Skocz do zawartości

Kamienie do pracy z czakrami


Asper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam kilka pytań odnośnie kamieni do pracy z czakrami. Dla zaawansowanych użytkowników mogą być głupie, jednak ciężko zdobyć na nie odpowiedź....

 

1. Czakra korony - otwarta jest od czubka głowy do góry... jednak jak umieścić tam kryształ górski kiedy się leży? Nie wystarczy położyć go tylko troszkę powyżej ametystu?

2. Posiadam bransoletę z ametystem - czy ściągać ją kiedy stosuję czakroterapię, czy nie ma to znaczenia?

3. Jak dbać o kamienie? Woda z solą i promienie słoneczne wystarczą, ażeby nie utraciły swej mocy?

4. Czy podczas czakroterapii powinno się mieć zamknięte oczy? Czy wskazana jest jakaś wizualizacja lub medytacja?

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępię chcę powiedzieć, że skoro stosujesz już mantry, to korzystanie z kamieni przypomina przesiadanie sie z ferrari do malucha, ale Twoja broszka :)

 

2. nie powinno mieć

3. lepiej uważaj z tą solą. nie wiem kto wymyślił ten sposób, ale raczej nie mało słyszał o chemii.

4. zawsze trzeba czuć siebie. otwarte i zamknięte oczy ma mniejsze znaczenie. ja wolę otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kamienie nie lubią soli,ale sól swietnie oczyszcza,włozyć na 2,3 godz do suchej soli poem przepłukac i ok(może chemia ale świetnie działa i kamykom to wcale nie przeszkadza),choći dla kamyczków starczy woda ja soli staram sie unikać ale czasem stosuje .Nie stosuj soli z turkusem-zielony,szmaragd,awerturyn.Hematyt nie lubi wody,ani soli.Zostaje ziemia i kadzidło.

Wystarczy przepłukanie w zimnej wodzie potem ładowanie na słonku.

 

Co do tych zamknietych oczu,czasem jest wygodniej,można sie skupic na spokoju:)i myslach oraz i odczuciach.

 

A co do tej cz.korony,nie musisz nawet stosowac kamyka na poczatku,korone łatwiej oczyścić wizulizacją,a jak bedziesz gotowy to sie sama otworzy:)wiec nie trzeba jej pobudzać np kamyczkami

Edytowane przez Diliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

energia kamienia działa na dysharmonię w czakrze, przez co staje się wyczuwalna,

równowaga też zostaje przywrócona (niestety, jest to raczej chwilowe > nie jest to bloku rozpuszczenie w pełnym tego słowa znaczeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...