Skocz do zawartości

używane wahadełko


Senai

Rekomendowane odpowiedzi

W paru miejscach przeczytałam, że nie powinno się używać wahadełka, które wcześniej należało do kogoś innego. Rozumiem, że chodzi o naladowanie energią?

Chciałabym poradzić się w kwestii dość delikatnej. Bardzo proszę o odpowiedz od osób, które zajmują sie tematem.

Sprawa dotyczy wahadełka,które należało do mojej mamy, zmarłej przed 3 laty. Mama odkad pamiętam zajmowała się wahadełkiem. Wcześniej miała inne. To o którym mowa zakupiła kilka lat przed śmiercią.

Moje pytanie brzmi czy wg Was mogę go używać? Czy może jest w jakiś sposób naładowane mamy energią i nie będzie współpracować? Nie wiem czy to akurat ma znaczenie ale mama zmarła na raka i używając tegoż wahadełka miała już raka (wspominam o tym bo może np. zostało ono w jakiś sposób "naładowane" energią choroby?)

Sama nigdy nie zajmowałam się wahadełkiem dlatego nie mam tym temacie wiedzy.Jednak chciałabym zacząć. Wahadełko mamy ma dla mnie szczególne znaczenie, właśnie dlatego że go używała i że na pewno w jakimś stopniu jest przesiąknięte jej energią, ale nie wiem czy to jest bezpieczne? A jeśli nie to czy można np.je jakoś oczyścić? Dodam jeszcze ze gdy wzielam je do ręki to poczułam silne ciepło i jakieś wibracje, pulsowanie.

I jeszcze jedno pytanie w tym temacie: czy jest mozliwy jakiś kontakt... z mamą z pomocą jej wahadełka? Czy to ze go uzywała może to ułatwić? Jeśli tak to w jaki sposób?

Z góry dziekuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. oczyść, jasne że używaj. powinno mieć wręcz tendencję do lepszej współpracy.

 

2. nie baw się w nekromancję, to głęboko obrzydliwe zawracać dusze z raz wprawionego obrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz.

Nie, nie miałam na mysli zawracania, w żadnym wypadku. Chodzilo mi raczej o kontakt w sensie, bardziej "telepatycznym". Nie wiem czy istnieją w ogole takie formy kontaktu ale dlatego zapytałam.

A w jaki sposób mogę je oczyścić? W instrukcji do niego przeczytałam, że jest samooczyszczające. Czyli już nie muszę go oczyszczać?

A jesli chodzi o prace z wahadelkiem to jak najlepiej ją zacząć? Jaką literaturę byś polecił? Czy to,że przy kontakcie z nim poczułam od razu ciepło oznacza, że mam predyspozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli strumień umysłu poszedł >dalej<, to jest to równie sensowne jak kontaktować się telepatycznie z jakimś kilkulatkiem gdzieś na świecie.

jesli jeszcze nie przeszedł, należy mu w tym pomóc, po drodze można odczytać kilka myśli, ale zmarli często myślą innymi kategoriami niż my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę się dowiedzieć czy przeszedł? Czy np.za pomocą wahadełka? Czy wahadełko może"wiedzieć" taką rzecz? I jak mogłabym pomóc przejść? Czy chodzi tu o zaakceptowanie odejścia,pogodzenie sie z tym? Pozwolenie na odejście? Czy jakiś specjalny rytuał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem,że wahadełko to tylko narzędzie, dlatego napisałam w cudzysłowie. Mialam na mysli czy za jego pomocą moge się tego dowiedzieć. Ale w takim razie to i tarot może być pośrednikiem tutaj? Akurat tarotem zajmuję się od lat ale nie przyszło mi do głowy użyć go w tym celu.

Jeśli chodzi o pogrzeb.. Mama nie była katoliczką ale pogrzeb był katolicki. Czy to w tej kwestii coś zmienia Twoim zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...