Skocz do zawartości

coś;)


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

ĆWICZENIE ZAMKNIETE DZIEKUJĘ ZA UDZIAŁ ;)

Wczoraj wracajac spacerkiem do domu ,,coś,,przykuło moją uwagę i poprostu musiałam to kupić;)

1.co to jest?

2.podajcie 3 kolory

3.do czego służy?

4.gdzie to trzymam?

5.czy dużo zapłaciłam czy mało-moze uda sie okreslić kwotę bo była równa?

 

Ania 3 marzec 81

odp wwwwwwwwwwwww czwartek;)

 

Powodzenia..chociaż wiem że jestescie świetne i dobrze wam pójdzie;)

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. z czego to jest? Król denarów, X mieczy, As mieczy - z metalu tudzież ze skóry,

2. 3 kolory - VI denarów, VII denarów, Rycerz denarów - kolory ziemi: oliwkowy, żółtawy - cytrynowy, i brązowy lub szary

3. do czego służy - V kielichów, Kapłanka, Cesarzowa - drogą dedukcji... do ubrania nie, do ozdoby ciała nie, coś własnego, osobistego to jest, lecz jest popularne,breloczek do kluczy? coś małego śmiesznego,

4. Gdzie to trzymasz? Król mieczy, VI kielichów, Umiarkowanie - w niewidocznym miejscu, w torebce?

5. czy dużo zapłaciłaś - nie było drogie tak stawiam na dychę

już mnie karty mylą koniec tego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybko i bez składu, bo mąż zaraz siada ;)

1.co to jest? 2 kielichy 6 Mieczy Coś związanego z emocjami, co może połączyć dwie rzeczy, może możesz się tym podzielić z kimś bliskim, może metalowe, albo zza granicy, orientalne?

2.podajcie 3 kolory Cesarzowa Czerwień, złoto (żółty), zieleń (ewentualnie srebro)

3.do czego służy? Śmierć Królowa Kielichów Zmienia cię, upiększa, albo zmienia po prostu coś lub coś tym się robi albo w tym :_jezyk:

4.gdzie to trzymam? 8 Buław Przedpokój? Jak buławy to może coś drewnianego, szafa np? Albo masz to przy sobie, w ruchu się używa tego, ewentualnie wychodząc z domu... koło komputera (internet)

5.czy dużo zapłaciłam czy mało-możne uda sie okreslić kwotę bo była równa? Koło Fortuny Jakaś okrągła kwota? 10 zł, 100 zł

 

Może jakiś naszyjnik, breloczek, lustereczko, roślinka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja spróbuję swoich sił :)

 

Co to jest? 4 monet, Rycerz monet - wydaje mi się, że to jest coś metalowego lub srebrnego, twarde na pewno

3 kolory? 5 mieczy, 9 kielichów - czerwony, żółty, pomarańczowy

Do czego służy? Mag, Królowa Mieczy - wydaje mi się, że jest to coś użytecznego, na pewno nie jakaś ozdoba, która ma tylko leżeć na półce i cieszyć oczy

Gdzie to trzymasz? Rycerz kielichów, 6 mieczy - w jakimś ruchliwym miejscu - na przedpokoju, w pokoju dziennym, gdzieś, gdzie przewijają się ludzie. Możliwe, że nosisz to przy sobie.

Czy dużo zapłaciłaś czy mało? As mieczy, As kielichów - raczej niedużo - 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz pucharów, 5 pucharów, 4 denarów, umiarkowanie, 10 denarów, 3 pucharów

1.co to jest?- Pamiętnik, dziennik. Przedmiot który ma ci służyć wiele lat. W każdym razie widać, że jesteś z tego zakupu bardzo zadowolona..

2.podajcie 3 kolory – stawiam na zieleń, brąz, żółć

3.do czego służy? – może chcesz się spełnić jakoś artystycznie wiec może tam będziesz pisała swoje wiersze, albo swoje życie (książke chcesz napisać?), ewentualnie swoje rysunki

4.gdzie to trzymam? – w miejscu do którego tylko Ty masz dostęp...może jakas skrytka, szafka przy łóżku. W każdym razie pilnujesz lub będziesz pilnowała, żeby nie dostał się ten przedmiot w niepowołane ręce.

5.czy dużo zapłaciłam czy mało-moze uda sie okreslić kwotę bo była równa? Mi się wydaje, że jest to kwota rzędu 30 – 40 zł. Bo widac w kartach jakąś stratę pieniędzy (wiec może wydatek dość isotny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś;)

 

Wczoraj wracajac spacerkiem do domu ,,coś,,przykuło moją uwagę i poprostu musiałam to kupić;)

1.co to jest?8 mieczy.rycerz denarów.Diabeł

chyba nie pluszowy misiek:mysli:coś od czego jesteś uzależniona,a raczej.......nie potrafisz się temu oprzeć...chociaż ten rycerz mówi bardziej o czymś praktycznym......z czego to jest? Kochankowie....chyba coś miękkiego...skóra,futerko.

