Skocz do zawartości

Pożyczka


Boadicea

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sen mnie zastanowił, przyznaję.

 

Co było przed tą zasadniczą częscią - nie pamietam, ale zaczęło się od tego, że ktoś z rodziny do mnie zadzwonił, że mam się zwrócić o kasę na studia do pewnego znanego polskiego aktora (tj mam go przekonać do pożyczki).

Aktorowi zaczełam od róznych górnolotnych słówek i zełgałam, że myślę m.in. o studiach aktorskich...

Pozostało przekonać jego żonę. Żona odmówiła jednak argumentując głównie, że mnie nie zna i że nie może pozyczać takiej kwoty obcej osobie. W sumie w głębi ducha doskonale ją rozumiałam i w pełni się z nią zgadzałam. Nie miałam żadnych pretensji. I dlatego zdziwiła mnie kolejna sekwencja snu, kiedy okazuje się, że jestem kochanką tegoż aktora i grą wstępną chcę go skłonić do przekonania żony. Wtedy zadzwonił budzik.

 

Zdziwiło mnie to pod kilkoma względami

1. Rzeczywiscie planuje rozpocząc kolejne studia, ale mam na nie kase, nie musze stosować żadnych wybiegów ani sztuczek.

2. Tego typu pożyczki są wbrew moim zasadom. Tak samo jak dążenie do celu za wszelką cenę. Zreszta w momencie gdy do mnie dzwoniono, byłam przeciwna, potem mi nie zależało, skąd to bezpardonowe parcie do osiągniecia celu?

3. Nie wiążę się z żonatymi facetami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boadicea, sen był rodzajem testu psychologicznego czyli "co bym zrobila,gdyby..", " na co mnie stać w wypadku..." . Udzial aktora we śnie jest tu podstawową wskazówką,a fakt, że wszystkie inne szczegóły mają odniesienie do Twojego realnego życia zdaje się to potwierdzać. Nie myślałaś czasem ostatnio dużo nad intelektualną "wydolnością" swojego organizmu?

Pozdrowionka. Agul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nad niewydolnością :D

Ale czy to oznacza, że gdybym tych pieniedzy nie miała, prąc bezwzględnie do ich uzyskania złamałabym swoje zasady etyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...