Skocz do zawartości

Ćwiczenie 3 oka podstawy


MoznoOgien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od pewnego czasu zainteresowałem się mianowicie od momentu jak na Lordcavis po rozmowie zemną powiedział mogę sprawdzić czy w twoim domu są duchy. I zapytał o imię i czy mieszkam w bloku czy normalnie w mieszkaniu i zapytał się czy jest obok kolega znajomy czy brat powiedziałem tak i czy mam zwierzaki i ile i czy są obok mnie i powiedziałem tak no i mnie to zainteresowało powiedział aby mnie tego nauczył ale powiedział że tego się nie da nauczyć tylko potrzeba rozwinąć czakre na początku nie wiedziałem co to ale wysłał mi link i poczytałem parę rzeczy i coraz bardziej mnie to interesuje. Wiedz prosił bym o pomoc podstawy najlepiej bo nic nie umiem znaleść. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo się szerzy,

Ja uderzam łyżeczką srebrną w to miejsce. Działa, moje zdolności rosną jak ciasto drożdżowe. Trzecie Oko zaś jest rozwarte!

 

Poszukaj na internecie, w ksiegarniach, na ezo naszym. Troche zainteresowania. Nikt nie przyniesie nic pod nos, ani w zyciu, ani tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uderzam łyżeczką srebrną w to miejsce. Działa

 

to znaczy że się mam walnąć miedzy brwi?? Znalazłem żeby do odpowiedniej czakry słuchać muzyki do innej wizualizacja a zaś do innej wyobrażania sobie energetycznego pioruna który mnie uderzenie a ja mam tą energie skupić na danej czakrze. Lub że czakra jest kwiatem i gdy się na nim skupie ,że ma się otwierać niczym kwiat lub jeszcze innym że mam wyobrazić światło które jest coraz większe i mocniejsze? I mam zacząć od rozwijania czakry podstawy czy jakiejś innej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taki temat gdzieś nie był?e no dobra.

Po pierwsze zaczynaj od podstaw. wszystkie sa ważne i każda spełnia funkcje które przekłada na nasze życie, to tak jakbys sie brał do czegoś od tyłu,co ci da że rozwiniesz 3 oko?chcesz wiecej widzieć?po co ci to?dla korzyści?dla siebie,bo bedzie fajnie?oj nie,wcale to nie fajnie.Jak nie bedziesz rozrózniał rzeczywistości od innych spraw.Nie mówiac o braku harmonii..i innych.

A 3 oko jak nie bedzie dość doenergetyzowane to nic cie nie dadza cwiczenia.A przecież ta czakra jest na prawie samym końcu drogi wiec jak chcesz pracować z tą czakrą zapominając o wcześniejszych czakrach?Np czakra podstawy jest ważna,jesli bedziesz miał słaby przepływ to nie bardzo sie ci uda otworzyć 3 oko.Poczytaj naprawde o tym:)

Z tego co słyszałam nawet praca z czakrami daje lepszy efekt niz praca z jedną konretną czakrą.To taki całokształt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Właśnie znalazłem takie ćwiczenie że medytuję i wizualizuje że mój kręgosłup jest łodygą a każda czakra jest kwiatem który nie może rozkwitnąć ponieważ ma złe wspomnienie czy coś i mam te obrazy które blokują czakrę, mam o tych zdarzeniach zapomnieć że one wnikają w ziemie razem z korzeniami i tak z każdą. Może być takie ćwiczenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...