Jump to content

czy to dobry znak??


gosiaczek2202

Recommended Posts

Śniło mi się jezioro, nad którym mieszkam. Na pomoście stał wielki tir- most z trudem wytrzymywał jego ciężar, ktoś powiedział, że nie mogę po nim przejść, tylko musze przepłynąć pod spodem, więc to zrobiłam- widziałam jego konstrukcję. Nagle ktoś ogłosił, że za chwile zaczynają się zawody pływackie. Przypomniałam sobie, że nie mam okularów do pływania i spinki do włosów, więc szybko po nie pobiegłam do domu. Gdy wracałam, wszyscy już byli gotowi do startu. Znajomy dał znać z łódki, że poczekają na mnie, po czym dał sygnał do startu. Byłam na niego zła i wyruszyłam z opóźnieniem. Wszyscy byli daleko przede mną... Nagle zobaczyłam budynek i stwierdziłam, że przechodząc przez niego mam szansę przyspieszyć. W budynku spotkałam kobietę, która poprosiła, bym nasmarowała jej piersi balsamem, zrobiłam to, po czym wybiegłam z budynku. Dotarłam do rzeki, na której był silny nurt i pływało mnóstwo ogromnych brył lodowo- śnieżnych. Nagle ujrzałam przepływających zawodników, wiec bez wahania wskoczyłam do wody i nagle przydusiła mnie jedna z brył. Usilnie próbowałam się z niej wydostać i choć nie było łatwo, to udało się. Zaczęłam dalej płynąc i okazało się, że na mecie znalazłam się jako pierwsza- wygrałam.

Później nagle znalazłam się przed dużą szkołą, do której weszłam z jakaś kartka. Nie jestem pewna, ale to chyba było jakieś zaświadczenie, ze wygrałam zawody. Chciałam pokazać je dyrektorowi, ale okazało się, że gabinet był pusty, ktoś mówił, gdzie mogę go znaleźć.

Całej reszty nie pamiętam.

Proszę pomóżcie objaśnić ten sen. Czekam na rozwiązanie bardzo ważnej dla mnie- życiowej sprawy. Czy to ma jakiś związek z tym snem??

Będę wdzięczna za wszelkie interpretacje... proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Widać w tym śnie przede wszystkim, że masz ostatnio całkiem pod górkę w życiu. Jesteś bardzo zdeterminowana aby sprawa zakończyła się na Twoją korzyść - miejmy więc nadzieję że tak będzie w rzeczywistości.

Link to comment
Share on other sites

Sephira, dziękuję za twoją interpretację. To, co napisałaś, to najprawdziwsza prawda. Ostatnio mam wciąż pod górkę i gdyby już mogło się wydawać, że w końcu odniosę sukces... znów pojawia się kolejny problem :( ja jednak nie daję za wygraną i mocno wierzę, że w końcu uda się osiągnąć to, do czego tak wytrwale dążę :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co dokładnie mogę powiedzieć o tym śnie, ale mogę powiedzieć coś o twojej osobowości. Wydaje mi się, że jesteś pewna siebie i przekonana o własnej wartości. Świadczy to choćby to, że w tym śnie mimo spóźnienia wszyscy na ciebie poczekali. No i determinacja, odwaga, wiara we własne siły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...