Skocz do zawartości

mama w wiezieniu za narkotyki


natalajka

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc, dzisiaj mialam okropny sen. snilo mi sie ze przyszedl do mnie tata, wyjal karte i zaczal czytac 'urszula ..... zostala skazana na 7 lat wiezenia za przemycanie w odbycie dwoch ampulek z kokaina" we snie moja reakcja poczatkowo byla zadna jednak pozniej bardzo plakalam, balam sie o tate jak da sobie rade [rodzice sa bez robotni, tata ciezko choruje. nie wiedzialam w ogole o wyjezdzie rodzicow [zapomnialam dodac ze mame skazali w pakistanie, tam miala dowiezc narkotyki, pojechala tam razem z tata]. chodzilam i plakalam, nie wierzylam, ze moja mama mogla sie zgodzic na cos takiego, mowilam, ze przeciez w telewizji tyle razy o tym mowili, ze groza za to ciezkie wiezenia. po miescie sciagala mnie policja, musialam sie ukrywac. bardzo balam sie o mame, o to co sie z tam nia dzieje.

nie wiem skad taki sen ale byc moze ma to wplyw wczorajszy film gdzie pokazywali chlopaka ktory przewozil takie ampulki oraz wczorajsza wiadomosc ze polka zostala skazana w irlandii za taki wyczyn.

 

bede bardzo wdzieczna za pomoc, bardzo sie martwie o mame :(

 

 

natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalajka, twojej mamie nic nie grozi, a sen jest odzwierciedleniem Twoich obaw o sytuację w jakiej znajdują się rodzice. Jeśli kogoś mocno kochasz wszystkie sytuacje , ktore dostrzegasz za dnia - w nocy potrafią się przerodzić w potworne koszmary. Bądź blisko nich, staraj się uczestniczyć w ich życiu, tak dalece jak to tylko możliwe odsuń na razie Swoje sprawy na bok. Przyjdzie czas zmian na lepsze i wtedy będziesz mogła zadbać o siebie.

Pozdrawiam Cię serdecznie. Ag. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...