Skocz do zawartości

paraliz senny


gustava

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie roku śni mi sie co jakis czas ze nie moge sie ruszać ani krzyczeć. jet to najczęsciej pod koniec snu i potem sie budze. czasami to nawet wyglada to bardzo realistycznie bo jestem w moim pokoju i widze moje meble sciany itp ale moge uchylić oczy tylko na chwile. raz przyszła do mnie do pokoju moja mama i czyściłą w tym czasie dywan a ja słyszałam wszystko tylko nie mogłam nic zrobić.kiedy indziej znów to mi sie śniło tylko w śnie sturlałam się z łóżka przeczogałam sie po pokoju do mojej mamy króra byla w łazience (oczywiście tylko w śnie) i potem mogłam wstac

 

prosze pozózcie mi rozwiacać o co chodzi w tym śnie boje sie ze mam uszkodzone jakieś nerwy w mózgu czy coś... i moge pewnego dnia sie z tego nie wybudzć ..;(

 

a chce jeszcze dodac ze przed kazdym taskim paraliżem wiem ze to sie zaraz zacznie i czekam a z to sie skończy i kiedy wreszcie sie obudze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że bardzo potrzebujesz pomocy ... całe ciało wręcz krzyczy razem z twoją duszą o pomoc!!! jesteś zagubiony potrzebujesz rade i wsparcia, bardzo liczysz na pomoc swej mamy ,a zarazem sie jej bardzo boisz ... musisz otworzyć się, ja nie pomogę ci w tym i chyba nikt ci nie pomoże, musisz pomóż sobie sam . Musisz stanąć przed swoim strachem sam i popatrzyć na niego z boku i zarazem przestać bać się podświadomie swej mamy!!! A wtedy twój bardzo trudny i dręczący cię problem zniknie ... a zarazem zniknie twój strach ... nie bój sie, życie potrafi być okrutne ale zaraz piękne i szczęśliwe, ale szczęścia i tego piękna musimy poszukać sami ... życzę ci wszystkiego dobrego determinacji i cierpliwości !!! jest to trudne ale do zrobienia trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...