Jump to content

zabijać czarnego

miniaturka84
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. bardzo prosze o interpretację snu , który miał mój chłopak:

snił że stał z kolegą z pracy a przed nimi były drewniane skrzynki. zza jednej z nich wyszedł Murzyn i zaczął do nich strzelać. oni rzucali w niego pałkami ochroniarskimi, zabili go ale on po chwili wrócił do zycia. w tym momencie kolega mojego chłopaka zniknął a tamten facet zaczął strzelać. mój chłopak uciekał przez jakies pomieszczenia biurowe, z tym że uciekając z jednego pomieszczenia przez okno (owierając je kilkakrotnie) pojawiał się w następnym biurze. kiedy otwarł ostatnie okno udało się mu uciec na zewnątrz i znalazł sie na zielonej trawie.

miniaturka84 prawdopodobnie Twój chłopak ma teraz trudny okres w pracy... Dużo obowiązków, ogólny zamęt... Wie że ma dużo do zrobienia możliwe że liczy na swojego kolego ale ten w ostatniej chwili sie wycofuje... Albo też muszą wykonać jakieś zadanie razem ale Twój chłopak i tak ma wrażenie że będzie musiał pracować sam... Ucieka... chce sie podświadomie wymigać od "strzałów" zleceniodawcy a jedynym dla niego na to sposobem jest ucieczka... Zielona łąka może oznaczać nadzieje, że zawierucha w końcu przeminie i wszystko wróci do normy... Może warto by było sie odwrócić i stanąć twarzą w twarz z wygórowanym zadaniem? Pozdrawiam