2.podajcie 3 kolory

9 pucharów brąz luib czerwony,żółć,niebieski

3.do czego służy?Księżycdo romantycznych tęsknych uczuć.marzeń,przytulań........:)

4.gdzie to trzymam? 9 buław

ochraniasz to.....buławy to ogień......ciepło.........w łóżku...kuchni...........

5.czy dużo zapłaciłam czy mało-moze uda sie okreslić kwotę bo była równa?:mysli:Świat.....to już nie miało znaczenia ile.............chciałaś to mieć i tyle........obstawiam 20-30 zł.

nie zdziwiłabym się gdyby był to misiek.......ale chba:buja_w_oblokach_na:

 

Edytowałam post i dopisek......ta 9 buław od razu z więzieniem mi się skojarzyła......więc to może być chomik i potrzebuje ciepła......i taki do przytulania......więc 9 buław może klatkę pokazała......aż mnie ściska......w dołku,bo chyba kot to nie jest?????

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.co to jest? sprawiedliwość, król denarów - kojarzy mi się portfel lub skarbonka :) Ewentualnie jakaś ozdoba.

2.podajcie 3 kolory arcykapłan, 8 pucharów, 5 mieczy czerwony, żółty (/ zieleń ale taka nietypowa), błękit

3.do czego służy? as kielichów, 6 pucharów Teraz to zgłupłam :lol: Te karty bardziej mi pasują na album na zdjęcia, ramkę etc Ogólnie jednak na rzecz powinna być używana z czymś i to coś się tam wkłada.

4.gdzie to trzymam? 10mieczy, królowa buław Nosisz ze sobą lub jest to gdzieś zawieszone. Choć portfel nadal pasuje jeśli uwzględnić, że trzymasz tam przede wszystkim inne rzeczy niż pieniądze jak ja :lol:

5.czy dużo zapłaciłam czy mało-moze uda sie okreslić kwotę bo była równa? 7 buław // sąd, 4 mieczy Cena Cię chyba skusiła, po obniżce, 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracajac spacerkiem do domu ,,coś,,przykuło moją uwagę i poprostu musiałam to kupić;)

1.co to jest?

2.podajcie 3 kolory

3.do czego służy?

4.gdzie to trzymam?

5.czy dużo zapłaciłam czy mało-moze uda sie okreslić kwotę bo była równa?

 

Ania 3 marzec 81

odp wwwwwwwwwwwww czwartek;)

 

Powodzenia..chociaż wiem że jestescie świetne i dobrze wam pójdzie;)

 

Co zobaczyła Ania wracając ze spacewru , co przykuło jej uwage?

9 kielichów, król mieczy, ryczerz buław

odnosze wrazenie,ze cos co kojarzy sie z cieplem, emocjami, a takze jakimis zmianami byc moz.... jakis pierscionek, obrączka?w ksztalce moze serca nawet ???Możliwe też , że coś miekkiego, poduszka...ale raczej to pierwsze...

do czego sluzy...

4 denarow, slonce, 5 buław

 

ma dawac radosc..?w jakis spsb ograniczxa?(moz edlatego obraczka?-taka wiesz, nie na specjakane okazje ;) )

kolory...

krol buaw, piatka kielichow, slonce

mysle,ze bardz bawrna, ale tez szary kolor tam jest? ( i ciagle to slonce, cos okraglego... piersionek.obraczka..;p) :D

gdzie to trzymam?

9 bulaw, dwojka denarow, dziesiatka denarow..

 

 

na łapkach... ewentualnie cos materialnego, moze jakas szkatulka?mam tu tez skarpetke xD

czy duzo zaplacilam?

krolowa denarow, wisielec

Nie... mysle,ze do 12 zł ;D

chyba lubis ztakei drobiazgi... ta krolowa denarow mi sie tu pokazuje ;p ; ))) pelno blyskotek wokol niej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym razem chyba ja popłynęłam :lol:

 

1.co to jest? – 2 Mieczy – wydaje mi się że kupując to wahałaś się, wybierałaś i miałaś dylemat czy to kupić… na mojej karcie jest zakonnica i dziecko… czyżby to było coś czym trzeba się opiekować?

2.podajcie 3 kolory – XVI Wieża, Rycerz Monet, XV Diabeł – brązowy, niebieski, zielony, żółty

3.do czego służy? – 7 Monet – rośnie, wzrasta

4.gdzie to trzymam? – 7 Buław – tam gdzie trzymasz rzeczy związane z ezoteryką

5.czy dużo zapłaciłam czy mało-moze uda sie okreslić kwotę bo była równa? – As Buław – hmmm, coś z jedynką – 1zł, 10zł, 100zł

Edytowane przez werona
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

1.co to jest?

