Skocz do zawartości

Raz miałem tu sen i nikt mi nie pomógł


damian1212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie Mógłby mi ktoś rozszyfrować te sny bardzo oto proszę i będę wdzięczny.

Dzisiaj śnił mi się bardzo dziwny sen. Mam jeden problem nie pamiętam go całego tylko część snu. Pamiętam ,że śniła mi się kobieta której nie znalem i wcześniej nie widziałem. Pamiętam , że jakoś we śnie rozmawialiśmy ja o niej ona o mnie. Nie wiem jak ale chodziliśmy za rękę razem (wiem wcześniej ,że nie podobała mi się zbytnio w tym śnie) – była jak by to ująć przeciętna. Nie wiem jak to teraz napisać bo hm………… ja ją spytałem właśnie tego nie pamiętam dokładnie ale spytałem ją czy twoja matka nie żyje a ona odpowiedziała tak i objęła mnie przytulając się do mnie. W tym Momocie wychodzi ksiądz nie wiem skąd i ona przemienia się w mysz latającą koło mnie. Wiem ,że we śnie wcześniej ona przemieniała się w mysz parę razy ale gdy dotknęła mojego ciała nogi czy ręki przemieniała się w Kobietę. Ksiądz mówi do mnie prawie krzykliwym głosem (on widział jak się z tą kobietą przytulałem bo to było w tym Momocie jako na powiedziała ,że jej matka nie żyje) krzyczy na mnie że co ja robie i coś jeszcze na mnie mówił a ja że nic nie robie i niech się odczepi wiem ,że jakby starałem się jej bronić w tym śnie przed nim. Obudziłem się w nocy i miałem takie dziwne przeczucia czułem się jak by ktoś był koło mnie takie dziwne miałem odczucie. Myślę sobie skąd co to za sen co to za kobieta. Usnąłem i znowu mi się ona śniła ale nie mogę sobie przypomnieć. Zastanawia mnie dlaczego przemieniała się w maleńką myszkę która chciała mi wejść po nogach na ręce i potem przemieniała się w KOBIETĘ. Teraz siedzę pisząc to chciałbym się z tą kobietą spotkać i pogadać w Realu wiem że to nie możliwe ale ona była jakaś taka inna taka ciepła itp.

Tej samej nocy śni mi się ,że jestem u siebie w domu i w spodniach których nie chodziłem dawno znajduje pieniądze dokładnie 8 banknotów po 100 zł. Od razu mi przyszła na myśl moja siostra która chce bym do niej wrócił do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian1212, kobieta, która Ci się śniła obrazuje twój ideał ciepłego i zgodnego związku:

przemieniała się w maleńką myszkę która chciała mi wejść po nogach na ręce i potem przemieniała się w KOBIETĘ
, mężczyźni często postrzegają siebie w związkach jako stronę broniącą słabej i poddanej kobiety, tu mamy do czynienia z takim wlaśnie obrazem...

Ksiądz jest uosobieniem Twojego umysłu, sumienia - nie chcesz robić nic, co niezgadzałoby sie z przyjętymi przez Ciebie normami etycznymi.

Banknoty w starych spodniach, to symbol tego, że nie znajdziesz majątku tam, gdzie go obecnie próbujesz szukać, lecz w starych sprawdzonych miejscach.

Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...