Jump to content

Przypadkowo obcięty palec u nogi. Prośba o interpretację.


oki

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

jak w temacie śniło mi się, że bawiłem się nożem próbując go wbić w ziemię rzucając na stojąco. Za pierwszym razem trafiłem prosto w duży palec u nogi, który odciąłem. Pamiętam, że spojrzałem na nogę a tam zamiast jakiejś wielkiej rany i krwawienia było tylko białe mięsko, co mnie zdziwiło. Wziąłem ten odcięty palec i zacząłem z nim iść do przychodni lekarskiej. Zanim do niej doszedłem to palec mi odrósł.

 

Bardzo proszę o interpretacje.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Miałeś jakiś pozornie ważny problem, najprawdopodobniej utraciłeś coś. Mogłeś zgubić jakiś przedmiot, stracić pieniądze np. grając na giełdzie. Cała sprawa miała jednak pozytywny finał, bez konieczności pomocy ze strony osób trzecich. Myślę, że zaistniała sytuacja sporo Cię nauczyła i następnym razem będziesz bardziej ostrożny.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, całkiem się zgadza, ostatnio przez moje zaniedbania nie dostałem dotacji na dg. Może to był właśnie sen o tym. Poza tym zawaliłem parę innych ważnych rzeczy.

Pytałem, bo w przeszłości miałem kilka snów dotyczących przyszłości, bardz oczywistych, na które nie zwracałem uwagi, a później boom.

Ciekawi mnie jaka jest regóła. Czy sny o przyszłości to odzwierciedlenie naszych obaw, a o przeszłości to rzeczy, których żałujemy.

Jak rozróżnić czy sen dotyczy przyszłości, czy przeszłości?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Każdy z nas ma inny umysł, inną psychikę. U każdego inaczej to działa, Ja interpretując czyjeś sny kieruje się głównie intuicją i tym co wyłapię z kontekstu. Gdybym znał osobiście osobę, której sen interpretuję było by to dużo łatwiejsze. Dodatkowo sny bardzo realne, wyglądające na rzeczywistość lub powtarzające się nieustannie przez długi okres czau są to zazwyczaj tak zwane wielkie sny, takie sny interpretujemy dosłownie. Mogą one mówić zarówno o przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. Bywają też inne sny prorocze ale to już pytanie do bardziej zaawansowanych. ;]

Link to comment
Share on other sites

Jasne, ja np. bardzo często mam sny i te realne wyglądające jak rzeczywistość i te inne najbardziej dziwaczne, a np. mój kolega nie ma snów wogóle.

 

A np. ostatnio dwa razy śniła mi się strzelanina, taka wojenna, oddziały atakowały i ja byłem wśród nich. Jeden to była walka bez szans, przeciwnik miał ciężki sprzęt, czołgi i inne a my karabiny więc to było głównie chowanie się przed jego ogniem. W drugim walka była wyrównana ale i tak dostaliśmy w dupe.

 

Co to może być?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Każdy ma sny a nawet kilka snów jednej nocy, twój kolega też tylko, że on ich nie pamięta.

Sen jaki opisujesz prawdopodobnie wynika z obejrzenia jakiegoś filmu. Każdy jednak sen ma swoje znaczenie, jedną rzecz/wydarzenie można przecież opisać na wiele sposobów. Sen o wojnie, hmm.. Może jakaś choroba, wygląda na to, że nie do końca wyleczona.

Link to comment
Share on other sites

A po co komplikować, zamiast na początku założyć to co wydaje się oczywiste - że wojna oznacza jakiś konflikt - z otoczeniem, tudzież wewnętrzny ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek
wojna oznacza jakiś konflikt - z otoczeniem, tudzież wewnętrzny ;)

Dlatego wojna kojarzy mi się z chorobą, konflikt wewnątrz organizmu. Siły zbrojne limfocytów xD kontra bakcyle i wirusy.

Link to comment
Share on other sites

Ooo, a to ciekawy punkt widzenia. Dzięki ;)

Już myślałam że taką interpretację z jakiegoś lame sennika wziąłeś, wybacz ze zwątpiłam :*

Link to comment
Share on other sites

A jak wytłumaczyć coś takiego: często zdaża mi się tak, że mam dwa różne sny, jeden na jednym boku a drugi na drugim. Przeważnie na jednym boku mam zły sen i wtedy się budze i przewracam na drugi bok, a tam dobry sen. Jak już się zmęcze spaniem na tym dobrym boku i przewracam się na drugi to tam część dalsza tego złego snu. No to zpowrotem na drugi bok i przeważnie nowy dobry sen, lub część dalsza dobrego, wcześniej niedokończonego. Dodam jeszcze, że przeważnie prawy bok to zły sen, a lewy to dobry.

 

Czy to normalne?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Kilka snów masz dlatego, że każdy ma ich kilka. Nie wiem czy istnieje jakaś zależność, raczej wątpię a nawet gdyby to bardziej pasowało by odwrotnie gdyż strona prawa to ta dobra a lewa ta zła. Przypadek pewnie, po przewróceniu się na drugi bok zaczyna ci się inny sen dlatego, że skoro o tym wiesz musisz się podczas przewracania budzić. Budząc się kończysz jeden sen i a zasypiając ponownie rozpoczynasz kolejny.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Wstać lewą nogą-negatywne

Być prawym-pozytywne

Jezus siedzący po prawicy ojca-pozytywne

Na obrazach piekło przedstawiane jest po lewej stronie-negatywne

Ogólnie tak się jakoś przyjęło. ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...