Jump to content

Duch czy zjawa? Sen czy realia?


Sylwia2813

Recommended Posts

W nocy gdy spałam czulam że ktoś chce mnie pocałować czułam to że ktoś się na demną nachyla a ja wtedy tak jakby kręciłam głową i na to nie pozwalałam i ta postać prubowała tak 3 razy i ja za każdym razem tak jakby się szarpałam. Tylko ja tego nie oglądałam w e śnie czułam poprostu że leże na łóżku i duch chce mnie pocałować. A byla to cała na biało postać chyba kobieta miała też białe wlosy pamietam jej twarz nie była ,,zła,, nie chciała mi chyba nic złego zrobić .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli czułaś ze istota/duch jest dobry. To nie musisz się obawiać. Jesteś pewna ze chciała cie pocałować? Bo może chciała/ł cie przytulić lub co najważniejsze coś powiedzieć tobie do ucha? Tak czy siak możesz być spokojna ......

Link to comment
Share on other sites

Poza tym żeński demon tego rodzaju to sukub. Ale tak tylko się czepiam :D I zgadzam się z Poprzedniczką, że gdyby to był sukub wlaśnie, to nie zachowywałby się, jakby chciał przytulić, tylko by przytulił po prostu. Nie sądzę, żeby było się czego obawiać.

Link to comment
Share on other sites

Możliwe że ta postać chciała się przytulić sama nie wiem.Ale macie racje nic mi raczej nie chciała zrobić bo czułam takie jakby ,,cieplo,, ,ale dziewne to jakos wcześnij nie wierzyłam w duchy a teraz inaczej na to patzre :)

Link to comment
Share on other sites

Błąd.Dążenie do kontaktu za wszelką cene,sukuby nieźle grają,udają to naturalne i problem z bytami jest taki,iż często wydają się dobre i nieszkodliwe,co jednak może być jedynie maską.Nie zawsze da się wyczuć iż coś jest nie tak.

 

Jest to jasne jak słońce ze ze są byty dobre ( zwłaszcza te które znamy ....... ) i byty które są złe/naszą taką maskę. wiec da się wyczuć ( jakiś tam % ) czy byt jest dobry czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Trina7

Ja w swoim życiu raz miałam takie zdarzenia,które zakończyło się spotkaniem, jak później się okazało, z inkubem. Na początku wydawało mi się że przychodzi do mnie duch mojego śp. Taty, tulił mnie, po prostu był przy mnie. Trwało to kilka nocy. Którejś z nocy, wydarzyło się coś nieprzyjemnego dla mnie. Wiadomo co jest celem takiego inkuba...jakie było moje zgorszenie, gdy okazało się że owy inkub ma twarz mojego Taty...po prostu ohyda...brak mi słów na to co czuję...

Link to comment
Share on other sites

Trina, to faktycznie straszne, co opisujesz....

Co do wyczuwania intencji, to zazwyczaj da się je wyczuć, jak mówi Aśku, chociaż w jakimś tam %. Poza tym sukub przychodzący do kobiety, no cóż, może wśród demonów to też normalne zachowania.

Link to comment
Share on other sites

No nieźle, nieźle, temat na pawdę ciekawy :D A u sukubów i inkubów seksualność odgrywa kluczową rolę, więc tak się tylko zastanawiam, co z tą orientacją...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...