Skocz do zawartości

Błagam! Zinterpretujcie mi sen...


catmen

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi sie, że miałem dziewczynę i ona zaszła w ciążę, tuż przed porodem uciekła ode mnie. Zacząłem jej szukać, w końcu znalazłem ją w małym miasteczku, gdzie słupy energetyczne waliły się na staruszki, a puste autokary odjeżdżały do Rosji. Zobaczyła mnie i zaczęła uciekać. Była wtedy z wózkiem, więc wiedziałem jak szukać. Domki w tym mieście były kamienne i malutkie, a przed każdym stał dziecięcy wózek, neistety w żadnym nie odnalazłem swojego dziecka. W końcu został mi ostatni dom, był większy niż wszystkie, rodem z filmów o draculi, gdy otworzyłem drzwi przeraziła mnie ciemność. Nic nie było widać, bałem się tam wejść, chociaż wiedziałem, że gdzieś tam jest Ona i moje dziecko.

 

Z góry dziękuję za interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

catmen, pragniesz czegoś, na co nie jesteś jeszcze gotowy. Za szybko chcesz dotrzeć do celu, nie oglądając się na konsekwencję. Więcej rozwagi i umiarkowania pomoże Ci podjąć wlaściwe decyzje, przede wszystkim spokojnie przeanalizuj swoją sytuację... jak wiele zmieniło się w Tobie ( wnioskuję to porównując Twoje wcześniejsze sny..), nie wymagaj zbyt wiele bo musi upłynąć jakiś czas aby trafnie dokonywać wyborów po błędach z przeszlości.

Glowa do góry. Sny są coraz bardziej dojrzałe. Czekam na kolejne.

Pozdrowienia. Agnieszka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to dziwne... wszystko pasuje idealnie... jakbyś czytała w moich myślach i dokłądnie wiem o co chodzi... ;)

 

Dziękuję bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...