. Jest symbloem mezczyzny dojzalego i powaznego.

Dama kier (czerwień)

Symbolizuje namiętność, której nie można się oprzec, wielka fascynację nawet miłość, będaca wyzwaniem i burzacą dotychczasowe zycie. Jest obrazem osoby namietnej i tajemniczej, wrecz nieobliczalnej. Zwiazek z nia moze byc ekscytujacy, ale i niebezpieczny.

Dama karo (pomarańcz)

Karta sprzyja nowym znajomosciom i związkom opartym na przyjaźni. Pokazuje osobę dojrzałą emocjonalnie, sprawiedliwą i odpowiedzialna, ktora nigdy nie rzuca slow na wiatr. Jest ona doskonalym partnerem zyciowym, wiernym i godym zaufania.

Dama pik (brąz)

Nie wrózy wielkich zmian na lepsze. Raczej niesie spokój i zwykłą szara codzienność, stały zwiazek bez porywow namietności. Pokazuje osobe drobiazgową, skromną, inteligentną, niepotrafiącą błyszczeć w towarzystwie.

Dama trefl (biel)

Obiecuje prawidzwa, glebowka milosc, jest to najbardziej pozytywna karta. Moze wrozyc poznanie kogos, nagly rozkwit uczuc w pozornie nieudanym ziwazku albo powrot milosci sprzed lat. Symbolizuje osobę szlachetną, wierną i pełną niespożytej energi.

 

Kolory powiedzą wiecej:

I grupa (żólty, biały, pomaranczowy, orcha) wrozy fascynujace spotkanie

II grupa (braz, szary, zielony) tylko z przedstawiacielem I grupy zapowiada zmiany

III grupa (amarant, błękit, czerwień) symblowizuje przelotny romans

IV (róż, fiolet) uspokaja i dodaje wiary w przyszlosc, szybko miajają sercowe klopoty!

 

Niezwykle trafnie odczytał moją sytuację, jestem zaskoczona, bardzo pozytywnie, a także przerażona jego dokładnością... dziękuję za dodanie go tutaj, będę go stosowała w sprawach wielkiej wagi... naprawdę cudowny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja mam pytanie odnośnie czasu w tym rozkładzie. Czy to jest krótkoterminowy rozkład czy na dłuższy czas też się sprawdza? Ogólnie ciekawy rozkład i zapytałem o konkretną osobę - wyszła mi dama trefl, więc dla mnie to pozytywna odpowiedź. Tylko nie zapytałem o czas, a samo pytanie było zadane ok 3 tyg. temu. Pytam dlatego, że wszystko idzie w złym kierunku. Temat był poruszany dawno temu więc na pewno ktoś ma doświadczenie w tym rozkładzie. Dwie pierwsze karty trafnie wszystko określiły. Dzięki

Edytowane przez jac123
jedno zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...

1. Król Karo 2. As Pik 3.Dama Trefl - pytałam o konkretnego mężczyznę, na rozkwit związku do końca roku. Mam nadzieję, że się sprawdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na relacje z pewną koleżanką wyszło mi;

 

Q:kier:, K:karo:, Q:karo:

 

Co by wychodziło że;

 

Dama kier (czerwień)

Symbolizuje namiętność, której nie można się oprzec, wielka fascynację nawet miłość, będaca wyzwaniem i burzacą dotychczasowe zycie. Jest obrazem osoby namietnej i tajemniczej, wrecz nieobliczalnej. Zwiazek z nia moze byc ekscytujacy, ale i niebezpieczny.

Król karo ( błękit)

Napięcia i sytuacje nieprzewidywalne, a jednosczenie ekscytujace. Zapowiada czas przelotnych romansow i prowokowania konfliktow. Król jest osobą niezależna, lamiąca konwenanse i szczera az do bolu.

Dama karo (pomarańcz)

Karta sprzyja nowym znajomosciom i związkom opartym na przyjaźni. Pokazuje osobę dojrzałą emocjonalnie, sprawiedliwą i odpowiedzialna, ktora nigdy nie rzuca slow na wiatr. Jest ona doskonalym partnerem zyciowym, wiernym i godym zaufania.

 

Na razie zgadza się że;

Zwiazek z nia moze byc ekscytujacy, ale i niebezpieczny.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...