VI mieczy, III mieczy; Cesarz; As mieczy, Vmieczy// V kijow, Walet monet

- cos, co wisi, dynda - moze takie zwiazane z Feng-shui (Cesarz skojarzyl mi sie z Chinami)

As mieczy i II mieczy - cos wiszacego, a V kijow - elementy obijaja sie o siebie, Walet monet - sa drobne, okragle i brzecza

 

2.podajcie 3 kolory

Rydwan, Smierc; IX mieczy, As monet, VII kijow

- czerwony, niebieski? i zolty

 

3.do czego służy?

IX mieczy, Swiat; Rycerz pucharow, Umiarkowanie;Ix monet // Krolowa pucharow

- jest to cos glownie dla Ciebie, ma przynosic szczescie i pieniazki, odganiac (rozpraszac) zla energie

4.gdzie to trzymam?

VII mieczy, IX monet; Swiat, Walet pucharow; Rycerz pucharow// X kijow

wisi gdzies na widoku, ciut przeszkadza - czesto to potracasz - w oknie Twojego pokoju albo w drzwiach

 

5.czy dużo zapłaciłam czy mało-moze uda sie okreslić kwotę bo była równa?

IX pucharow; IX mieczy, Cesarzowa, Mag// Walet monet

- nie mam pojecia - malo :) 20 zlotych

( a placilas monetami?)

 

pewnie jak zazwyczaj pudlo :)

 

EDIT (czwartek)

mam pytanie obok cwiczenia - ale to po odpowiedzi juz:

- czy widzialas wtedy (np. przechodzac) cos na wystawie, co przyciagnelo twoja uwage - bylo okragle, zciemnozielone, mialo pionowe wyzlobienia

material - drewno lub ceramika, wielkosc - nie wiem, najpierw myslalam ze mozna to objac dlonmi, a potem, ze jak spory koralik...

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze godzinkę;) i rozwieję wszelkie watpliwości;)

do Bagheery;)

Jak przechodziłam to widziałam piękny żyrandol był chyba kryształowy i w kształcię kuli...składal sie jakby z małych czastek kryształków..bardzo mi sie spodobał;)

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest-kwiatek stokrotka;)

3 kolory-zielony,rózowy(czerwony tez uznaje bo róż jest jego pochodna),żółty…i biały

Do czego służy-do tego żeby cieszyć moje oko…i do tego żebym mogła o nia dbać i pielęgnować

Gdzie to trzymam-na ławię…a na lawię trzymam laptopa i roslinka mi troche przeszkadza…;)…i trzymam tam też karty;)

Ile zapłaciłam-4 zł

 

 

Wszystkie trafiłyście z kolorami…Brawo…z miejscem tez niezle wam poszło;)

Ale najbardziej podobała mi się odp Oli bo niemal wszystko się zgadza oprócz kwoty ale kwotę trudno odgadnać i Weronki-jestem pod wrażeniem naprawdę.

Bagheera punkcik bo ta stokrotka faktycznie jest odmiana chińską..kolory tez się zgadzaja i to że przeszkadza mi-WIEC WIELKIE BRAWA-jak to zrobiłaś że wiedziałaś że jest własnie odmianą chińską?Nigdy bym na to nie wpadła;)-oprócz tego dojrzałaś ten żyrandol nadprogramowo;)))))))))))))

Dziękuję wam za udział poczytajcie jeszcze raz swoje odp i karty a zaobaczycie jak ładnie wam karty pokazywały mojego kwiatuszka;)

Gratuluję wszystkim ..jestem pod wrazeniem także nowych osób które biorą udział w naszych ćwiczeniach.Świetnie wam idzie nie poddawajcie się;)

 

Oluś wisze Ci punkt bo nie mogę dodać;) ale nie zapomnę napewno;****

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

brawa dla dziewczyn!!! :bukiet:

 

bardzo dziekuje, chiba troche na wyrost ten punkcik - bo ja tylko samą "martwa nature" odcyfrowalam

 

Co to jest-kwiatek stokrotka;)

- jak to zrobiłaś że wiedziałaś że jest własnie odmianą chińską?Nigdy bym na to nie wpadła;)

...

-oprócz tego dojrzałaś ten żyrandol nadprogramowo;)))))))))))))

 

zasadniczo to ja widzialam TYLKO zyrandol, hehe - cos wiszacego

stokrotka mi jakos umknela

a chinszczyzne wymodzilam, bo wyszedl mi Cesarz i skojarzylam jakos...

ale reszta do kitu :P

 

a ten kwiatek mial zwykla doniczke - czy tylko taka plastikowa?

meczy mnie to zielone, okragle co widzialam - to byla doniczka???

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...