Skocz do zawartości

sny powracaja


klaudunia

Rekomendowane odpowiedzi

[glow=red:7b6b5dc83a][/glow:7b6b5dc83a][shadow=yellow:7b6b5dc83a][/shadow:7b6b5dc83a] mam problem od kilku mies9iecu juz sni mi sie ten sam sen ze zostalam brutalnie zgwalcona i pobita.Juz myslalam ze mam z tym spokuj bo jakies pare dni mi juz sie to nie snilo... Niewiem co mam zrobic boje sie tego bo niewiem co moze mi sie przytrafic ... boje sie wychodzic z domu jak juz sie z ci3emnia...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomuzcie mi odpiszcie mi na mojego e-maila... bardzo mi jest potrzebna odpowiedz bo niewiem co mam robic... POMUZCIE MI PROSZE ... Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudunia, sen oznacza brak akceptacji w najbliższym otoczeniu, problemy w relacjach z ludźmi, ktoś chce wyciągnąć do Ciebie dłoń - Ty zamykasz się w sobie . Brutalność Twojego snu to odzwierciedlenie sposobu , w jaki reagujesz na ludzi. Nie szukaj w swoim śnie dosłownego przesłania, bo Twoja podświadomość daje Ci sygnały zupełnie innego rodzaju, naucz się tylko je wlaściwie odczytywać. Otworz się na otaczający Cię świat, zmień krytyczny stosunek do ludzi , popatrz również bardziej łaskawym okiem na siebie, wtedy sny się zmienią.

Serdecznie Cię pozdrawiam. Ag. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...